mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 05:01:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Manchesterski terier - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Manchesterski terier - čvek  (Prebrano 36324 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #75 : sobota, 30.06.2007 : 15:37:41 »

Aska, tegale mojega Mantera Championa je treba posneti, kako rad prinaša žogice, kako lepo sledi moji roki, kako prevrača kozolce, kadar se spotakne in kako se že učiva prihajanja na kliker. Res je za umret simpatičen in prav zavidam tistemu, ki ga bo imel. A sem sklenila izkoristiti še ta čas, ko iščem najboljšega lastnika in ga čim več stvari naučiti. Zaenkrat sem ga krstila Naj, tako, da ga lahko kličem. Prav iskrive očke ima, ni mu problem biti sam. Prejle mi je kar sam nekako splezal v avto, da ja ne bi ostal doma, kadar ga tiši lulat, začne cviliti in pride k meni, da ga odnesem dol. Hiter je pa toliko, da se sama sprašujem o svojih atletskih talentih, kje so, ali pa se samo jaz staram...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #76 : sobota, 30.06.2007 : 15:59:23 »

Ja tega bo res treba posneti Cheesy Lepo si ga krstila, mi je ime Naj všeč in prav paše mu Smiley

Sem pa danes srečala lastnico od Panaje na agi tekmi v Domžalah. Sem ji Panajo kar malo zaplenila Grin in sva šle malo naookol. Spoznala  je par psov in psičk. Sprva je do enega bokserčka bila zadržana, a je kmalu ugotovila, da ni noben bav bav in bi se igrala z njim. Do ostalih manjših psov pa ni bila nič zadržana. Najbolj pa ji je bila všeč ena avstralka, sta se lepo igrali, edino škoda, da ni mogla biti Panaja spuščena.  Panaja je res pridna in res lepo pozornost lahko ima. Take in to takoj pri Aski nisem doživela. Srečali smo še eno 5-mesečno MT-jko Smiley.

lp
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #77 : nedelja, 01.07.2007 : 04:20:30 »

Ja, vem, Panaja je v moji šoli in je čisto pridna, kadar hoče. Kadar je pa pri meni v varstvu, se vrne taka domov, da se nekaj dni sprašujeta, če je z njo kaj narobe, ker je toliko pridna.
Tista druga psička je pa od finske atašejke v SLO. Me je na Evropski razstavi pocukala za rokav in povabila k njim na obisk. Moram čimprej do nje, da vidim, kako muči malo bitje z lepljenjem ušes.To se zdi meni pravo mučenje. Če pes nima naravno, naj jih raje nima, ker se takoj vidi, da so umetno narejena...
Tale moj Naj je pa res faca. Včeraj sta se s hčero podila po celem stanovanju, skakala za žogico, se trgala s krpo. Nimiaš pojma čez kaj vse se uspe splaziti. Pa neverejtno priden je. KO ga tiši lulat, zacvili in pride k meni, da ga nesem dol po naših smrtonosnih stopnicah... Dol mi gre pa že na povelje lulat. Ja, tako izgleda rezultat vsakodnevnega treninga... Blagor tistemu, ki dobi  tegale cortija... Edino njegov bioritem mu moram še premakniti, da me ne bo metal pokonci ob 5h... Se učiva...
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #78 : ponedeljek, 02.07.2007 : 13:28:42 »

V petek popoldne imam pred Mr.Petom v BTCju v LJ predstavitev moje psarne in pasme, so mi pravkar sporočili...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #79 : torek, 03.07.2007 : 16:11:46 »

V nedeljo smo jo skupaj z Asko in eno MT-jko Taro šli v ZOO. Bilo je prav zanimivo Smiley. Nekaj utrinkov od lepotičke Tare pa tukajle:

dve radovednici
Tara še malo pozira Smiley
in še skupaj z Asko pri slonu

lp
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #80 : torek, 03.07.2007 : 20:25:21 »

Aska, kako narediš, da takole lepo naštepaš slikice gor drugo zraven druge, pa še tako majhne?

Jaz imam sedaj kup čudovitih fotk mojih mladičkov, sploh tegale mojega Naja, ki je prav navihan. Očitno je bil v prejšnjem življenju opica... Sem čepe obirala ribez in ko je imel dovolj divjanja, mi je zlezel najprej v naročje, potem pa za glavo, na hrbet in tam zaspal. Žal sem bila tam sama in fotke nimam. Si predstavljaš, kako ga je bilo zbuditi?

Da ne rečem, kaj je počel v senu... Igral se je slepe miši,... sam s seboj... Res je tak cuker, da ga bom ravnokar obdržala...

Nagradno vprašanje: kdo ga najraje pelje na sprehod in s kom se Naj najraje igra?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #81 : torek, 03.07.2007 : 20:45:05 »

Odgovor na nagradno vprašanje je, da se najraje igra s Petro ali pa s tabo Smiley Na ostalo dobiš preko ZS, da ne smetim teme Smiley

lp
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #82 : sreda, 04.07.2007 : 14:13:48 »

No, v dokaz namesto odgovora pošiljam fotki.

http://www.moj-album.com/slike/7969242/nWrxR7xjbGnXAs4z.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/7969242/2aCTelsWUZfFRTC7.v.jpg


Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #83 : sreda, 04.07.2007 : 21:01:15 »

Še link od brata od očeta letošnjih in lasnkih mladičkov, ki je zelo uspešen agilitaš v standinaviji. To je bolj za Apolo, ki še vedno ne verjame, da so MTji boljši agilitaši, če jih le poznaš in jih znaš narediti...
http://web.mac.com/don.antonio/iWeb/Edgar%20%26%20Merckx/Edgar.html
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #84 : torek, 10.07.2007 : 12:44:37 »

Zivjo Andreja (in seveda vsi ostali na tej temi)!!
Sem se se sama prisla malce oglasit na vaso temo; saj ves da zavzeto razmisljam o drugem psu-kot da z Zizo nimam dosti dela... Smiley Smiley Smiley Saj ne, je res pridna, zivahna, ucljiva in nadvse igriva psicka... pravi srcek... Smiley

Hotela sem le dodati zadnjemu odgovoru, da se mi zdi, da lahko iz marsikatere pasme (ali pa ne pasme-primer. Ziza Smiley ) naredimo super agility psa, ce kuza le malo interesa pokaze in seveda imamo mi nekaj "odvecnega" casa in se tudi sami posvetimo temu zanimivemu in zabavnemu sportu, saj se mi zdi da vecina kuzkov res nadvse uziva v tekanju, skakanju, lajanju....

Dokazni material: http://www.vesna.agility-slo.net

Lep pozdravcek!

Vesna & Ziza
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #85 : torek, 10.07.2007 : 15:49:05 »

Dodajam še par slikc:

 
http://aska2005.moj-album.com/slike/1849201/2NvRqy_gV4xNmNhT.jpg



lp






 
Logiran
azura
midi
*
Sporočil: 26


« Odgovor #86 : četrtek, 12.07.2007 : 15:33:17 »

Aska čestitam, tale slikca je med nalepšimi petimi v mojem izboru... A ne velja, ker je bil toliko utrujen, da ga ni bilo težko dobiti pri miru... Te vabim k sebi, da mi ga poslikaš, oh, raje posnameš med njegovimi norčijami, predvsem pod kozolcem. Kaj ta dela s senom in žogo, je pravo čudo...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #87 : nedelja, 15.07.2007 : 10:42:45 »

Hvala azura, me veseli,da so ti slikce všeč Smiley. Ta povečana mi je pa daleč najlepša Cheesy. Ni problema, ga oz. jih pridem z veseljem pofotkat oz. narediti kake filmčke Smiley. Kar povej kdaj, pa pridem Smiley..lp
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #88 : nedelja, 15.07.2007 : 10:58:53 »

Pa še par slikc od včerajšnjega sprehoda na Rožnik:
 

lp
Logiran
apollo
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


WWW
« Odgovor #89 : nedelja, 15.07.2007 : 22:30:25 »

Danes je s fantom na obisk prišla tudi Eki Cool. Prilagam nekaj fotografij (žal svetloba ni bila ravno najboljša sram)...

http://nuba.moj-album.com/slike/2479771/_NP3kdiIaSRm3FqS.v.jpg

http://nuba.moj-album.com/slike/2479771/rClgWKcyGf_yJo1W.v.jpg

http://nuba.moj-album.com/slike/2479771/nIrRbS5BoYYiNLtE.v.jpg

Lep pozdravček Wink!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Manchesterski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines