mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:36:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 814728 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #375 : ponedeljek, 28.04.2008 : 07:28:17 »

majas, kaj pa imaš za eno kozico na avatarju, ker Skoki to sigurno ni!?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #376 : ponedeljek, 28.04.2008 : 07:31:11 »

Katarina,
katere vaje imamo za ponavljat te dva tedna? (me daje spomin, leta pa to...)
3/ kaj je pa tatretja stvar?Huh

To je pa ODMIK.  Smiley

LP, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #377 : ponedeljek, 28.04.2008 : 07:32:15 »

Grin Grin midva sva "zadevo, ki se ji še ne reče okrog" tako zelo resno vadila, da zdaj moj mali piflar kadarkoli hoče piškot (tudi med hojo), kroži okrog mene in obstaja velika nevarnost, da me bo spotaknil in bom padla na nos - seveda za moje lastno dobro Grin Grin Cheesy


Majas, me pretiravajta - pusti otroka, da malo zadiha, no.... Roll Eyes Smiley

lp, Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #378 : ponedeljek, 28.04.2008 : 07:54:00 »

majas, kaj pa imaš za eno kozico na avatarju, ker Skoki to sigurno ni!?

to je bila pa moja pritlikava šnavcerka Lu - veliki vrag v manjši "pakungi"  Wink

Majas, me pretiravajta - pusti otroka, da malo zadiha, no.... Roll Eyes Smiley

lp, Katarina

jest nej otroka pustim, da malo zadiha? Angry
kaj pa če bi on za spremembo mene?   Grin Grin Grin
mu bom pokazala kako to zgleda in bom delala kroge okrog njega!!! pa bo vidu Wink

zdej pa eno resno vprašanje:
pištolca dela... pa sem razmišljala če lahko uporabim tudi v druge namene - npr. koplje luknjo in je to treba prekinit, ker ima usta polna zemlje, diha že težko, a še vedno vztraja - ne vidi/sliši nič in potem sem poskusila - en špric in problem rešen Cool
samo ne vem, če je tako prav?

lp, maja + skoki Kiss
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #379 : sobota, 03.05.2008 : 08:42:07 »

Majas ti ga kar zalivaj Grin Grin Grin Samo pazi, zdaj ko se bodo začeli vroči dnevi, se mu lahko začne dozdevati, da je dobil nagrado-ohladitev. Grin Grin Grin
Vidva sta meni tako simpatična, da komaj čakam, da se spet kaj vidimo. Se bomo res morali za kak tivoli zmenit. Smiley
 
lp,ada
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #380 : sobota, 03.05.2008 : 09:43:29 »

Majas ti ga kar zalivaj Grin Grin Grin Samo pazi, zdaj ko se bodo zaèeli vroèi dnevi, se mu lahko zaène dozdevati, da je dobil nagrado-ohladitev. Grin Grin Grin
Vidva sta meni tako simpatièna, da komaj èakam, da se spet kaj vidimo. Se bomo res morali za kak tivoli zmenit. Smiley
lp,ada

ja, zadnjič je že poskušal piti iz pištolce - faktor strahu popušča - doma imam pa kar kozarec z vodo - ta je še vedno "nevaren"; pa učim se kakšna je razlika med dretjem in čuvanjem Wink (čuvanje je nekako ok)

ja, upam, da se vidimo v sredo Cheesy Cheesy bi bilo res super!!!

lp, maja
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #381 : četrtek, 08.05.2008 : 13:42:27 »

Katarina samo sporočam, da nas ta vikend ne bo. Valerija ima avto na popravilu, jaz pa drugega prevoza nimam tako, da greva z Brino na pohod okoli Ljubljane po PSTju. Mladina bo pa doma pri moji mami v varstvu. Se vidimo potem čez 14 dni  Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #382 : petek, 09.05.2008 : 10:11:19 »

Katarina, v soboto z Ajo žal ne moreva priti, ker imam jaz predavanje, Aja pa sama še ne zna! Prosim, opraviči naju!

Sva pa z Ajo vadili, pa je takole:

1. prostor je v redu (morda ga je nekoč že znala?)
2. poleg je prostor, potem pa plazenje okoli za priboljškom (reva Aja je vse pomešala)
3. odmik ne pride v poštev, Aja gre takoj za mano. Moram pa povedati, da če jo pustim na pločniku, ko nesem smeti, me lepo počaka. To pa zato, ker točno ve, da nesem samo smeti in se takoj vrnem, in ker me ves čas vidi.

Tako, da verjetno na faks se ne bova vpisali, ker Aja že ve, kaj in kako, pa konec.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #383 : petek, 09.05.2008 : 11:24:00 »

Ja, potem pa na trening z vrečo smeti in bo odpoklic narejen Grin Grin Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #384 : sobota, 10.05.2008 : 12:18:12 »

naju tudi danes ni - ravno majas nehala s šolo za danes! Sad
bogi Skoki pa tako ali tako danes ne zmore ničesar, ker je zmatran od vsega hudega - vadi vajo spanje na kavču, postelji, mami; mu gre zelo dobro Smiley
prosimo, da nama izostanek od pouka opravičite Cheesy

lp, maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #385 : sobota, 10.05.2008 : 20:30:06 »

Danes moram pa prav posebej pohvaliti vse učence in učence - so očitno resno vzeli moja navodila, kaj utrjevati med prvomajskimi prazniki in so prišli vsi napiflani! Kar veselje jih je bilo pogledati, res! Smiley Kiss

lp, Katarina
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #386 : petek, 16.05.2008 : 22:49:56 »

Tršica, medve s Pego sva v soboto v službi. Opravičujem izostanek in prosim za mailanje gradiva v primeru, da bi vzeli še kako novo lekcijo (zadnji delovni list sva dobili, hvala). Medtem bova pa medve v 16. štuku ponavljali, kar smo že obdelali Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #387 : sreda, 28.05.2008 : 13:27:36 »

Tršica, če lahko, bi v soboto prišli z Ajo v šolo k prvi skupini (9h), ker imamo potem družinski piknik. (Štirinožci bodo ostali doma, da si ne pokvarijo prebave.)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #388 : sreda, 28.05.2008 : 17:40:21 »

Tršica, če lahko, bi v soboto prišli z Ajo v šolo k prvi skupini (9h), ker imamo potem družinski piknik.

Seveda.

lp, Katarina
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #389 : petek, 13.06.2008 : 08:33:44 »

Tršica, za jutri se morava z Ajo žal opravičiti, naju ne bo - bolezen v ansamblu (Aja je zdrava). Wink
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines