mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:01:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Dol
Natisni
Avtor Tema: PRVA RAZSTAVA  (Prebrano 53955 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #210 : četrtek, 25.12.2008 : 20:13:38 »

Zuma,
predvidevam, da ste psa kupili v tujini. Kot pises rodovnik ze imate. Na prijavnico vpisi reg. številko, ki je napisana na rodovniku. Ne bo nic hudega. Zaenkrat je pac tako, da moras psa vpisati v slo. rodovno knjigo preden podas prosnjo za slovenski sampionat (jasno, ce pes izpolni pogoje za pridobitev sampionata).
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #211 : petek, 16.01.2009 : 07:54:52 »

tudi mene nekaj zanima.
s tamalim pridno vadimo ˝stoj˝ in po 1 mesecu že lepo stoji, edini problem je da ima ušese čisto poklapane in rep daaleč med nogami.
sicer imamo še dosti časa do takrat ko ga bomo prvič razstavljali.me pa zanima kako mu naj pokažem da to ni noben ˝bavbav˝. sem poskusila z igračko, delava s klikerjem, sedaj le hrano vzame.kot sem že omenila, stoji lepo, le prestrašen cel izgleda.
Logiran
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #212 : petek, 16.01.2009 : 08:53:00 »

Poizkusi mu sprva le počasi rep privzdigovat in govorit, priiideenn stoooj. In nagrada. Pa zopet, rep počasi, tako z roko pod repom, kot, da bi ga božala in zopet priden, stoojj ali pa priden, drži. Odvisno, kako želiš. In nagrada. S časoma bo doumel, da to ni nikakršen baubau in bo lepo stal in takrat bo tudi ne zgledal tako poklapano. Veliko nagrade, čohanja, kadar naredi prav in veliko vztrajnosti in potrpežljivosti in kuža bo začel uživat.
Poizusi vadit razstavno pozo na različnih krajih - gresta na sprehod, recimo na vrhu hriba, drugi dan doma na zelenici, potem sredi travnika itd - pa vedno nagradit, dokler pes ne bo doumel, da to pa res ni kaj groznega Wink
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #213 : petek, 16.01.2009 : 13:36:44 »

ja saj rep mu držim pokonci.
no na začetku se za hrano sploh ni oziral, zdaj jo vsaj sprejme kot pohvalo.ampak ko je ukaza konec, se kar sesede na tla.pa itak da je vsakič pohvaljen.
druge vaje kot sedi, prostor niso problem.
mogoče zato ker če stojim in mu rečem ˝stoj˝ začne vse druga izvajat in potem ko ga jaz v pozo popravim (pri tem počepnem), je pa cel poklapan oz. se začne kar k meni stiskat (je bolj mini). no pa saj sčasoma bo.
Logiran
lowro
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #214 : sreda, 08.06.2011 : 06:15:02 »


lp
v nedeljo se bo moj bully udelezil prve razstave vendar pa imava od vceraj tezavo saj se je pretepal z macko in ima opraskan gobcek bi lahko bila to tezava teekmovala bova v razredu najmlajsi     lp
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #215 : torek, 06.08.2013 : 13:39:19 »

Zivjo!malo bi obudila temo..nisem sicer prepricana ce ni ze kaksna o tem..
Imam 3mesece staro AST in bi poskusila z razstavo..nekdo mi je rekel da potrebujem licenco vodnika al neki tazga?!kako je s tem?
Hvala za pojasnila!!
Lep pozdrav Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #216 : torek, 06.08.2013 : 13:45:19 »

Odlično Smiley
Nobene licence ne potrebuješ.

Ker bo v Trbovljah tvoja psička še premlada za razstavljanje, imaš čas, da se seznaniš z vsem, kar te zanima.
Za začetek mogoče branje tegale http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1159 Smiley,
potem pa obisk razstave v Trbovljah - več podatkov najdeš na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,46945.0.html Smiley

Naslednja razstava bo potem v Kopru, 5. in 6. oktobra.
Logiran

Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #217 : sreda, 07.08.2013 : 15:24:39 »

Hvala za odgovor Smiley
Za razstavo v Trbovljah sem ze videla oglas na forumu,tudi ce bi si se tako zeleli it,ne morva ker se nimamo rodovnika..morda oktobra Smiley pa tudi malo sole bo/bova takrat imela za sabo..ampak bomo si pa sigurno ogledali razstavo,da bom vsaj malo videla kako to sploh zgleda Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #218 : sreda, 07.08.2013 : 18:01:56 »


če je pes kupljen v sloveniji, pri slovenskem vzreditelju rodovnik v baby klasi ni problem. v prijavi se vpiše "v delu". tudi sama še nimam rodovnikov za  zadnje leglo in sem jo komot lahko prijavila tudi na EDS, ne samo v Trbovlje  Tongue


Tako kot ti je napisala že Jana. Pojdi na eno dve razstavi in si poglej kako to sploh izgleda in tudi kako se razstavlja tvoja pasma. če si iz tistega konca SLO, ki meji na hrv ... imaš tudi tam kar nekaj razstav pred koprom in si greš lahko pogledat. Najdi Hrvaški kinološki savez in "Izložbe" na netu.  Wink
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #219 : četrtek, 08.08.2013 : 06:55:56 »

No dobr da vem da se da to z rodovnikom tako rest..
Psicka je tuksj kupljena,tako da ta pogoj izpolnjujeva Smiley
Drugace smo pa iz Lj. in bo ogled razstave v Trbovljah konkreten izlet Smiley
Logiran
Katjica
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #220 : ponedeljek, 15.09.2014 : 01:45:26 »

Malo oživljam temo Wink

No pa sem jaz tudi pri tem "prvič". Odločam se, da bi našo takrat (november) 5 mesečno bokserko prijavila na razstavo v Vrtojbi. Pa ne vem kako začeti... Za nekaj nasvetov sem že vprašala nekoga, ki handla in bom še koga, ki bokserje razstavlja ampak sem še vseeno malo v dvomih. Je pa psička zelo učljiva in v fazi socializacije tako, da bi sproti vadili še za Vrtojbo. Pa fajn bi bilo, če bi tam koga poznali, da se otresem treme.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #221 : ponedeljek, 15.09.2014 : 08:04:42 »


obrni se na vzreditelja za pomoč. on ti bo najlaže pomagal z nasveti, saj pozna pasmo, psa ...



Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines