mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 17:55:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: strah psa pred trgovino
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: strah psa pred trgovino  (Prebrano 5769 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« : petek, 02.06.2006 : 08:58:03 »

Pozdravljeni!

Ko sem se včeraj skupaj s psom odpravila v trgovino po hrano za psa, se mi je naenkrat pred trgovino Toby zaustavil in ni hotel v trgovino. Ko sem ga nenkako prepričala, da nič ni se je v trgovini cel čas sprehajal po stopnicah gor in dol s podvitim repkom. Ko sva odšla me je tako vlekel s trgovine, kot me vleče le če vidi kakšno dišečo psičko Tongue Pri avtu je nestrpen čakal, da mu bova z mamo odprli in takoj skočil v avto. (drugače le redkokdaj skoči sam v avto) Presenetil me je saj nima slabih izkušen s tem okoljem, saj je bil prvič tukaj. Začela sem razmišljati kaj bi lahko bilo narobe s to trgovino, saj se je tudi prejšnja psička bala te trgovine. Je možno, da mu okolje ni všeč? Mogoče neprijazna prodajalka ali pa preveč pomešanih vonjav v trgovini?

LP Anja
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1 : petek, 02.06.2006 : 12:11:05 »

To je pa od psa odvisno in boš morala sama ugotoviti. Moja prvič, ni hoteha hoditi po kovinskem mostu, ki pelje do trgovine pa sem jo s priboljški lepo počasi brez vlečenja, spravila v trgovino, kjer je dobila še posebno nagrado in drugič ni bilo več problemov.
Lahko da se je kaj zgodilo,m kar se tebi ni zdelo nič posebnega ali sploh opazila nisi, pes pa je. Večkrat pojdi mimo in poskušaj ustvarit psu čimveč prijetnih trenutkov pa ne sili tja prehitro. Pes mora sam hodit. Počasi počasi ali s priboljški ali z igro ali vzemi s sabo še kako psočko, ki ji trgovina ni bav bav, mogoče bi pa šel za njo...
Malo domišljije pa bo Wink
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #2 : petek, 02.06.2006 : 14:26:51 »

Mozno tudi, da mu tla ne odgovarjajo. Nasa je navajena na ploscice ampak ce pride v trgovine in se ji malo drsi noce it naprej. Tudi ce prideva v tuji blok je taka. Mogoce je problem v tem.

Lp
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #3 : ponedeljek, 05.06.2006 : 08:39:02 »

Tudi nasa ima odpor do pasjih trgovin in prav vlece ven, nikakor je ne mores obdrzat noter, kar roko bi mi vcasih izpulila rada. Jaz sem ramisljala da je mozno, da zaradi obilice vonjev, drugih psov, pasjih hran, itd. cuti v bistvu nek pritisk, skratka pocuti se nelagodno in sili ven.
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #4 : ponedeljek, 05.06.2006 : 15:47:03 »

Bom probala ga nekako razveselit, ko boma šla v trgovino. Malo mi je bilo le čudno, da samo v to trgovino noče.
Logiran
najkica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #5 : ponedeljek, 05.06.2006 : 19:49:17 »

Moja sicer na začetku ni silila iz trgovine, sedaj pa se mi tako upre in začne vleči stran če hočem vztopiti. Jaz tudi mislim da je to vzrok 'preveč' vonjav in tudi kričanja papig, ki jih tam prodajajo.
Logiran
LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #6 : torek, 06.06.2006 : 09:59:29 »

Moja Tisa pa kar hitro v trgovino in gledat kaj ji bom kupila! Tongue  Njo nič ne motti! Gre kamor grem jaz!
Logiran
mirala
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 30.01.2011 : 17:40:06 »

Moja pa v nasprotju prav sili in me vleče v pasjo trgovino že od daleč, ve da je to njena trgovina in da je prodajalka vedno prijazna do nje Cheesy
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: strah psa pred trgovino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines