mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:40:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Živčen po striženju
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Živčen po striženju  (Prebrano 16972 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bonzi
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #30 : petek, 19.06.2009 : 12:39:58 »

aha, nisem dovolj točno napisala...pred stiženjem se je pustil čohati, saj mu jeje po tem predelu najbolj pasalo, po striženju pa se ne pusti več čohati...

Ko je pri miru je vse ok, če pa se samo prepakne, pa začne renčati in lizati okoli pimpeka...

Zdaj sem pogledala pa ni nič videti, da bi bil kje poškodovan....kožica je ko dojenčkova ritka...ampak na pimpeku so pa res kar ščetinaste dlake....

Pri frizerju paje bil prvič ja, ....

Kaj pa če bi ga sčim namazala, alpa da mu dam tam čez kako gazico...no ne vem...sam ga res ne morem več gledati, ko je ves nervozen....
 
Verjetno je le rahla reakcija na striženje, saj ga verjetno ni navajen.

Za vse ki pa seveda tako kritizirate, da bi morala psa navadati prijemanja , en nasvet.........pomagaj ne pametuj!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : petek, 19.06.2009 : 13:56:06 »

Za vse ki pa seveda tako kritizirate, da bi morala psa navadati prijemanja , en nasvet.........pomagaj ne pametuj!

Hm ..., cemu je pa namenjen zgornji citat?
Jaz bi lahko nanj napisala: Ne pisi, ce nimas kaj pametnega povedati, sploh pa ne, ce ne preberes vsega.
Namrec, od dancy pes je imel bakterijsko vnetje, od pikoslava pa vnetega lulcka.

Ja, dejstvo je, da ce imas psa, ga moras navaditi tudi prijemanja. Saj najbrz mora kdaj tudi k veterinarju in ne samo k frizerju.
Pa tudi, ce imas psa, ga je treba od majhnega navajati na cesanje in krtacenje. Za vozlje je kriv lastnik in ne frizer in tukaj je kritika vedno na mestu, ko govorimo o zvozljanih psih, ki so zreli za britje. Britje namrec za psa ni povsem enostavna zadeva.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Živčen po striženju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines