mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:18:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in voda"  |  Tema: foto natečaj "pes in voda" - razpis in potek dogajanja
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in voda" - razpis in potek dogajanja  (Prebrano 11419 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 01.07.2006 : 07:29:05 »

Natečaj za najboljšo fotografijo na temo "pes in voda"

Na mojpes.netu razpisujemo foto natečaj za najboljšo fotografijo na temo "pes in voda".
Zadnje dni nam vročina ne prizanaša in veliko naših psov se prav rado ohladi v mlakah, potočkih, rekah, morju... ali samo v domačih bazenčkih. Torej, voda je v teh dneh neprecenljiva, tako za hladitev teles kot za potešitev žeje.

Kdo lahko sodeluje na foto natečaju?

Na foto natečaju lahko sodelujejo s svojimi fotografijami vsi uporabniki mojpes.neta, ki imajo pakete midi, maksi in mega in ki bodo do predpisanega roka ter v skladu s temi razpisnimi pogoji poslali fotografije, ki so njihovo avtorsko delo ali avtorsko delo njihovih družinskih članov.

Kategorije natečaja in nagrade

- strokovni izbor s posebno nagrado

nagrada v vrednosti 15.000 SIT - studijsko fotografiranje / portret ljubljenčka / paket Animalia Quick, podarja Boomfoto Creative Images Izola.
Nagrado podelijo za najboljšo fotografijo po izboru gospe Vide Klenovšek, ki je v podjetju odgovorna za fotografiranje živali.
Vida Klenovšek je diplomirala iz fotografije (1993) na šoli Riccardo Bauer v Milanu, Italija, umetniško deluje in razstavlja od leta 1993, samostojno in skupinsko razstavlja na številnih razstavah v Sloveniji in tujini, je dobitnica več nagrad in priznanj (v Sloveniji tudi Emzinove).
Nagrajenec bo 23.9.2006 objavljen skupaj z nagrajenci po izboru uporabnikov.

- izbor uporabnikov

1. nagrada v vrednosti 25.000 SIT - darilni bon za nakup izdelkov založbe ELI, izbirate lahko med več kot 2000 didaktičnimi učnimi pripomočki in 25 naslovi revij in vse to v osmih tujih jezikih, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
2. nagrada v vrednosti 20.000 SIT - bon za nakup knjig v Literini knjigarni (knjige, ki so bile izdane pri študentski založbi Litera), podarja Literina knjigarna iz Maribora
3.  nagrada v vrednosti 15.000 SIT - hrana za psa, skupno nagrado podarjata podjetji Gali d.o.o. in Aler d.o.o. iz Ljubljane
4.  nagrada v vrednosti 10.000 SIT - Eukanuba hrana + praktična nagrada, podarja D.J. Don d.o.o. iz Prebolda
5.  nagrada v vrednosti 9.000 SIT - darilni bon za nego psa podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
6. nagrada v vrednosti 8.500 SIT - 20 kg okusne hrane za pse z normalno ravnjo aktivnosti Mera Dog Univit, podarja Vrami d.o.o. iz Ljubljane
7.  nagrada v vrednosti 6.500 SIT - 10 kg Mera Dog Flockenmix, zelenjavni dodatek za kombinacijo s svežim mesom, podarja Vrami d.o.o. iz Ljubljane
8.  nagrada v vrednosti 6.000 SIT - darilni bon za nego psa podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
9. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
10. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
11. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
12. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
13. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
14. nagrada v vrednosti 3.000 SIT - igrače za pse. podarja Spletna tovarna MojMaks, Jana Pahovnik s.p.
15. nagrada v vrednosti 3.000 SIT - igrače za pse. podarja Spletna tovarna MojMaks, Jana Pahovnik s.p.
16. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
17. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
18. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
19. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
20. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
21. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
22. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
23. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
24. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
25. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane

Nagrad v nobenem primeru ni mogoče zamenjati za denar.

Pravila in napotki za sodelovanje v natečaju

- Vsak udeleženec lahko sodeluje z največ petimi (5) fotografijami. Ko so fotografije objavljene, jih ni mogoče zamenjati z drugimi.
- Na fotografiji sta obvezna elementa pes in voda, sicer bo fotografija zavrnjena in izločena iz natečaja.
- Avtor pošlje vsako posamezno fotografijo v samostojnem email sporočilu na elektronski naslov jana@mojpes.net. V sporočilu mora biti navedeno:
* uporabniško ime udeleženca v foto natečaju,
* ime in priimek avtorja fotografije,
* morebiten komentar k fotografiji,
* datum, ko je bila fotografija posneta.
- Poslane fotografije morajo biti v .jpg formatu.
- Najmanjša velikost fotografij mora biti 640 px širine ali višine.
- Obdelava fotografij z računalniškimi programi za delo s fotografijami je dovoljena v mejah, ko se s posegi ne vpliva na vsebino fotografije.  Dovoljene so korekcije barv, korekcija nivojev, korekcija osvetlitve, korekcija kontrasta. Ocenjevalna žirija ima pravico, da po lastni presoji izloči fotografijo, za katero meni, da je bila računalniško obdelana na kakšen drugačen način.
- Fotografijam ni dovoljeno dodajati robov, okvirjev ali drugih grafičnih elementov. Na fotografijo ni dovoljeno dodajati podpisa, datuma ali kakršnegakoli znaka (logotipa) avtorja.
Fotografije bodo objavljene v velikosti 500 px širine ali višine in take kvalitete, kot bodo prispele. Pred objavo bo dodan znak mojpes.neta.
 
Termini natečaja

- 1.7.2006 do 10.09.2006 - V tem času imajo udeleženci čas poslati fotografije na naslov jana@mojpes.net, s pripisom "za foto natečaj - pes in voda". V natečaju sodelujejo vse fotografije, ki bodo do 10.09.2006 do 24. ure poslane na navedeni email naslov in ki bodo zadovoljevale vsem ostalim kriterijem v tem razpisu.
Fotografije bodo v mojpesGaleriji in na mojpesForumu objavljene sproti, kot bodo prihajale. Fotografije, ki bodo prispele zadnji dan, bodo objavljene do 12.09.2006.
- 12.09.2006 do 22.09.2006 do 24. ure - izbor fotografij.
- 23.09.2006 objava končnih rezultatov natečaja.
- Podelitev nagrad bo predvidoma konec septembra v Ljubljani. Vse podrobnosti o podelitvi nagrad bodo navedene ob razglasitvi nagrajencev.

Potek izbora najboljših fotografij

- izbor uporabnikov
Na mojpesForumu bo objavljena nova tema za izbor najboljših fotografij v foto natečaju "pes in voda". Vse prispele in objavljene fotografije bodo navedene v seznamu z ustreznimi povezavami do fotografij. V anketi, ki bo objavljena na mojpesForumu, bodo lahko vsi registrirani uporabniki mojpes.neta glasovali za 25 najboljših fotografij. Obenem bodo tisti, ki bodo glasovali, povabljeni k utemeljitvi svojih glasov, kar bo v pomoč pri izboru zmagovalnih fotografij, v kolikor bo po anketi prišlo do enakih števil glasov pri več fotografijah. Vsak bo lahko glasoval samo enkrat. Glasov se ne bo dalo popravljati, spreminjati ali dodajati. Za glasovanje bo potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum. Gre za delno tajno in delno javno glasovanje. Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 22.09.2006 ob 24. uri, vse utemeljitve bodo javne.

Komisija za izbor

Komisijo za izbor sestavljajo predstavniki mojpes.neta in sponzorjev.
Komisija za izbor bo 23.09.2006 objavila izid natečaja in navedla zmagovalne fotografije, ter objavila datum in kraj podelitve nagrad avtorjem zmagovalnih fotografij.
V primeru, da bo več fotografij dobilo po glasovanju v anketi enako število glasov, odloča o razvrstitvi na prva tri mesta ustrezno število utemeljitev glasov glasovalcev. V kolikor bosta še vedno imeli dve fotografiji enako število glasov, bo o uvrstitvi odločala komisija za izbor.
Komisija je pristojna tudi za obravnavo in reševanje vseh morebitnih pritožb.

Pravna in avtorska določila

Vsi udeleženci v natečaju s svojo udeležbo na natečaju dovoljujejo uporabo fotografij, poslanih za ta natečaj v skladu s pogoji uporabe spletnega portala mojpes.net in tem razpisom. Fotografij, ki bodo sodelovale v natečaju, avtorjem ni dovoljeno objavljati drugje (spletne strani, tiskani mediji). S sodelovanjem na tem natečaju avtorji dovoljujejo objavo svojih fotografij za promocijske in druge aktivnosti mojpes.neta brez nadomestila.

Jana Pahovnik
www.mojpes.net

Gavce, 1.7.2006

Nagrade prispevajo:

1. nagrada v vrednosti 25.000 SIT - darilni bon za nakup izdelkov založbe ELI, izbirate lahko med več kot 2000 didaktičnimi učnimi pripomočki in 25 naslovi revij in vse to v osmih tujih jezikih
9. - 13. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo

Založništvo unikatnih priročnikov, uvoz in izvoz tuje literature, ekskluziva za založbi Eli in La Spiga, organizator francoske bralne značke za osnovne šole.
Samo.uk d.o.o.
Prvomajska ulica 9, 1000 Ljubljana
www.samouk.si
01 / 542 11 24, samouk@siol.com

5.  nagrada v vrednosti 9.000 SIT - darilni bon za nego psa
8. nagrada v vrednosti 6.000 SIT - darilni bon za nego psa
16. - 25. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev.

V Studiu nege za male živali Iv San Bernard vam za vašega ljubljenčka ponujajo krtačenje in česanje, kopanje, striženje, trimanje, krajšanje krempljev, praznenje paranalnih žlez, čiščenje zob, nego in čiščenje ušes in oči, strokovne nasvete s področja nege kože in dlake, nasvete o šolanju, vzgoji, prehrani, svetovanje pri izbiri, nakupu pasme, negi...
Studio nege za male živali Iv San Bernard
Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana, BTC hala 6
Predstavitev
Pet Vizija, Mojca Svetličič s.p.
031 / 321 863, petvizija@yahoo.com

2. nagrada v vrednosti 20.000 SIT - bon za nakup knjig v Literini knjigarni (knjige, ki so bile izdane pri študentski založbi Litera)[/b]

V Literini knjigarni lahko ugodno in s krajšimi roki dobave preko spleta (Amazon, Ebay) naročite knjige s področja kinologije in vseh ostalih zvrsti, ki vam bodo v pomoč pri šolanju vaših ljubljenčkov, kot tudi pri vaši strokovnih izpopolnjevanjih s področja kinologije. Imajo nekajletne izkušnje na področju knjigotrštva za različne interesne skupine, ki vam zagotavljajo ugodnejšo ceno, kot če se za naročilo pri omenjenih globalnih ponudnikih odločite sami.
Literina knjigarna
Miklošičeva ulica 4, Maribor
Predstavitev
02 / 250 10 39, info@knjigarna-litera.org

posebna nagrada v rednosti 15.000 SIT - studijsko fotografiranje / portret ljubljenčka / paket Animalia Quick

Podjetje sestavlja 5 družbenikov, ukvarjajo se primarno s fotografijo, oblikovanjem in postavljanjem internetnih strani.
Na fotografskem področju so bolj specializirani za fotografiranje ljudi (portret, moda), hkrati pa orjejo ledino v slovenskem prostoru pri fotografiranju domačih ljubljencev. Prav tako pokrivajo tudi vse ostale fotografske zvrsti (poroke, reklame, image, šport, prireditve ipd.)
Boomfoto d.o.o.
Premrlova ulica 1, 6310 Izola
www.boomfoto.com
041 / 500 333, info@boomfoto.com

3.  nagrada v vrednosti 15.000 SIT - hrana za psa

Trgovino Gali&Nika odlikuje pestra ponudba, s poudarkom na kakovosti in redni menjavi artiklov. Trendom na tržišču ne sledijo slepo, ampak vsak proizvod, ki ga vzamejo v prodajo, temeljito preučijo in preizkusijo. V pasji šoli Gali dajejo največji poudarek vzgoji mladičev in učenju psičarjev ter programom, katerih cilj je vzgojen pes, s katerim ne bo težav v nobenem okolju in v nobenih okoliščinah.
Gali d.o.o.
Linhartova 66, Ljubljana
www.gali.si
01 / 437 77 88, gali@masicom.net

Trgovina za male živali in distributer vrhunskih premium hran za pse in mačke Nutro in Bosch.
Aler d.o.o.
Šmartinska cesta 152, BTC, Hala A, Ljubljana
www.nutro-slovenija.com
01 / 585 27 05, ales.fara@siol.net

6. nagrada v vrednosti 8.500 SIT - 20 kg okusne hrane za pse z normalno ravnjo aktivnosti Mera Dog Univit
7.  nagrada v vrednosti 6.500 SIT - 10 kg Mera Dog Flockenmix, zelenjavni dodatek za kombinacijo s svežim mesom

Nemško podjetje MERA že več kot 50 let proizvaja visoko kakovostno suho hrano za pse in mačke. MERA pa je tudi blagovna znamka, ki je razpoznavna v številnih državah sveta, sedaj pa prihaja tudi v Slovenijo.
Asortiman obsega kar 13 različnih suhih hran za pse, med katerimi lahko izberete tisto, ki kar najbolje ustreza vašemu psu, poleg tega pa vam je na voljo tudi celoten komplet prehrane za mladičke ter suha hrana za mačke.
Vrami d.o.o.
Podjunska 22, Ljubljana
www.vrami.si
01 / 515 15 60, vraticl@volja.net

4.  nagrada v vrednosti 10.000 SIT - Eukanuba hrana + praktična nagrada

Generalni uvoznik in distributer vrhunskih proizvodov za pse in mačke znamke Eukanuba. Znotraj nobene živalske vrste ni toliko razlik med posameznimi živalmi kot pri psih. Ne samo, da so najrazličnejših velikosti, imajo tudi različne potrebe po energiji. Za dobro rast, zdrav razvoj in kvalitetno ter dolgo življenje potrebuje vsak od njih prehrano, ki bo izdelana posebej zanj.
D.J. Don d.o.o.
Tovarniška cesta 15, Prebold
www.eukanuba.si
03 / 703 63 81, info@eukanuba.si

14. in 15. nagrada v vrednosti 3.000 SIT - igrače za pse.
organizacija natečaja in zaključne prireditve

Pametne spletne rešitve, organizacija spletnih skupnosti, največji slovenski kinološki portal www.mojpes.net...
Spletna tovarna MojMaks, Jana Pahovnik s.p.
Gavce 27 a, Šmartno ob Paki
www.nonidesigns.com
jana@mojpes.net
Logiran

popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1 : sobota, 01.07.2006 : 08:55:03 »

Evo super. Zadnje case ste pa res zelo aktivni. Kapa dol Cheesy
Se bo treba nekam odpravit pa naredit nore fotke Smiley
Samo nekaj me zanima:a velja tudi ce je kuza slikan na domacem vrtu npr. ko se igra z prsilcem vode(tistim za zalivanje) ali pa z curkom vode iz cevi? Smiley

Lp
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #2 : sobota, 01.07.2006 : 09:12:09 »

Na fotografiji morata biti PES in VODA.  Wink Ali bo ta voda brizgala iz cevi oz. bo v "obliki" jezera, potoka, morja, reke, je v bazencku, kadi, plastenki...  - uf, koliko je moznosti  Smiley, pa je odlocitev fotografa. No, ne velja edino voda v obliki ledu ali pare.
popo, moznosti je neskoncno, zato kar veselo na delo  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #3 : sobota, 01.07.2006 : 09:54:12 »

Hehe. zmenjeno! Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 03.07.2006 : 08:26:28 »

Da ne boste spregledali - danes je dodana se ena nagrada, ki jo bo Boomfoto podelil za najboljso fotografijo, izbrala pa jo bo Vida Klenovsek, ki jo nekateri poznate ze iz prejsnjega natecaja in s piknika.
Torej, 26 nagrajencem se obetajo nagrade Wink
Logiran

popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #5 : ponedeljek, 03.07.2006 : 11:24:10 »

Mi lahko nekdo pove kje je ta Literina knjigarna?!Sem gledal na TIS-u pa mi niti Miklošičeve ulice ne najde v Mariboru, samo na Ptuju. Ce ve kdo kje je bi bil vesel navodil Smiley
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #6 : ponedeljek, 03.07.2006 : 12:00:52 »

Saj je zgoraj, poleg loga knjigarne, napisana telefonska stevilka in jih lahko kar poklices.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
cartika
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #7 : ponedeljek, 03.07.2006 : 13:22:34 »

Zdravo!

Literina knjigarna je v neposredni bližini Univerzitetne knjižnice v Mariboru. Za oreintacijo ti lahko služi tudi Slovensko narodno gledališče Maribor ali pa Gledališka kavarna.

lp, Manja
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #8 : ponedeljek, 03.07.2006 : 13:39:23 »

Aha, pa sem lutal tam okoli pa nisem nasel. Bom moral malo bolj oci odpret Smiley
Hvala za info Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #9 : petek, 07.07.2006 : 17:17:59 »

Eno vprašanje...Kaj pa če ne veš datuma, ko je bila fotka posneta? Napišeš približno leto in mesec?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10 : petek, 07.07.2006 : 20:13:14 »

LIZA, brez problema napises priblizen mesec in leto Smiley
Logiran

Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #11 : četrtek, 03.08.2006 : 11:29:32 »

Ful dobr!!! Grin
Tut midva z mojim Albertom bova sodelovala Cheesy, nekaj pa sva tudi že poslikala Grin!
Superca!!!
 Kiss
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #12 : petek, 04.08.2006 : 14:32:30 »

Zdej bi lahko bil natečaj pes in dež  Sad
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #13 : sobota, 12.08.2006 : 11:33:02 »

Opozorila bi vse, ki posiljate slike za foto natecaj, pa nimate ustreznega paketa (midi, maksi ali mega), da fotografije ne bodo objavljene in ne bodo sodelovale v natecaju.
Za sodelovanje je potrebno clanstvo z enim od navedenih paketov.
Logiran

Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #14 : ponedeljek, 14.08.2006 : 08:26:28 »

A je že bil natečaj pes in otrok?!
Zdi se mi zanimivo!?

 Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 14.08.2006 : 08:37:23 »

Albert, "pes in otrok" se ni bil, je pa naslednje leto veliko moznosti, da bo Smiley, zato kar hrani fotke.
"Pes in voda" je drugi mojpes.netov foto natecaj. Prvi je bil "pes in narava".
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 14.08.2006 : 08:49:10 »

Tale bi bila lahko za "pes in sonce"  Wink Cheesy

Logiran

Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #17 : ponedeljek, 14.08.2006 : 10:15:13 »

Joj kok so cortkani! Grin Cheesy

Kaj pa "moj pes-kronik" Grin Grin Grin

http://www3.shrani.si/files/pic0350814710.jpg

http://www3.shrani.si/files/pic0352814712.jpg

 Grin Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin

Da nebo kdo mislil, da ga mučim, al pa da mu res dajem kaditi!!! Shocked
On se tukaj nič ne zaveda spi k top od otrujenosti poležavanja na morju!!! Smiley

 Wink

Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #18 : ponedeljek, 14.08.2006 : 12:39:26 »

Jana in Albert, res nore fotke  Grin Cheesy Grin Cheesy
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #19 : ponedeljek, 14.08.2006 : 12:53:49 »

ja, ja, Albert, ti se kar izgovarjaj.  Grin Grin Samo da si predno so dokumentriali tvoje početje, psu vzela steklenico pira in mu potisnila radensko med noge  Cool Grin Cool
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #20 : ponedeljek, 14.08.2006 : 20:04:02 »

 Grin Grin Grin
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #21 : sreda, 16.08.2006 : 11:16:26 »

Pmaxi,

Kdo pa je rekel da je v steklenici voda  Huh, kaj pa praviš na domači šnopc Huh
 Grin Grin Grin

 Wink
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #22 : četrtek, 17.08.2006 : 19:22:48 »

A tudi tokrat velja, da fotografij, poslanih na natečaj, ni dovoljeno objavljati v javnih albumih in na osebnih spletnih straneh? Ker tega v "pravilniku" nisem zasledila ...
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #23 : četrtek, 17.08.2006 : 22:39:27 »

Sammy: meni se zdi, da je nekje pisalo (pa ne bom dala roke v ogenj), da so pravila enaka kot pri prejšnjem natečaju. Torej to pomeni isto - fotografij poslanih na natečaj, se ne sme objavljati na nobenih albumih ali spletnih straneh. Če se motim, pa naj me šefica popravi.  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 17.08.2006 : 23:36:45 »

Pravna in avtorska določila

Vsi udeleženci v natečaju s svojo udeležbo na natečaju dovoljujejo uporabo fotografij, poslanih za ta natečaj v skladu s pogoji uporabe spletnega portala mojpes.net in tem razpisom. Fotografij, ki bodo sodelovale v natečaju, avtorjem ni dovoljeno objavljati drugje (spletne strani, tiskani mediji). S sodelovanjem na tem natečaju avtorji dovoljujejo objavo svojih fotografij za promocijske in druge aktivnosti mojpes.neta brez nadomestila.
Logiran

Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #25 : petek, 18.08.2006 : 08:27:26 »

aha ok, hvala.
Logiran
*LuNa*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 127


« Odgovor #26 : petek, 18.08.2006 : 09:46:45 »

Se pravi, da tudi na lastni strani ne smeš objaviti fotke. To je pa malo mimo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #27 : petek, 18.08.2006 : 09:51:31 »

Se pravi, da tudi na lastni strani ne smeš objaviti fotke. To je pa malo mimo.

Podrobna debata o tem je bila ze pri prejsnjem natecaju "pes in narava", kjer je vec ali manj vse pojasnjeno in mislim, da nima smisla se enkrat vsega ponavljati.

Pogoji za sodelovanje so taki kot so, so javno objavljeni in vsak se lahko sam odloci za posredovanje fotografij ali ne.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #28 : nedelja, 20.08.2006 : 07:52:06 »

Malo za šalo. Z veseljem bi sodelovala na takšnem natečaju, pa bi bila slika popolnoma prazna, ker moja Aisha ne mara vode (razen za pitje seveda).
Bom pa z veseljem sodelovala na kakšnem natečaju na vsebino "pes in hrana" in tam bi zagotovo zmagala, ha, ha.

Čim več dobrih fotografij, na katerih vaši kosmatinci uživajo v ali ob H2O, želim.

Lepo nedeljo!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 20.08.2006 : 08:44:22 »

drobtinica, zagotovo tvoja Aisha pije vodo Wink Grin
Logiran

uchka
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 20.08.2006 : 11:45:43 »

A velja tudi, če je pes samo popolnoma moker in je voda torej samo na njegovi dlaki? Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 20.08.2006 : 11:49:10 »

 Wink Ce se vidi, da je moker, vsekakor fotka velja Grin
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #32 : ponedeljek, 21.08.2006 : 09:42:29 »

jana, kdaj pa se bo začelo glasovati in koliko glasov lahko oddaš?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 21.08.2006 : 12:42:04 »

Pmaxi  Wink Cheesy

Termini natečaja

- 1.7.2006 do 10.09.2006 - V tem času imajo udeleženci čas poslati fotografije na naslov jana@mojpes.net, s pripisom "za foto natečaj - pes in voda". V natečaju sodelujejo vse fotografije, ki bodo do 10.09.2006 do 24. ure poslane na navedeni email naslov in ki bodo zadovoljevale vsem ostalim kriterijem v tem razpisu.
Fotografije bodo v mojpesGaleriji in na mojpesForumu objavljene sproti, kot bodo prihajale. Fotografije, ki bodo prispele zadnji dan, bodo objavljene do 12.09.2006.
- 12.09.2006 do 22.09.2006 do 24. ure - izbor fotografij.
- 23.09.2006 objava končnih rezultatov natečaja.
- Podelitev nagrad bo predvidoma konec septembra v Ljubljani. Vse podrobnosti o podelitvi nagrad bodo navedene ob razglasitvi nagrajencev.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : petek, 01.09.2006 : 07:59:23 »

Ker vztrajno posiljate fotografije za natecaj tudi tisti, ki nimate nobenega paketa, se enkrat pravilo iz razpisa:

Na foto natečaju lahko sodelujejo s svojimi fotografijami vsi uporabniki mojpes.neta, ki imajo pakete midi, maksi in mega in ki bodo do predpisanega roka ter v skladu s temi razpisnimi pogoji poslali fotografije, ki so njihovo avtorsko delo ali avtorsko delo njihovih družinskih članov..

Za midije je trenutno akcija.
Za maksi in mega pakete poglejte v cenik za uporabnike.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #35 : nedelja, 03.09.2006 : 08:27:40 »

Ogledala sem si fotografije, izbira bo težka. Vsekakor pa si vsi natečajniki zaslužijo nagrado za komentarje k fotografijam, kužki pa za uspešna poziranja.

Lepo nedeljo!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : torek, 05.09.2006 : 12:33:53 »

Da ne boste pozabili Smiley

rok za oddajo fotk je nedelja, 10.09.2006 do 24. ure!

Se 5 dni in nekaj ur Grin.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #37 : torek, 05.09.2006 : 12:38:30 »

ojoj, res bi skoraj pozabila  Shocked
bo treba malce v arhivu pobrskat za kakšno lepo, modela namreč še kar ni pri roki.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : nedelja, 10.09.2006 : 23:50:19 »

Tako, vseh prispelih 111 fotk je ze objavljenih.
Do torka si jih lahko ogledujete Smiley, potem pa bo pripravljen "glasovalni sistem", da boste lahko izbrali svoje favorite za nagrade Wink Smiley

Glasovalo se bo od srede, 12.9. od 00:00 do petka, 22.9. do 24.00.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : ponedeljek, 11.09.2006 : 14:59:21 »

Ker ima Dali precej tehten razlog, zakaj ni fotke mogla poslati prej, sem tudi njen prispevek uvrstila v natecaj.

Zdaj je fotk 112.
Logiran

Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in voda"  |  Tema: foto natečaj "pes in voda" - razpis in potek dogajanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines