mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:07:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: COKLFLEK  (Prebrano 20392 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #45 : nedelja, 01.10.2006 : 20:19:13 »

 Grin  Cheesy  Kiss O moj ljubi Coklflek, se ti je le nasmehnila sreča. Sem kar čutila, da se ti bo. Srečno vsem, srečno Toga.  Wink  Smiley
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #46 : ponedeljek, 02.10.2006 : 07:32:55 »

Oooo, super lepa novica. Srečno Coki  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : torek, 03.10.2006 : 09:16:31 »

Toga, kako ste? Lp
Logiran

Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #48 : torek, 03.10.2006 : 09:31:09 »

Pa mi smo zelo dobro. Kot sem že napisala, sta bila prva dva dneva precej stresna, ampak se je neverjetno dobro držal. Sedaj smo v Štanjelu. Ven hodimo le na flexiju. Treniramo "Pridi", "Sedi", predvsem prvega. Kot ste rekli, je res ves iz sebe, če ostane sam. Zaprli smo ga v spalnico, ko smo dobili obiske z alergijo na pse in mačke. Polulal je pol spalnice, mislim, da namenoma. Greva v trgovino, čaka zunaj, piškotki naznanjajo, da se čaka mirno in predvsem tiho. Včasih se bojim zarečenega kruha ... ampak Coki je res krasen kuža. Stalno mi je za petami (zgleda, da je zaenkrat osvojil bolj mene), pa tudi na možev klic se že odzove z mahajočim repkom in tekom k njemu. Spi z nami v spalnici, v posebnem kotku. Mislim, da je bil navajen na posteljo, poskuša in ko je gor, se takoj zvije v klopček "mene ni!" Ni jutranji tip. Zjutraj greva kar v pižami na krajši sprehod, da se polula, potem pa se oblačim in on hitro smukne nazaj v spalnico spat. Potem sledi dolg sprehod in sedaj, ko sem v pisarni, spi pri meni. Slike dodam, ko se uspem tega naučiti (upam, da ste jih Vi dobili po e-pošti), sedaj sem malo na tesnem s časom. Bo pa v naslednjih dneh.

Prav en lep podrav od Cokija in nejegove družine!

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #49 : torek, 03.10.2006 : 09:39:09 »

O, kako sem vesela za tegale coklčka! Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : torek, 03.10.2006 : 09:39:47 »

O, lepo brat, res. Sem dobila slike in sem jih bila zelo vesela. Kar se tiče ločitvene stiske, sem se precej ukvarjala z njim, pa več ali manj brez uspeha...si predstavljam, da je naredil celo reč, ja  Smiley. Drugič ga raje zaprite kam, kjer ne bo mogel narediti kakšne škode, če je možno.

Toga, a se še vedno vikava, tudi zdaj, ko sva v žlahti  Grin?
Logiran

Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #51 : torek, 03.10.2006 : 10:27:14 »

Zaradi škode ni nobene drame, tepihi se operejo, pod se obriše. Ampak počasi ga moramo  naučiti tudi,da bo nekaj časa sam.

Žlahta pa le nekaj pomeni in sem seveda za to, da se tikava.

Prihitela pa sem nazaj na forum zato, ker sem pozabila nekaj vprašat (očitno ni tako hudo, ker se prej nisem spomnila, a ne?). Coki se je dvakrat ponoči pokakal v stanovanju, čeprav ga peljem ven kakšno uro po obroku, pa tedaj ne naredi. Razmišljam, če bi obrok uvrstila na prejšnjo uro in ga peljala ven kasneje. Mogoče ima kdo kakšne izkušnje ali nasvet v zvezi s tem. No, vsekekor zadeva ni dramatična, saj je pri nas šele 3 noči.

Lp Toga
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #52 : torek, 03.10.2006 : 10:36:01 »

To nepredvideno kakanje in lulanje (ne iz potrebe) se je tudi meni dogajalo nekaj časa po prevzemu psa iz zavetišča. Moj veterinar je to povezal s stresom, kasneje pa z občutkom psa, da bo kar naenkrat ostal sam.
Rešila sem tako, da ji pustim odprto celo stanovanje z balkonom ter da jo pred odhodom pomirim, da se takoj vrnem. Sicer pa imamo mi srečo, ker se doma križamo tako, da Aisha skoraj nikoli ni sama.

Prijazen dan in vsem vse najlepše!

P. S. Bo pa kakšen bolj strokoven nasvet sigurno še kdo dodal!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : torek, 03.10.2006 : 10:39:58 »

Kdaj pa sedaj dobi obrok?
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #54 : torek, 03.10.2006 : 11:02:45 »

Toga misim, da se bo to uredilo samo po sebi. kastro je tudi na začetku lulal in kakal v stanovanju, čeprav na sprehodu tudi če si bil 3 ure zunaj z njim ni opravil nič. vse skupaj je trajalo par dni, potem se je pa navadil na nas in naš režim in je lepo začel opravljati zunaj. Vsekakor mu pa le dajte vedet, da to ni zaželjeno in če ga opazite pri početju, ga "spodite" ven oz. na balkon pa bo hitro dojel.

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #55 : torek, 03.10.2006 : 11:05:16 »

Mi smo Bobija tako hvalili, če je stvar opravil zunaj in je dobil toliko priboljškov, da zdaj to zunaj naredi na ukaz. Ha, ha  Grin  Grin  Grin
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #56 : torek, 03.10.2006 : 11:49:00 »

Sedaj dobi obrok ob 17.h. Pa greva ven okrog 18.h. Mislim, da je to res posledica stresa.  Naredi ponoči, ko spim in ga ne slišim. Bom poskušala na priboljške. Je zelo požrešen in to vžge.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : torek, 03.10.2006 : 11:52:20 »

Toga, tule dobivajo obrok odrasli zjutraj oziroma dopoldan do 11 ure. Nikoli ni nič naredil v hiši, zunaj je bil pa tako kot ostali (vsaj) štirikrat na dan: zjutraj eno hitro lulanje in kakanje, dopoldan eno dirjanje z Belo okoli po parceli, okoli treh drugo dirjanje in popoldan oziroma proti večeru sprehod. Prestavi obrok, če lahko, na dopoldan, pa boš imela problem rešen. Lp
Logiran

Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #58 : torek, 03.10.2006 : 12:02:40 »

Seveda! Za čas hranjenja sem pa pozabila vprašat. Saj sem mu red postavila povsem na glavo!

Lp Toga
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #59 : sreda, 04.10.2006 : 07:46:41 »

Iiiiiiii, cokli bravo! Sem zelo zelo vesela. Enga velikega čoheca pa ful  Kiss. Toga, vam pa veliko srečnih trenutokv z njim!
lp polonak
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines