mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 20:53:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 297 298 299 300 301 [302] 303 304 305 306 307 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 816547 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4515 : nedelja, 07.12.2014 : 11:01:26 »

Bilo je res fenomenalno, družba odlična, licitacije profesionalne in zabavne, čisto navdušena pa sem nad azilaškimi kupovalkami - čudovite soCheesy

Anede? Smiley Cool



P.s. Kot rečeno, kakršnakoli podobnost s supergranny X je zgolj naključjepredaja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4516 : nedelja, 07.12.2014 : 11:04:03 »

ali je možno zvedeti recept za muffine za pse, tiste z zastavicami ali pa kje bi jih lahko kupili?

Tele, anede.... Spekla in donirala jih je Pegina "mama" Tjaša, recept pa bomo kot rečeno pridobili.



Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4517 : nedelja, 07.12.2014 : 12:04:07 »

Boni se takisto zahvaljuje za the mafin in torbico z njo samo gor po izdelani trajni... Wink Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4518 : nedelja, 07.12.2014 : 14:20:25 »

Super zabaven večer je bil včeraj Cheesy. Čeprav jo že dobro poznamo, nas je tršica Kiss spet presenetila s praznično okrašeno mizo, raznovrstnimi pripomočki, nujno potrebnimi za resne licitacije, in na koncu še s prekrasnimi azilaškimi darili ljubezen.



Komaj čakamo, da se začne spomladanski semester

PS
Miži je bil rahlo užaljen Sad, ker ni pobral glavne nagrade (mafin s kupčkom!) za Najpožrešnejšega kuŠka Lips Sealed in napoveduje Afi revanšo Wink. Obljublja, da se bo naslednje leto še bolj potrudil za ta laskavi naslov Tongue Grin

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4519 : nedelja, 07.12.2014 : 17:48:17 »

Draga Tršica Kiss, mojstrica organizacije posebnih dogodkov Afro, spet ti je uspelo naštudirati vse do zadnje podrobnosti, ki jih res ni bilo malo bravo! Meni je bilo v veselje sodelovati s tabo, čeprav te včasih komaj dohajam pri tvojih možganskih viharjih in se počutim neuporabna Lips Sealed Grin .

Večerja (a smo kaj jedli? Shocked Evil) je minila v 5 minutah, zihr je šlo za kako pomoto. Angry Ravno smo prišli, pa smo se že poslavljali Cry. Naslednje leto začnemo prej Tongue predaja!

HVALA vsem za sodelovanje tako na licitacijah kot na bazarju, pa za potrpežljivost pri moji počasni matematiki (nikoli nisva bili v najboljših odnosih bruham) in seveda za ogromno dobre volje in najboljšo družbo! Kiss objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4520 : nedelja, 07.12.2014 : 17:50:20 »

Fotke so v delu. Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4521 : nedelja, 07.12.2014 : 20:00:27 »

Dodatni mizi za licitacijo in bazar sta bili premajhni. Kako naj bi pa kelnarji vedeli, kako zagreti znamo biti. Azn Pa smo zlagali v štuke, tako kot mačke v ZH ... Roll Eyes







Na šolarje so čakali čisto pravi pasji mafini by Miškica njami



Na bazarju pa je bilo mogoče za simbolični kovanček dobiti Galine tortice, ki jih je spekla naša zlata Čarka.



(Jagi je za oboje rekla, da je božansko, kar res nekaj pomeni za slaščičarke.)

Tršica je poskrbela za vso potrebno profi opremo. In očitno pridno vadila tudi vodenje licitacij. Cool Azn super

Preden lahko začneš izvajati neko akcijo, moraš pridobiti pozornost, ane ...



Za potrditev želenega pa ... klikneš Smiley



Za boljšo preglednost med hudimi boji so poskrbele rdeče in zelene tačke.




Pripravljeni?

Da bi vedeli, kdaj se najbolj angažirati, so bile vse darilE temeljito predstavljene.





Tudi ON. THE AZILAŠ. ljubezen












In gremo!



Seveda si je Tršica priskrbela tudi pravico do licitiranja. piiiilimo



Neposlušnim je občasno zagrozila ...



A pogled na kuŠka na mapci z zelo pomenljivim citatom jo je takoj razorožil.  Kiss



Ponujena cena vzela sapo ...



A publika je mislila resno! bravo drink




Z zdaj že vsem dobro znanimi najlepšejšimi azilaškimi nakupovalkami smo se odpravili še na bazar in res dobro založeni odpujsali domov.



The end

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4522 : nedelja, 07.12.2014 : 20:30:16 »

Draga Tršica Kiss, mojstrica organizacije posebnih dogodkov Afro, spet ti je uspelo naštudirati vse do zadnje podrobnosti, ki jih res ni bilo malo bravo! Meni je bilo v veselje sodelovati s tabo, čeprav te včasih komaj dohajam pri tvojih možganskih viharjih in se počutim neuporabna Lips Sealed Grin .

Ej, draga moja, brez tebe se pa tega ne bi dalo takole izpeljat.... saj gre zadeva vse do takrat, ko sem te začela zasuvati s svojimi idejami, nekaterimi čisto divjimi in skoraj neizvedljivimi, pa potem do kakšne pametne, ki si jo takoj odobrila - tako sem vedela, da sem na pravi poti. Hvala! Kiss objem. Upam, da bo ob letu osorej "vsaj tako dobro ali bolje"... Wink

Hvala tudi za fotke in hudomušne komentarje!! D best so.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4523 : nedelja, 07.12.2014 : 20:31:12 »

Pa še THE recept!

Tunini muffini

suha mešanica:
1 čajna skodelica Sport müsli
200 gr polnozrnate pirine moke
1/2 pecilnega praška

mokra mešanica:
1 jajce
1,5 dcl jogurta/pinjenca/kefirja
1,5 dcl olivnega olja
1 tuna v olivnem olju (80 gr konzerva)

Mokre sestavine vliješ v skledo s suhimi sestavinami. Na hitro premešaš (če je tekočine premalo, po žlicah dodajaš tekočino da, se lepo pomeša).

Nadevaš v papirčke ali brez papirćkov v pekače za muffine. Pečeš na 170 stopinj C cca 15 minut.


Dober tek!
Logiran
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #4524 : ponedeljek, 08.12.2014 : 09:25:30 »

JAAAA super je bilo  Cheesy, Mara je tudi z radostjo pomljaskala oba mufkina (z zastavico Mara in špinačinega s kostko!).

Zanima me pa sledeče, seveda sem pozabila vrečo Desigual (ob kaminu, za Pomurskim bazarjem) in notri 2 rjuhi za luna7. A se jo kdo spomni ali še bolje, jo je kdo mogoče vzel Smiley? Hvala!
Logiran

Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4525 : ponedeljek, 08.12.2014 : 12:52:22 »

Pa še THE recept!

Tunini muffini

suha mešanica:
1 čajna skodelica Sport müsli
200 gr polnozrnate pirine moke
1/2 pecilnega praška

mokra mešanica:
1 jajce
1,5 dcl jogurta/pinjenca/kefirja
1,5 dcl olivnega olja
1 tuna v olivnem olju (80 gr konzerva)

Mokre sestavine vliješ v skledo s suhimi sestavinami. Na hitro premešaš (če je tekočine premalo, po žlicah dodajaš tekočino da, se lepo pomeša).

Nadevaš v papirčke ali brez papirćkov v pekače za muffine. Pečeš na 170 stopinj C cca 15 minut.


Dober tek!


O hvala, hvala! Bomo pekli za male rite.  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4526 : ponedeljek, 08.12.2014 : 14:34:37 »

Jst bi pa rada vidla še Čarkin(e) recept(e). Ker tisto zeleno s špinačo in slanino, pa tisto "navadne barve" tako zelo diši ... da še mene napadajo skomine Evil, najraje bi celo vrečko hkrati sfutrala njami predaja
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4527 : ponedeljek, 08.12.2014 : 21:07:26 »

 Grin

Ja, to sem pa malo po svoje scoprala, čeprav sem osnovne primerne sestavine seveda pobrala iz pasjih receptov.

Tiste krpice "navadne barve" bi morale biti lepe rumeno/oranžne, če ne bi bil kupljeni sladki krompir, ki je osnova, notri bel  Shocked Angry
Krpice so vege, z brusnicami, ne morem pa napisati količin, ker sem delala po občutku  Roll Eyes

- pire iz sladkega krompirja
- narezane sušene brusnice
- ovsena moka (lahko tudi pirina ali kaka druga)
- 1 jajce
- malo jogurta
- timijan (precej)
- majaron (precej)

Testo je kljub vsemu zelo pocasto, zato sem ga razvaljala (preko prozorne folije) kar na peki papirju in ga z "nožem" za pice nazrezala že pred peko, po peki pa raztrgala na krpice. Pekla sem cca 15 min (odvisno od debeline razvaljane mase) na 200oC. Zdaj bi verjetno naredila in spekla kar žličnike, ker so sestavine mokre in se jih težko lepo in všečno oblikuje  Wink

Zeleni pa so bili Galini zizeki  Tongue Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4528 : ponedeljek, 22.12.2014 : 19:35:41 »

Pa je leto spet naokoli in napočil je čas za:

The one and only -

NOVOLETNI AZILAŠKI SPREHOD NA ROŽNIK    !!!   

Dan in datum:   ČETRTEK, 25.12.2014
Zbor ob:           11.45   (ob 12.00 štartamo)
Kje:                   ob vodnjaku pod gradom Tivoli, ki ga čuvata dva velika sedeča psa


Nekaj zlatih pravil:

1/  Prosim, bodite točni, po akademskih četrt bomo odrinili.
2/  Psi naj bodo ves čas sprehoda na povodcih.
3/  Na enega psa naj pride vsaj en vodnik.
4/  Pri srečevanju mimoidočih sprehajalcev in njihovih psov upoštevajte pravila ob takih srečanjih - bomo bistvo
     dorekli pred samim štartom.
5/  Bodite pazljivi pri delitvi raznih priboljškov - dajajte jih LE svojemu psu.
6/  Ne pozabite vode in vrečk za iztrebke - morda boste lahko kakšno s prijaznim nasmeškom ponudili naključnemu
     mimoidočemu, ki bo, medtem ko bo njegov pesjan delal kupček, nevpleteno gledal u luft.   
7/  Glede na praznične dni je zelo zaželjena tudi primerna oprava - tako vodnika kot psa... ali vsaj enega v paru.   
8/  Sprehoda se udeležite le s tistimi psi, ki so že preizkušeni v takih ali podobnih situcijah, kar pomeni, da jih večje število
     psov in vodnikov ne bo spravilo v kak neugoden stres.
9/  Vsi pirotehnični pripomočki so strogo prepovedani.
10/ Pohoda/sprehoda se seveda lahko udeležite tudi bivši, bodoči in ne-azilaši, s tem da upoštevate navedena pravila.
11/ Sprehod bo v primeru slabega vremena odpadel ali pa ga bomo pogojno prestavili na kak drug dan.

Če vam kako od pravil ne diši, greste na Rožnik lahko v lastni režiji, se razume.

Zaradi boljše organizacije lepo prosim tiste, ki se boste tega slavnostnega dogodka udeležili, da se pofočkate - lahko tukaj v temi, lahko na moj mail, lahko tudi z smsom.

Kako ponavadi poteka tak dogodek?
Zberemo se na dogovorjenem mestu, pojasnimo pravila in izmenjamo morebitne DARILE, potem pa odrinemo na pohod. Med hojo se pogrupiramo v pare, trojčke ali manjše skupine, ki potem v lastnem tempu korakajo proti vrhu. Tam se najprej zberemo ob cerkvi (upam, da bo kaj prostora), se odpočijemo, okrepčamo (dovoljeni so torej tudi človeški priboljški ), pofotkamo, potem pa počasi odrinemo dol, vsak v svojo smer, lahko spet v parih, trojčkih ali manjših skupinah. Končnega fočkanja na zbirnem mestu ni, saj boste imeli avtomobile verjetno parkirane na različnih lokacijah.

Zdaj pa prosim malo fočkanja, za dodatna vprašanja sem seveda na voljo. ho ho ho. 

Katarina
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #4529 : ponedeljek, 22.12.2014 : 21:51:44 »

Mnja, žal bomo mogli prešpricat, ker si je gospa psica dala v nedeljo malo preveč duška s tetino psico in ji je taca nekaj ponagajala Roll Eyes Sad. Sicer danes je že 100% bolje, ampak ne gremo izzivat usode in bomo lepo počivali do druzga leta Tongue.

Imejte se ful fajn, pa še en flancat za nas pojejte cookie drink.
Logiran
Strani: 1 ... 297 298 299 300 301 [302] 303 304 305 306 307 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines