mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:36:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Evropska razstava psov, Celje 2010  |  Tema: European dog show 2010 v Sloveniji, Celje, 30.9.-3.10.2010 - pred ...
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: European dog show 2010 v Sloveniji, Celje, 30.9.-3.10.2010 - pred ...  (Prebrano 14443 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« : nedelja, 18.06.2006 : 18:25:00 »

http://www.eurodogshow2010.com/

Šele zdaj sem videla, zakaj je tako navdušenje za razstavo na drugem forumu, ki bo šele leta 2010.  Cheesy Meni se zdi super in res upam, da se bo KZS (ali kdorkoli bo to organiziral) res potrudila in priredila razstavo na nivoju in ne kr neki. Mogoče bo pa na ljubljanskem hipodromu v Stožicah (tam, kjer so gostili prejšnjega papeža). Je kar veliko, ampak ne vem kako velika je taka razstava.   Undecided

Sem pa opazila, da je izbor potekal na podlagi glasovanja in sem presenečena, da jih je toliko glasovalo za našo Slovenijo, in da sploh vejo, kdo smo in kje smo.  Grin
Lp
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #1 : sobota, 17.11.2007 : 08:54:09 »

Hm..kolikor piše na tej strani, bo razstava v Celju.  Roll Eyes Kar se mi ubistvu zdi dost primerno, ker bo zagotovo na celjskem sejmišču, tam je pa ogromno teh hal, prostorne so, klimatizirane ali če je treba/ogrete. In res upam, da se bodo na KZS potrudili... Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2 : nedelja, 17.02.2008 : 19:10:21 »

Pa fino je tudi to, ker ni težko priti do celjskih sejmov. Tako da so se odločili za odlično lokacijo
Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #3 : četrtek, 22.05.2008 : 21:15:11 »

To bo supr če bo v celju tko kot piše  Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4 : petek, 31.10.2008 : 14:44:13 »

V Celju na razstavi še nikoli nisem bila.
Je pa res, da bo super, če bodo zrihtali tele naše avtoceste do Celja v 2 letih.. Roll Eyes Tongue

Računam pa seveda, da pridem! Grin
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #5 : nedelja, 02.11.2008 : 16:50:59 »

ČE SMEM BI DODAL ŠE MOJE MNENJE PO OBISKU RAZSTAVE V BUDIMPEŠTI:

- nepopisna gneča na vseh cestah, ki so vodile do razstavišča in prav tako na vhodih in v samih razstavnh prostorih, drastično premalo parkirišče, nezaintereserana policija in redarska služba, nasploh pa "slaba organizacija" in to je nabolj bolj mil izraz  Roll Eyes ki pove vse. Ker pa so bili naši predstavniki KZS tam verjetno vse to vedo in se bodo veliko, veliko, veliko ... bolje pripravili kot naši sosedje. Upam ali vsaj želimo pa si lahko da bodo Celjski sejem do takrat 3 do 4 x povečali in prav tako razširili vse ceste do sejma in predvsem da bodo uredili cca 5000 parkirnih mest. Če tega ne bodo uredili zna biti še huje kot v Budipešti, kjer je bila gneča nepopisna čeprav je bilo rastavi namenjenih res veliko dvoran in še več zunanjih površin. Ker ne poznam podrobnosti orgnizacije pa se mi vseeno zdi oziroma bi bilo dobro, da bi razstavo razdelil na več lokacij v Celju, č je to mogoče in se bo gneča tako porazdlila.

Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #6 : nedelja, 02.11.2008 : 16:56:33 »

Sicer v Celju vsako leto organiziramo sejem in tudi takrat je treba urediti parkirna mesta. DEO sedaj nam je kar dobro uspelo. Mogoče bi se tudi za EURO DOG SHOW lahko zmenili z vojašnico, da nam odstopi svoj prostor za trening, kjer je parkirišče tudi za sejem. Tam lahko parkira zelo veliko avtomobilov. Potem so parkirna mesta pri samim sejmišču. Mogoče se bodo kaj zmenili z Citycentrom, da bi odstopik kakšen del garaže,... Mislim, da bo glede parkirišč veliko bolje organizirano, kot pa je bilo na Madžarskem.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 01.04.2009 : 06:51:24 »

Lahko si ogledate sodnisko listo na ]http://www.eurodogshow2010.com/slovensko/index1.htm
Je pa to po moje neuradna stran, zato bo na koncno verzijo treba pocakati s strani KZS.
Logiran

white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #8 : sreda, 01.04.2009 : 14:18:17 »

Ja, res je neuradna in neveljavna, kot piše na spletnih straneh KZS.
http://www.kinoloska-zveza.si/sl/novice/106

Verjetno bo prišlo tudi še do sprememb na sodniški listi.
Upam, da bodo dopisali vsaj še sodnika za ŠBO  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : torek, 07.04.2009 : 12:07:01 »

Se pojasnilo KZS v zvezi s sodniki na Evroski razstavi 2010:

Sodniška lista Evropske razstave psov
Obveščamo vse zainteresirane, da bo Upravni odbor KZS na svoji 1. seji, dne 7. 4. 2009, obravnaval priprave na organizacijo Evropske razstave psov v Celju 2010. Sodniške liste doslej ni obravnaval in potrdil Upravni odbor KZS, niti v stari niti v novi zasedbi, zato so vse objavljene informacije v tej zvezi nepooblaščene in neveljavne. Veljavna sodniška lista bo objavljena predvidoma v 3 tednih, t. j. pred koncem meseca aprila 2009. Zahvaljujemo se za razumevanje.

www.kinoloska-zveza.si

V nekaterih pasemskih temah so namrec za vzplamtele "debate" o predvidenih sodnikih, zato predlagam, da debatiranje odlozite za cas, ko "se bo slo zares" Smiley
Logiran

Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #10 : torek, 12.05.2009 : 13:39:23 »

April je že mimo.. a ima kdo kakšno novo informacijo glede uradne spetne strani in sodniške liste?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #11 : torek, 12.05.2009 : 13:40:40 »

Baš me zanima kdo bo sodil argentince Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #12 : torek, 12.05.2009 : 15:46:56 »

Mene za več stvari zanima.. Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #13 : petek, 15.05.2009 : 09:04:24 »

Današnja informacija:

Sodniška lista Evropske razstave psov 2010
Sporočamo, da bo sodniška lista za Evropsko razstavo psov 2010 objavljena v tednu po Evropski razstavi v Dublinu. Poleg Evropske razstave bodo namreč potekale številne specialne razstave in poteka usklajevanje sodniških list med KZS in organozatorji specialnih razstav.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #14 : sobota, 27.06.2009 : 17:50:33 »

Jaz sem pa mislila da bo evropska razstava 2010 v Ljubljani in ne v Celju?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Evropska razstava psov, Celje 2010  |  Tema: European dog show 2010 v Sloveniji, Celje, 30.9.-3.10.2010 - pred ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines