mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:05:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Manchesterski terier - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Manchesterski terier - čvek  (Prebrano 36333 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #30 : ponedeljek, 11.06.2007 : 19:59:45 »

bevery, je iz legla A? Drugače je od moje Daisy (Arabele) sestrica. Od Daisy-ke slikice:
http://www.kattyka.moj-album.com
Ops... tuki so, če bo prov:

http://www.moj-album.com/uredi/kattyka/8106817/?os=8106878

http://www.moj-album.com/uredi/kattyka/8106817/?os=8106875
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #31 : ponedeljek, 11.06.2007 : 20:15:31 »

Kattyka lepe slikce Smiley Prelepo psičko imaš doma Cheesy Bosta šle kaj agility trenirat ali bolj tako samo doma vadita? Od kod pa si?
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #32 : ponedeljek, 11.06.2007 : 20:19:00 »

Agility trenirava samo doma, za hobi. Tekmovati in hoditi na treninge ne mislim. Če pa se bo iskazalo (kar se nikoli ne ve), da bo v tem zelo dobra, jo bom vpisala v tečaj, če še ni prepozno. Kdaj mislite, da je že prepozno trenirati? Čeprav sem delala o agilityju raziskovalno nalogo, sem pozabila Undecided
Drugače sem pa iz Hrušice, malo izven Ljubljane. Če bolj veš, kje je Bizovik ali Fužine - tam zraven Wink.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #33 : ponedeljek, 11.06.2007 : 20:30:51 »

A v pasjo šolo (malo in OŠ) pa sta hodile? Tvoja psička nikakor ni prestara za treninge agilityja v kakšnem klubu. Sigurno bi tvoja psička to z veseljem delala. Vem kje je Bizovik, za Hrušico pa še nisem slišala sram. No v bližini imaš več dobrih klubov, do katerih nimaš tako daleč.  Z Asko sem začela na agility hodit po končani OŠ, ko je imela dobrih 14 mesecev in prav uživa v tem. Tvoja bi pa še bolj Smiley .
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #34 : torek, 12.06.2007 : 07:12:00 »

U, hvala! Moja je 25. aprila dopolnila dve leti.
Mogoče se res vpiševa v klub...
Katere pasme pa je tvoja psička?
Ja, moja je imela malo in OŠ. Vendar smo OŠ imeli kar pri nas na vrtu, kjer smo se zbrali mladički in vzrediteljica Smiley
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #35 : torek, 12.06.2007 : 07:14:05 »

U, hvala! Moja je 25. aprila dopolnila dve leti.
Mogoče se res vpiševa v klub...
Katere pasme pa je tvoja psička?
Ja, moja je imela malo in OŠ. Vendar smo OŠ imeli kar pri nas na vrtu, kjer smo se zbrali mladički in vzrediteljica Smiley
Vendar je tako trmasta pri odpoklicu, da ga še zdaj vadiva - in neznava. Sad
Čim vidi priča, mačko ali začne kopat za kakšnim voluharjem je kot, da ne bi bila več v tem svetu.
Ampak treningi so v ogradi, ne? Tongue
Lp, Kattyka
Logiran
bevery
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #36 : torek, 12.06.2007 : 07:14:45 »

Panaja je polsestrica od Daisy, je iz legla B (Bevery), stara bo pa 14 mesecev.

Ha, ravno prav za začetek agilityja, kot vidim Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #37 : torek, 12.06.2007 : 07:28:20 »

U, hvala! Moja je 25. aprila dopolnila dve leti.
Mogoče se res vpiševa v klub...
Katere pasme pa je tvoja psička?
Ja, moja je imela malo in OŠ. Vendar smo OŠ imeli kar pri nas na vrtu, kjer smo se zbrali mladički in vzrediteljica Smiley
Potem pa ni dosti mlajša od moje, ki bo sedaj 20.6. stara 2 leti in tri mesece Smiley. Je pa Aljaška malamutka. V malo šolo sva hodile na KD Agility Ilirijo, v OŠ  in sedaj še vedno pa v KD Ljubljana.

Vendar je tako trmasta pri odpoklicu, da ga še zdaj vadiva - in neznava. Sad
Čim vidi priča, mačko ali začne kopat za kakšnim voluharjem je kot, da ne bi bila več v tem svetu.
Ampak treningi so v ogradi, ne? Tongue
Lp, Kattyka
Ja treningi so v zagrajenem poligonu Smiley
Potem je pa kar podobna tvoja psička moji, ki tudi zelo rada koplje, pa za mačko tudi rada šiba, na ptiče pa ne reagira več. Za odpoklic probaj vaditi tudi s kakšno res dolgo vrvico (ne flexi) in vsakič, ko pride do tebe, jo pohvali in nagradica. Ali pa kadarkoli pride sama od sebe do tebe, jo tudi pohvali in nagradica.

lp
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #38 : torek, 12.06.2007 : 11:50:03 »

Sem dobila že ful nasvetov za to, pa vse upoštevam, in tudi, ko je na vrvici in jo kličem s Poli salamo pride, je pridna. Čim je pa spuščena in npr. koplje, je pa ne spraviš stran z 50 ton mesa Tongue. Jo pač pustimo, da neha, pol pa pride Smiley
Kakšen pa je način treniranja agility-ja v pasji šoli, aska? Jo čez ovire vodiš s priboljškom, igračko...?
Lp, Kattyka Cheesy
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #39 : torek, 12.06.2007 : 11:51:15 »

bevery, iz kje pa si? Smiley Smiley
Nameravaš s tvojo psičko trenirati agility ali celo tekmovati?
Lp, Kattyka
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #40 : torek, 12.06.2007 : 12:57:59 »

Ha, mi bomo nadaljevali s treningi in tekmami, ko nam dojenčki malo zrastejo in se preselimo, se spočijemo in popolnoma pozdravimo... Upam, da drugo leto. Mislim, da je pri moji Bevery, oz. Panaji ista zgodba...

Katja, prideš kaj pogledati mala ščeneta. Jutri bodo stari 5 tednov in luštni, da se kar ne morem nehati ukvarjati z njimi. Sem pa že po rokah opraskana, kot bi imela mačke, ne pse... Pa lepo so začeli jesti moje specialitete, čeprav jih mamica še vedno hrani, kadar si želijo. Malo je škoda, ker je toliko dežja in ne moremo vsak dan noreti zunaj. Včeraj je bilo mega, ko smo šli prvič z avtom, se zapeljali na gorski zrak Rakitne (bodo malo bio) in smo tam noreli po travnikih. Če ne bi bilo moje Loti ne vem, kako bi jih potem vse polovila, ona jih pa pase kot en border...

Ja, galerije slik še ni, ker mi ne pošljete svojih slik, dragi moji. Saj od večie jih imam, no, manjka mi ravno od tvoje Daisy, tako, da če mi kakšne v kratkem ne pošlješ, ti ukradem kar tele, na netu. Pa daj, napiši mi na moj mail malo, kako se ti zdi ta pasma, to je zanimivo za bodoče lastnike.

Kar se pa odpoklica tiče, daj Daisy 5m štrik okoli vratu in naj nori, ko pa jo hočeš priklicati, jo boš s tako dolgo vrvico zagotovo hitreje ujela. Verjemi, da če bo priklic pomenil igro ali dobro salamico, bo vedno prišla, kar spomni se naših srečanj.

Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #41 : torek, 12.06.2007 : 16:16:33 »

Kakšen pa je način treniranja agility-ja v pasji šoli, aska? Jo čez ovire vodiš s priboljškom, igračko...?
Začneš postopoma. Na začetku vadiš čez manj ovir, da se pes navadi nanje. Postopoma se jih povečuje in potem se jih  poveže še s conami. Največ časa ti vzame gugalnica, da psa navadiš nanjo (vsaj pri moji je bilo tako, ker je ena strahopetka Undecided).
Čez ovire jo vodim z igračo (klobaso). Edino, ko npr slalom vadiva, dobi na koncu priboljšek.
Daisy bi sugurno uživala v tem. Lahko pa prideta kdaj v klub probat, da vidiš kako to izgleda in sem prepričana, da vam bo všeč Smiley.
Pa vidve vadita s klikerjem?
Pa upam, da kmalu pošlješ azuri slikco od tvoje lepotičke, da bo na Galerija delala na njeni strani Cheesy

lp
Logiran
bevery
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #42 : torek, 12.06.2007 : 19:58:22 »

Kattyka, mi smo iz Kamnika. Se moram malo pozanimat, če imajo v kamniškem KD tudi treninge agilityja, da bi šli vsaj malo pogledat.
Sicer pa ima verjetno azura prav in bomo začeli šele drugo leto.

Za enkrat pa samo dirkamo po travnikih in se imamo fajn.

Lp

Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #43 : torek, 12.06.2007 : 20:04:50 »

Andreja, ti pa kar iz unega albuma slike vzemi, zaradi mene vse.
Mladičke bi šla rade volje pogledat, ker bi vam tud knjigo od agility-ja prinesla, ker smo zdaj opravile. In če ne bi bilo te knjige, bi s puncami pol manj podatkov notri mele! In tudi po tvoji zaslugi, gremo 19. 6. 07 v GARDALAND, saj smo dobile največ možnih točk in naredile smo tudi maketo, ki prikazuje poligon Cheesy. Hvala, res! Smiley Smiley Smiley
Jaz bom zsaj še vedno in še vedno vadila odpoklic in obljubim, da pridem enkrat trening vsaj pogledat, ko poizvem, kdaj je itd. brez Daisyke, da ne bo drugih motila in se potem odločim. A smem prašat, koliko trening stane? sram
Andreja, po e-mailu ti pa pošljem mnenje o pasmi itd. Daisyko, kot sem že napisala kar poberi iz albuma, bom pa potem še ene slike prav za to naredila, da bo malo romantično ozadje Tongue
Lp, vesela Kattyka
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #44 : torek, 12.06.2007 : 22:03:18 »

bevery mislim, da v vašem kamniškem KD-ju ni agility-ja. Najbližji ti je v KD Domžale.

Kattyka v mojem klubu je cena za začetni tečaj 104 EUR in nadaljevalni 83 EUR v sezoni tečajev(jesen  in spomlad), potekajo pa tudi poleti in pozimi Wink. Kakšna je cena v drugih klubih pa ne vem, ker se nisem niti zanimala za to. Lahko prideta enkrat pogleat in za to ti ne bo potrebno plačati.Lahko omeninm inštruktorici, da bosta prišli samo pogledat oz probat. Verjamem, da bo Daisy to všeč. Potem pa se odločiš ali bosta hodili in kam v kateri klub.

lp
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Manchesterski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines