mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:08:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 487 488 489 490 491 [492] 493 494 495 496 497 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737479 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7365 : ponedeljek, 24.05.2010 : 21:25:36 »

v soboto je nekaj nenapovedanih obiskovalcev zelelo nekaj podobnega tibetancu* 

*Stevo

Si pozabila povedat, da nihče ni računal s tem, da je star in betežen in kot tak nevreden posvojitve.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7366 : ponedeljek, 24.05.2010 : 21:41:02 »

Si pozabila povedat, da nihče ni računal s tem, da je star in betežen in kot tak nevreden posvojitve.

"veste, mi ne bi spet uspavali cez leto dve, ker tako boli"

"veste, vi ste uspavali zival, ki je bila ljubljena in oskrbljena vsa leta svojega zivljenja. Ti, ki pridejo sem, navadno nimajo/niso imeli tega. Tule se trudimo na zaupanju, da dopovemo, da jim ne bomo storili nic zalega in da je sedaj vse ok. In ker so pac stari in neposvojljivi zaradi prefernc posvojiteljev, se tudi mi potem ubadamo z T61 in srcnini bolecinami. Ampak ok, ocitno se mi lahko. Najbrz smo dolzni."

Vazno, da je lustno in ima en uhel gor in en dol in potem je treba delat celo dramo. No, ali pa zato, ker eni ne razumejo, da to kar mi jemo ni OK za Steva in da Stevo pociva in se ga ne da videti ob 15h v soboto, samo zato, da ga bo lahko nekdo gledal.

Kok se mamo fajn 

Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #7367 : ponedeljek, 24.05.2010 : 22:52:21 »

12.500 minusa.
Plus 2.500 računov za plačat.

Minus na računu je vedno večji in število živali v zavetišču je tudi vedno večje. Donacij je premalo, prav tako posvojiteljev. Seveda je idealna rešitev najti dovolj donacij in posvojiteljev, vendar, kot zgleda, teh ni dovolj, jih je vedno premalo. In tako stanje se vleče že mesece, če ne že kar leta. Minus se veča. Kot samostojna podjetnica jamčiš z vsem svojim premoženjem za firmo (zavetišče), kar pomeni, da ko bo minus dovolj velik, banka zaseže tvoje premoženje. Družba se pa spreminja prepočasi. V glavnem, štala. In kaj zdaj? Nimam pojma, pa verjetno kdo drug tudi ne, razen tebe same, ki imaš mikro vpogled v svoje stanje.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #7368 : torek, 25.05.2010 : 11:53:37 »

Vesela ful za dva mačka Smiley
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #7369 : torek, 25.05.2010 : 13:42:55 »

Timijan in Domžalčan Cheesy Kiss.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #7370 : torek, 25.05.2010 : 16:05:31 »

Srečno v novem domu, fantka. Kiss Kiss
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #7371 : torek, 25.05.2010 : 16:27:50 »

Domžalčan - končno! Cheesy Cheesy In Timijan.. srečno Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #7372 : sreda, 26.05.2010 : 13:14:29 »

Tudi jaz vama želim srečo mačja fantka  Kiss Kiss
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #7373 : sreda, 26.05.2010 : 16:49:24 »

Epilog o psički Tari, katera se je izgubila nekje med Drenovim gričem in Sinjo gorico

Taro je ustrelil lovez z šibrovko, stvar se je razvedela čisto po naključju, ker se je dotični lovec na use pretege hvalil" da je pa on šutnu enga nemškega oučarja", na koncu je celo povedal kje jo najti. Tara je bila naslonjena na neko manjšo smreko in je umirala počasi in v mukah.

Tole pišem samo v opozorilo vsem beročim! Mene osebno je zgodba pretresla ker sem kužo poznala in mi resnično ni vseeno.

lp
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #7374 : sreda, 26.05.2010 : 16:54:11 »

Froša...pozabila si napisat da je tega lovca kmalu dosegla enaka usoda kakor bogo kužiko. Kmalu za tem je umrl..in vem da je to grdo, ampak si je zaslužil! Undecided
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #7375 : sreda, 26.05.2010 : 17:15:57 »

tega nisem vedela, naj se sliši kruto ampak si mi polepšala dan
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #7376 : sreda, 26.05.2010 : 17:32:29 »

ja večina lovcev si tudi sama zasluži takšno  smrt. Ker lovci itak delajo samo škodo!!!
Dobesedno pobijajo zdrave nič hudega sluteče živalce. Pred enim letom je pri nas lovec pred mojimi očmi ustrelil srno in jo pred mojimi očmi dal iz kože. Sva se prepirala in sm mu zagrozila, da če se mi šeenkrat prikaže pred oči bodo sankcije!!!!

Boli pa dejstvo da  ti isti lovci v našem okolišu  polek srnic  še vedno pobijajo odvečne mačje mladičke pa še kakšen pes gre tako na skrivaj na tak način v nebesa. ŽALOSTNO RES

LOVCE bi bilo treba PREPOVEDATI in jim POBRATI orožje!!!!!!

lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7377 : sreda, 26.05.2010 : 18:08:04 »

Včeraj smo uspavali poškodovanega prostoživečega mačka, FeLV+FIV pozitivnega. Lokcija: Preserje/Brezovica. Če koga zanima in bi namenil nekaj prostega časa za popis lokacij in lovljenje prostoživečk na tem območju: polona at zavetisce-horjul.net.
Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #7378 : sreda, 26.05.2010 : 20:08:57 »

Ker lovci itak delajo samo škodo!!!
Dobesedno pobijajo zdrave nič hudega sluteče živalce.

No, to pa ne bo čisto držalo. Je že res, da marsikateri lovec ni vreden tega naziva in da marsikateri dela precej mimo pravil, ampak niso vsi taki in predvsem ni namen lovstva pobijati zdrave živali. Žal smo ljudje preveč posegali v naravo in brez odstrela bi se porušilo ravnovesje, preveč razširile razne bolezni (npr. garje - ena taka čisto osnovna)... (Če se jaz prav spomnim s predavanj.)

Boli pa dejstvo da  ti isti lovci v našem okolišu  polek srnic  še vedno pobijajo odvečne mačje mladičke pa še kakšen pes gre tako na skrivaj na tak način v nebesa. ŽALOSTNO RES

Pobijanje psov in mačk je nezakonito (tudi za lovce). (Seveda spet, če se jaz prav spomnim s faksa.) Torej...

Epilog o psički Tari, katera se je izgubila nekje med Drenovim gričem in Sinjo gorico

Žalostno. Ampak... Kaj je psička sama delala tam? Zakaj je niso imeli lastniki pod nadzorom? OK, saj se res lahko zgodi, da zaradi trenutka nepazljivosti pes uide. Pa je res ušla samo tokrat? Po vaseh je namreč precej v navadi, da psi prosto hodijo naokoli - brez vsakega nadzora. In če druga ne... Se ti zdi prav, da psi preganjajo divjad - npr. nič hudega sluteče srnice? Ne zdi se mi prav, da je lovec ustrelil psico. Bi pa rekla, da sta tukaj odgovornost in krivda najprej na plečih lastnikov, šele potem pride na vrsto lovec.

Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #7379 : sreda, 26.05.2010 : 20:11:16 »

Včeraj smo uspavali poškodovanega prostoživečega mačka, FeLV+FIV pozitivnega. Lokcija: Preserje/Brezovica. Če koga zanima in bi namenil nekaj prostega časa za popis lokacij in lovljenje prostoživečk na tem območju: polona at zavetisce-horjul.net.
Logiran
Strani: 1 ... 487 488 489 490 491 [492] 493 494 495 496 497 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines