mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:25:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dve psički - Montana in Madison
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dve psički - Montana in Madison  (Prebrano 23073 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #75 : torek, 17.10.2006 : 16:29:04 »

aaaaaa Roll Eyes hvala Wink se mi je zdelo, da sem v "nerahivskem" delu videla medi včeraj pa mi ni bilo nič jasno. neresne posvojitelje pa vseeno po riti Angry

LP vsem, Maja
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #76 : sreda, 18.10.2006 : 09:43:56 »

Kimi, da ne bom smetila teme, v kateri se ponovno oddaja Medi, se bom oglasila tule.
V izogib upravičenim ali neupravičenim kritikam, zakaj niste posvojili Medi predlagam, da na kratko opišeš razloge, ki so vas privedli do tega, da Medi ni odšla z vami. Prav gotovo te bomo razumeli, konec koncev enega azilaša že imaš doma.
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #77 : sreda, 18.10.2006 : 09:46:49 »

tukaj sem, raztrgajte me.  Wink

Obsojajte me kakorkoli me želite in znate, povem vam samo nekaj.
Prekleto hudo nam je, kr ne moremo imeti Medi!  Cry Cry In ne, da je nočemo - NE MOREMO je imeti!
Ker živimo v stanovanju, katerega lastnica je nenadoma proti Medi in smo imeli ultimat: brez Medi ali pa ven. Ok, smo rekli, gremo pa ven. Iskali stanovanje in iskali. Nismo našli. Ne takega, kjer bi lahko bili s Kimijem IN Medi.
To, kako je potekala komunikacija med nami in Polono je bolj naša stvar, ki je načeloma nisem dolžna razlagati vsepovprek.

Napaka je bila... Kaj pa vem, akj je bila napaka... To, da smo želeli Medi? Da smo ji želeli dati dom? Da nismo izbrali ceste za dom? Da sem pekmalu izražala čustva, mnenje in želje glede nje? Da sem se zanašala na nekoga drugega? Da sem čakala nekoga drugega?

Ne vem. Vem samo to, da želim, da ima Medi topel dom, kjerkoli že to bo. iskreno mi je hudo, ker ne more imeti doma pri meni.

Včasih se tudi dobri nameni ne iztečejo tako kot bi se mogli.

lp, Daša
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #78 : sreda, 18.10.2006 : 09:49:17 »

Sem pisala na tej strani, zato nisem videla tvojih razlogov, ki si jih navedla na sosednjem podforumu.
Strinjam se s tem, da reakcije na tvojo neposvojitev ne spadajo tja.
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #79 : sreda, 18.10.2006 : 09:49:33 »

na kratko - zjebalo nas je to, da noben od naju nima svojega stanovanja in moramo upoštevati pravila tistega, ki ga ima in nam ga oddaja.

prvič v življenju mi je postalo resnično žal, da moja mamica ni bogata in da mi ni mogla kupiti stanovanja že zdavnaj...  Undecided
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #80 : sreda, 18.10.2006 : 09:55:27 »

tukaj sem, raztrgajte me. Wink

Zakaj bi te pa (govorim v svojem imenu) Huh Jaz sem že itak ves čas sumila, da se je zgodilo nekaj nepredvidljivega, bo pa drugič boljše.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #81 : sreda, 18.10.2006 : 10:03:36 »

Komunikacije ni nihče dolžan nikomur razlagat, res je. Želim pa takšno, ki je jasna. Če želiš posvojiti psa in imaš za to pogoje - super. Če jih nimaš in si psa že posvojil - to poveš takoj.
V Medini temi sem pustila slike, kakšna je, bom razložila sama novemu skrbniku, če mi ga bo uspelo najti. Tale tema pa je zaključena. Lp vsem.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #82 : sreda, 18.10.2006 : 10:04:19 »

Kimi, jaz te ne obsojam in te nimam nobenega namena razrtgat, ampak se mi zdi vseeno malce neodgovorno od tebe, da si javno oznanjala kako bo tvoja, da si PODPISALA pogodbo o posvojitvi... in šele na koncu ugotovila, da ti lastnik stanovanja ne pusti imeti 2 psov.   Shocked
Hm, a se ne bi morala o tako pomembni zadevi že prej (na začetku) pomeniti s stanodajalcem?  Huh (hja, vsaj malo te pa moram okarat)

Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #83 : sreda, 18.10.2006 : 10:05:13 »

No, saj je že Smetka povedala svoje. Smiley
Tema zaključena.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dve psički - Montana in Madison
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines