mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:32:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 814736 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #60 : nedelja, 11.02.2007 : 22:08:17 »

Ja, smo kar orng skupina, se mora tršica kar trudit, da vsi slišmo navodila. Malo smo zmedeni - vsaj jaz sem - navodila treniramo doma, da bomo drugič pri delu bolj sproščeni. Cokel se je zelo izkazal, je bil res priden. O uspehih bomo gotovo še poročali.

Tudi jaz sem bila vesela, da sem videla Nežo. Je bila ena od pesjankov, za katere smo se odločali pred več kot 4 meseci in potem vzeli Cokla. Mislim, da se ime lepo!

Vsem lep pozdrav!
Toga in Cokel
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #61 : ponedeljek, 12.02.2007 : 07:27:16 »

hehe jaz sem pa ugibala od kje mi je Avica znana. Mater sem butel  Cheesy
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #62 : ponedeljek, 12.02.2007 : 08:13:42 »

Malo smo zmedeni - vsaj jaz sem - navodila treniramo doma, da bomo drugič pri delu bolj sproščeni.

Hi,hi,hi, potem nisem bila edina.  Smiley Saj ne vem, kdo je imel več treme, jaz ali Neli.  Tongue

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #63 : ponedeljek, 12.02.2007 : 09:01:00 »

Ma dajte nehat babn'ce o tej tremi filozofirat  Grin Grin - bom dobila občutek, da ogenj bruham, he he....
Vse po vrsti ste bile prou super, prvi dan je vedno bolj zabaven! Tko da naslednjič pustite tremo doma - če se prav spomnim, je nimate na seznamu pod "obvezno opremo" za šolanje! Roll Eyes Wink

lp, Katarina
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #64 : ponedeljek, 12.02.2007 : 09:44:45 »

Xena, sej vemo, sej vemo. Grin Samo, saj veš kako je to pri prvčkih črvčkih, ne veš kdo je bolj živčen - starši ali otroci na prvi šolski dan. Grin Grin Si bila pa super, tako da si še precej od tega, da bi ogenj bruhala! Cheesy Tako da tršice se nič ne bojimo (ko je pa vedno tako dobre volje!), samo prvi šolski dan je bil.  Smiley Smiley

LP
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #65 : ponedeljek, 12.02.2007 : 19:24:02 »

Xena, mi lahko mal po kmečko razložiš kdaj poteka tvoja šola? Kere dneve in ure. Pa ne se ustrašit, tvoj razred prvčkov se še ne bo povečal, morm prej mojga prvčka domov dobit, na avto navdt, potem bova pa v šolo začela hodt. Undecided
Thanks
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #66 : ponedeljek, 12.02.2007 : 20:48:43 »

Takoda, ob sobotah se dobivamo. Od 10.00 naprej, vsaka skupina po cca 1 uro. In tako bo predvidoma do konca junija.

lp, Katarina
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #67 : torek, 13.02.2007 : 09:51:31 »

Ok, hvala za odgovor. Ko bo šlo zares se pa spet javim. Do takrat pa veliko pridnih prvčkov pa... a je rumena rutica obvezna?  Cheesy
lp
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #68 : torek, 13.02.2007 : 13:15:19 »

Seveda, da je obvezna  Cheesy
uni, ki pa že mal bolj dolgo hodimo...pa rdeča.. Tongue
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #69 : torek, 13.02.2007 : 13:53:46 »

Aha, sm mislila, da bi kar mojemu rdečo zavezala kot opozorilo za zaeeeloooo trmastega najstnika  Cheesy. Ki pa sploh ni več najstnik. Se pravi, rumena rutica in kup dobre volje obvezna oprema, ne?  Wink
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #70 : torek, 13.02.2007 : 14:03:21 »

Pri nas smo pa pred kratkim nasli mojo rutko iz 1. razreda Cheesy Jo bo mrcina ponucala!

Itak, obvezna oprema, pa na podkupnino za pesjana ne smes pozabit! Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #71 : torek, 13.02.2007 : 14:04:38 »

Takoda
A že imaš "svojega"... Undecided če se ne motim...je še na Gmajnicah.. Huh( ali pa te čaka kje drugje)  Undecided

Počasi..počasi...počasi se daleč pride.  Wink Kar vzemi si čas...pa dobro prej razmisli...šola te bo počakala, tršica pa tudi... pa rutice... Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #72 : torek, 13.02.2007 : 14:06:01 »

Uf, to itak ne bi mogla, ker mi že zdaj, ko ga hodim vodit na sprehod na Gmajnice, najprej naredi racijo po žepih, potem se pa zmeniva kaj je lepo hodi itd. Grin.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #73 : torek, 13.02.2007 : 14:10:13 »

liza-asta, moj je res še na Gmajnicah, smo imeli težave z logistiko - prevoz, kastracija... Boji se avta, domov ga pripeljem v ponedeljek, ko bom imela verjetno že pregrado v avtu in ko bova oba v Lj. kuža bo dobil pomirjevalo, žal ne gre drugače. Potem bova pa najprej doma trenirala kaj je doma, pa da ga imamo tako zelo radi, da ga ne damo nikamor. Sčasoma bo že spoznal da tudi če se kam peljeva, to ne pomeni da ga bom nekje pustila. Ima slabe izkušnje, kot vsi zavetiščarji. Zato pa sem napisala, da se samo zanimam za takrat, ko bova zdržala v avtu več kot prvi ovinek.
Ja, počasi se daleč pride Wink
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #74 : torek, 13.02.2007 : 14:10:57 »

takoda; že v temi BI-BOM-PA NE BI je tekla debata okrog tvojih nepremišljenih izjav pred posvojitvijo psa. Tam sem dobila občutek, da si končno dojela kdaj je primerno uporabljati zaimek "moj", ampak izgleda, da temu ni tako Huh
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines