mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 07:03:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Manchesterski terier - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Manchesterski terier - čvek  (Prebrano 36327 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #45 : torek, 12.06.2007 : 22:23:10 »

 sram cene nisem prave napisala, ti dam kar link: ****
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #46 : torek, 12.06.2007 : 22:32:30 »

Za posamezne sole in solanja, KD-je in podobno je na voljo rubrika Aktualni tečaji
Logiran

Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #47 : sreda, 13.06.2007 : 11:42:44 »

Jaz sem sedaj vprašala starše, če lahko, pa so mi rekli, da sedaj, ko Daisy ni naša last in je od dedka in babice, da sedaj ne bom trenirala, ker bi bilo njima zoprno plačevati za to, da bi jaz tam skakala z njo. Mi je pa rekel, da ko se odselimo, ko bomo dobili kužka, ki bo od naše družine, bomo pa lahko plačevali mi.
Meni ni to nič hudega, bom pač trenirala z njo doma, kjer nič manj ne uživa, resno treniranje bo pa čez eno leto Smiley.

Lp, Kattyka
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #48 : sreda, 13.06.2007 : 13:23:16 »

Svašta Katja, a sedaj boš pa še enega kužka kupovala, ko ti starši niti Daisy ne pustijo imeti pri sebi. Bojim se, da se boste pogodili edino za psa v pesjaku. Ne vem, razmisli. Bolje je ne imeti kužka, oziroma imati Daisy pri dedku, kot enega, ki te ne bo mogel povsod spremljati...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #49 : četrtek, 14.06.2007 : 20:42:31 »

Kattyka mogoče bi ti pa dedek in babica dovolila in bila še vesela, da z psičko agi treniraš Smiley

Se strinjam z Azuro, da dokler se starši ne strinjajo s tem, da bi imela lastnega psa, rajši še malo počakaj. Slej ko prej, če je želja velika, se ti enkrat uresniči tudi to.

lp
Logiran
apollo
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 14.06.2007 : 22:33:30 »

Azura kako ste se odrezali na evropski razstavi? Koliko je bilo prijavljenih Manchestrov? Smiley

Lp
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #51 : petek, 15.06.2007 : 07:50:14 »

Prijavljenih je bilo 10 MTjev. Razočarana sem bila s tistimi iz Lantake, totalno boječi, s čisto nepravilno hrtovsko hrbtno linijo, svetlo obarvani...
Fantastična mi je mlada psička iz Estonije, a škoda, ker je bila obupno plaha, tako, da se je komaj pustila dati na mizo, česa več pa ne. Imela je fantastično hojo, grozno simpatična v obrazek. Moram vzpostaviti stik z njeno lastnico.
Pa kar lepa psa so pripreljali iz psarne von Trajan, a samec absolutno previsok (46 cm), psička pa prenizka (36 cm) - sam mi je rekel, da je pri Nemcih 'in', da se gre v take ekstreme pri samcih in samicah.
Izjemno lep v glavo in postavo mi je bil še en samec iz Nemčije, a je imela tako zelo temne markinge, da je bil skoraj črn, potem sem izvedela, da je huda napaka, če je tako strmo okoten, kot je bil on, ampak v faco je bil pa za pojest lep.
Loti je zmagala v svoji kategoriji in bila druga najlepša psička, dobila je torej CAC in rCACIB, pa še to po mnenju sodnice samo zato, ker mi je v krogu anenkrat začela šepati, nikoli prej in nikoli kasneje, samo tisto minuto. Še potem, ko smo odhajali, je sodnica prišla k meni in rekla, da ji je škoda, da ji ni dala CACIBa, ker je bila po njenem mnenju najlepša in da ji ni jasno, odkod šepanje (meni pa še manj). Sama sem zadovoljna, Loti se je rada razstavljala, spoznala sem kar nekaj vzrediteljev, se malo pogovorila z njimi o trendih v Evropi, edino LAntaka je bila zelo zadržana in mi je dala vedeti, naj jo pustim pri miru, da sva si sedaj konkurenca in ni časa za prijateljsko debato - to se mi je zdelo čisto mimo.
Kar nekaj ljudi se je zanimalo za mladičke, a dosti takih, ki jim je to pač cute dog, ne bi pa z njim ne vem kaj delali. Pa jim probam dopovedati, da kuža ni lepa slika, ampak živo bitje, ki potrebuje ne le vsakodnevno dirkanje, ampak tudi zaposlitev svojih možgančkov.
Je bila pa sama organizacija grozna, zelo sem bila razočarana in dobro, da me je gospa, ki po celi Evropi razstavlja pse opozorila vnaprej, sicer bi samo penila v Zagrebu.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #52 : petek, 15.06.2007 : 13:42:29 »

Azura, eno vprasanjce o manchestrih, a mogoce ves, ce je bil kdaj (recimo 10 let nazaj) v Sloveniji kak manchester (in ce je bil mogoce v Idriji, pa ne zato, ker bi bil nor Wink ).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
apollo
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


WWW
« Odgovor #53 : petek, 15.06.2007 : 15:29:32 »

Čestitam!!! Wink Cheesy
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #54 : petek, 15.06.2007 : 21:30:55 »

Nanook, bom preverila enega znanca, ki je iz tam doma in javim, ko izvem. Je pa sedaj moj lanski samček Hardi v Idriji.
Evo še nekaj današnjih fotk malih MTjev:

http://www.moj-album.com/slike/7969242/LCMRXLSPatME70uq.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/7969242/JcttojBhVZGEovta.jpg

http://www.moj-album.com/slike/7969242/J3fr9QZoOZQzu09F.jpg

Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #55 : sobota, 16.06.2007 : 15:23:34 »

Azura, ful luškani mladički Smiley

Se strinjam z Azuro, da dokler se starši ne strinjajo s tem, da bi imela lastnega psa, rajši še malo počakaj. Slej ko prej, če je želja velika, se ti enkrat uresniči tudi to.
Moji starši SE STRINJAJO da bi imeli DRUŽINSKEGA psa in ne svojega psa.

Andreja, kako pa kaj tvoja Petra? Se dobro oz tamalimi razume?
Kako jim je ime sedaj?
Še tako praskajo? Tongue

Lp, Kattyka
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #56 : sobota, 16.06.2007 : 16:15:40 »

ful so luštkani Cheesy

Kattyka lepo ,da se starši strinjajo.

lp
Logiran
bevery
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #57 : nedelja, 17.06.2007 : 08:23:32 »

Aska, hvala za informacijo. Škoda, ker imam vadbišče Duplica praktično za hišo, tako pa se bom morala spet z avtom nekam peljat; ko se enkrat v avto nabašemo, pa mi je praktično vseno kam se peljemo.

Če se ne motim je 30.junija agility tekma v Domžalah,  bom šla malo pogledat, pa informacije zbirat.
Pride še kdo?
 
Pozdravčke!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #58 : nedelja, 17.06.2007 : 08:57:58 »

Škoda, ker imam vadbišče Duplica praktično za hišo,
Ja sej to je super, da je vadbišče tako blizu Cheesy

Če se ne motim je 30.junija agility tekma v Domžalah, bom šla malo pogledat, pa informacije zbirat.
Nič se ne motiš. Res bo takrat tam tekma agija in jaz pridem, samo brez moje mrcine. Ti pa  kar s pesjanko pridi Smiley.

lp
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #59 : ponedeljek, 18.06.2007 : 13:22:35 »

Uf, mogoče še jaz pridem pogledat Smiley
ob kateri uri in kje točno pa je to, če slučajno veste?
Hvala in lep pozdravlček, Kattyka in Daisy
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Manchesterski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines