mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 03:13:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 817604 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1050 : sreda, 10.06.2009 : 12:17:05 »

Xena, kdaj bi bil najboljsi cas za kaksen klic? Mi imamo spet ene par problemckov (tamala je taveliko prebutala Sad ) in bi se ob prvi priliki na kaksne individualne ure prijavili.

V soboto bom na vadišču, zaključim ob 13.00 - če želiš, lahko opravimo takrat kak sprehod in se pogovodimo.

Katarina
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #1051 : sreda, 10.06.2009 : 12:33:23 »

Super, najlepsa hvala, pridemo! Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #1052 : sobota, 13.06.2009 : 18:00:19 »

Lino in Katja ob koncu šolskega polletja vsem sošolcem in seveda gospe profesor, želiva super-lepo-fajn-nagajivo-sproščujoče poletje!  Cheesy
Bilo je zabavno in zelo poučno. Ja, naučili smo se veliko...tudi če nismo vedno pripravljeni tega pokazat. Nič bat, tršica, mi vse znamo.  Cool Na "diplomce" smo zelo ponosni, za zelo inovativne in kjut piškotke pa hvaležni.

Ker je potrebno "potrdilo o socializaciji" obnoviti,  se upam vidimo na drugem polčasu jeseni!

pozdrav iz Medvod!

k&L
 

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1053 : nedelja, 14.06.2009 : 12:34:17 »

Hvala, Lino za te prijazne in tople besede, ki jih je vedno lepo slišaiti ...ob tem pomisliš. da morda le nisi noro nor, ko preživiš večji del enega dneva v tednu na vadišču, ko ti gre tisti dan "čez roke" kar nekaj pasjih dam, damic, bejbik, gospodov, mladeničev in mislecev, vsak s svojim ali svojo skrbico na drugi strani povodca.

Preprosto in iskreno imam rada te kožuhe, smeje se mi ob teh okroglih, veselih, včasih malo zdolgočasenih, drugič pa spet hudičkov polnih očeh. Pa mahajoče repe, dolge črne, krajše pisane, kot fedrček hitre ali prav po rokovsko razkuštrane. In ni ga čez pasji nasmeh, ki še boj razsvetli dan, spravi v dobro voljo skrbnika, saj oba zažarita, ko se kakšna vaja še posebej  posreči. Včasih si ne morem kaj, da ne bi glasno pozdravila kakšno res dobro izpeljano situacijo, tako vzhičeno, da me še ostali pesjani postrani pogledajo... Wink Cool.
Trudim se vzpostaviti pravi stik s skrbniki, saj vem, da je to edini način, da pomagam psu. Če s skrbnikom ne najdem pravega stika, potem vem, da je malo možnosti, da bo iz pasje šole odšel s tistim, po kar je prišel.

Včeraj sem imela z večino začetnikov zaključek na vadišču, skrbniki so prejeli simpatična priznanja, pesjani in pesjanke pa malo večji  Cheesy priboljšek v obliki kosti - fantje z modrim trakom, deklice pa z roza. Še enkrat mopram pohvaliti vse, čisto vse, saj so se skoraj 3 mesece in pol zelo trudili in veliko vložili v to, da bi čimbolje sledili mojim navodilom in razlagam. Hvala!

Zvečer pa smo šli  s "tastarimi" na večejo, kjer so 4 ure minile kot bi mignil. Družba in razpoloženje je bilo res vrhunsko, hrana pa za prste obliznt, pa še psu dat krožnik za polizat. Prav zabavno je izpadel tudi srečelov, ki je bil tokrat na temo POLETJE. Vsi smo bili zelo zadovoljni z darili... nekatera so sicer za določene d'narce zamenjala lastnike ampak hej - marketing je povsod!  Grin
Tudi mene so presenetili z nekaj krasnimi pozornostmi in mirno lahko priznam, da sem še danes prav iskreno ganjena. Že to, da smo se takole dobili, mi veliko pomeni. Pa še Repkov tošlček smo malo napolnili! Kiss

Lepe in prijetne počitnice vsem, z dobršnim delom pa se v jeseni spet vidimo!

Vaša tršica
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1054 : nedelja, 14.06.2009 : 13:09:38 »

More power to you Xena!!

Ful občudujem tvoje delo!
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #1055 : nedelja, 14.06.2009 : 14:46:42 »

3X hura za tr'šico!!! (pravi Uncas)

Fru pa:  Kiss Kiss Kiss
Zaradi tvoje potrpežljivosti so me še moji gurmanski navdihi (glej: pitbull kračice) minili!  Cool Tongue Wink
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #1056 : ponedeljek, 15.06.2009 : 07:02:33 »

ja itak, HURA HURA HURA!  Cheesy
Malo je takih. Ne obupat, tudi če se zdi da se nam ne da....vsak obisk v pasji šoli pomeni spremembo na bolje.
Torej, vsaka minuta tvojega časa je zlata vredna za nas in naše kužke. Hvala!
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1057 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:07:45 »

Pa še "hura, hura, hura" od babice od Skokija in Pocota (in Vannine mame) - in hvala, saj sem se posredno preko Maje in pesjančkov tudi jaz kaj naučila.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1058 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:12:31 »

Vsakič ko kdo vidi Missy, je popolnoma presenečen, ko majhen mešanec zna sedi, prostor, daj tačko, pa drugo tačko itd... Cheesy
Kot da so to najbolj tumpasta bitja na svetu  Shocked In tako razmišljajo otroci in odrasli Sad
Ja, res hvala za vse tršica, brez tebe bi bila tudi Missy čisto neizobražena Roll Eyes
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1059 : ponedeljek, 15.06.2009 : 10:04:03 »

Draga naša 'šica,

HVALA ker smo zaradi tebe zrasli (duhovno in malo tudi fizično Roll Eyes) za kar nekaj mm... cm... dm.... mogoče celo že za kar cel meter.  Tongue
Midva sva (tudi ali pa prav zaradi tebe) izredno ponosna na našega pesjanarja! Res hvala!  Kiss

Komaj čakamo jesen!
Aleksandra, Andrej in izredno priden Don ti želimo lepo in mirno poletje.

ps: žal brez okepajev ni šlo!  Tongue

pps: zadnjič sva prvič "merila" koliko km je do šole... tja in nazaj točno 96 km.
In prav vsakič je vredno!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1060 : torek, 16.06.2009 : 09:24:31 »

Hvala punce.... saj v bistvu unega sestavka niti nisem napisala z namenom, da dobite občutek, da morate kaj napisati ampak sem se dejansko vprašala, če teli pesjani in pesjanke (no, pa njihovi skrbniki tudi Smiley) sploh vejo, da jih imam rada?! Smiley Kiss No, tko the secret is out, zdaj veste. Wink Cool

Katarina
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1061 : torek, 16.06.2009 : 19:41:45 »

tud mi mamo tebe radi!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1062 : sreda, 24.06.2009 : 11:08:55 »

Super, najlepsa hvala, pridemo! Smiley

Babn'ce, kako ste kaj? Smiley

Katarina
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #1063 : sreda, 24.06.2009 : 15:13:54 »

Hehe, sem se ravno spravljala mail pisat (bom pa kasneje eno ornk porocilo spisala). Smo odlicno, malemu hudicku smo pristrigli krilca in se na polno upira, ampak ne nasedamo njenim izsiljevanjem (je zdaj se ene par novih tehnik iznasla, itak) in "jaz sem najbolj bogi kuza na svetu" pogledom. Jo je pa se vedno treba priblizno sedemkrat na dan s kavca odstraniti. Luna je pa takoj dojela in ni z njene strani nobenih tezav in vse uboga na prvo besedo, sem prav prijetno presenecena. Tezenja ne toleriramo, ze dveminutni time-out je fina resitev. Drugace si morata pa vse zasluziti - pa ne, da bi ju poslala delat, ampak ce nekaj hoceta, morata najprej kaksen trikec pokazat pa pridno cicat, dokler se meni tako zdi  Roll Eyes

Prickanja med njima (trkam na les ko norc) ni vec, v bistvu kar tekmujeta, katera bo bolj pridna  Cheesy

A mamo mi najboljso trsico al ja?  Wink  Kiss Res fuuuuuuuul hvala za vse nasvete, je spet prav fino biti z njima (tisti teden mi res ni bilo jasno, kako naj sploh shajam z njima, ker sta bili nemogoci). Se se javim prav kmalu z nekaj vprasanjci  Smiley

Pozdravcek od najbolj pridnih pesjank in mene  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1064 : sreda, 24.06.2009 : 17:08:40 »

Ooooo, sem ful ponosna na vse vas v kompletu!! Me zelo veseli, da se nasveti obnesejo, res!

Se beremo.... Smiley Kiss

Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines