mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:53:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in narava"  |  Tema: Podelitev nagrad - foto natečaj "pes in narava"
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Podelitev nagrad - foto natečaj "pes in narava"  (Prebrano 2174 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 14.06.2006 : 11:50:39 »

Kot smo napovedali že na začetku foto natečaja "pes in narava", smo organizirali podelitev nagrad v okviru 2. mojpes.net piknika v Podutiku, 11. junija 2006.

Do 12h smo bili vsi zbrani in kot prvo aktivnost na pikniku smo izvedli podelitev nagrad. Začeli smo z zadnjega konca in najprej podelili nagrade za najboljše fotografije po izboru uporabnikov mojpes.neta, potem pa še vse štiri posebne nagrade:

7. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
gary – Blaž Košak - 25 glasov za fotografijo gary05
- nagrada v vrednosti 3.000 SIT - darilni bon za nego psa podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane

Nagrado je Andreji Herceg izročila Mojca Svetličič iz Studia nege za male živali Iv San Bernard



6. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
bullyzone – Eva Kragl Verbančič - 26 glasov za fotografijo bullyzone02
- nagrada v vrednosti 3.400 SIT - multivitaminski preparat (vitamini, minerali in proteini) podarja Toplica, Milan Matko DVM s.p., Topolšica

Zaradi odsotnosti dr. Matka iz Centra za zdravljenje živali Toplica sem Evi Kragl Verbančič nagrado izročila Jana Pahovnik.



5. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
sonja – Sonja Železinger Skok- 27 glasov za fotografijo sonja01
- nagrada v vrednosti 4.000 SIT - darilni bon za nakup pripomočkov za nego pasjih zob podarja MojMaks, Jana Pahovnik s.p. iz Šmartnega ob Paki

Žal je bila Sonja Železinger Skok odsotna, zato ji bom nagrado MojMaks-a predala osebno.

4. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
bina – Jana Krek- 29 glasov za fotografijo bina02
- nagrada v vrednosti 5.500 SIT - cepljenje proti kužnim boleznim podarja Toplica, Milan Matko DVM s.p., Topolšica

Zaradi odsotnosti dr. Matka iz Centra za zdravljenje živali Toplica sem Jani Krek nagrado izročila Jana Pahovnik.



3. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
linchaich – Matic Kuder - 30 glasov za fotografijo linchaich01
- nagrada v vrednosti 9.000 SIT - darilni bon za nego psa podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane

Nagrado je Urški Poljak izročila Mojca Svetličič iz Studia nege za male živali Iv San Bernard.



2. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
dali – Nastja Svetina - 34 glasov za fotografijo dali01
- nagrada v vrednosti 10.000 SIT - darilni bon za nakup sredstev proti notranjim in zunanjim zajedalcem podarja MojMaks, Jana Pahovnik s.p. iz Šmartnega ob Paki

Žal je bila Nastja Svetina odsotna, zato ji bom nagrado MojMaks-a poslala po pošti.

1. nagrada - izbor uporabnikov mojpes.neta
linchaich – Urška Poljak - 43 glasov za fotografijo linchaich04
- nagrada v vrednosti 14.000 SIT - hrana Arden Grange ali oprema Danish Design - po dogovoru, podarja Avanturist d.o.o. iz Markovcev pri Ptuju

Nagrado je Urški Poljak izročila Sergeja P. Freebairn iz podjetja Avanturist d.o.o.



strokovni izbor s posebno nagrado
spacewalk – Nina Krivec za fotografijo spacewalk01
*nagrada v vrednosti 18.800 SIT - Angleški slikovni slovar (CD-rom) in letno naročnino na revijo ELI po lastnem izboru podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane. Na voljo je kar 25 naslovov različnih revij v šestih stopnjah za osem tujih jezikov. Z njihovo pomočjo boste zagotovo izboljšali znanje tujega jezika. Slovar je primeren za začetnike, s katerim se naučimo preko 1000 besed in stavčnih zvez, v pomoč je veliko iger, ugank, križank in tudi zvokovnih vaj ter še veliko več...
Nagrada je podeljena fotografiji po strokovnem izboru g. Oskarja-Karla Dolenca.

Nagrado je Nini Krivec izročil Samo Juršič iz podjetja Samo.uk d.o.o.



posebna nagrada podjetja Boomfoto d.o.o.
arti – Marijan Ozbič za fotografijo arti01
Profesionalno studijsko fotografiranje vašega psa v studiu Boomfoto Creative Images Izola.
*Paket "Animalia MID" zajema:
- fotografiranje v studiu s studijsko razsvetljavo cca, 2 uri
- posnetih približno 30 fotografij od tega 3 končne povečave formata 20x30cm
Vrednost nagrade je 25.200,00 SIT.
Najbolj humorno fotografijo je izbrala gospa Vida Klenovšek, ki je v podjetju Boomfoto d.o.o. odgovorna za fotografiranje živali.

Nagrado je Marijanu Ozbiču izročila Vida klenovšek iz podjetja Boomfoto d.o.o.



posebna nagrada podjetja Gali d.o.o.
mufika – Urška Skutnik za fotografijo mufika01
* mehko ležišče za psa v vrednosti nad 20.000 SIT
Nagrada je podeljena za najbolj "noro" fotografijo, izbrala pa sta jo lastnika podjetja Gali d.o.o. ga. Danica in g. Martin Simončič.

Nagrado je Urški Skutnik izročila Danica Simončič iz podjetja Gali d.o.o.



posebna nagrada Balonarskega kluba OPA iz Velenja
ziksi – Irena Štrukelj za fotografijo ziksi02
* panoramski polet z balonom za eno osebo v vrednosti 19.800 SIT
Nagrada je podeljena za najboljšo fotografijo psa v naravi, slikanega "s ptičje perspektive" (lahko s stola, balkona, balona, lestve..., skratka "od zgoraj"). Nagrajeno fotografijo je izbral g. Igor Centrih, predstavnik Balonarskega društva OPA Velenje.

Zaradi odsotnosti g. Centriha iz Balonarskega društva OPA sem Ireni Štrukelj nagrado izročila Jana Pahovnik. Nagrada vključuje tudi balonarski krst nagrajenke in zagotovo bomo tudi o tem podrobno poročali v besedi in sliki Wink



Vsem nagrajencem še enkrat izrekam iskrene čestitke, sponzorjem, ki so prispevali nagrade pa se najlepše zahvaljujem.

Se vidimo na podelitvi nagrad naslednjega foto natečaja Smiley.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in narava"  |  Tema: Podelitev nagrad - foto natečaj "pes in narava"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines