mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:16:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: COKLFLEK  (Prebrano 20394 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #60 : sreda, 04.10.2006 : 10:08:52 »

oooooo kako lepo je brat da je coklček našel familijo Cheesy
upam, da bo priden in da boste vsi uživali z njim Wink
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #61 : petek, 06.10.2006 : 18:52:54 »

No, Coki je bil danes na cepljenju in dobil je potni list, poslej bo svetovljan, ha,ha. Po dveh dneh mu je z njegovo nevsiljivo samozavestjo uspelo priti na kavč v dnevni sobi in spati na postelji pri najinih nogah (novo posteljo, ki je danes prišla po pošti bomo ob predvideni neuporabi prinseli v Horjul). Boji se nevihte, kar sem ugotovila tako, da sem ponoči na nogah začutila drhtenje in se zbala, da je kaj pomembnega narobe, potem pa spoznala, kaj je. Urnik hranjenja in prebavljanja smo uredili. Sledi nama na vsakem koraku, spati sploh ne more, ker mora vedno gledati, kje je kdo. Laja malo, ampak verjetno zato, ker se še ni navadil na novo okolje. Številna vrata pa zapiramo, delamo mrežaste zapore in vsemogoče, da nam ne bi ušel. Zunaj smo veliko, na flexiju, na vrtu pa prosto. Do ljudi radoveden in prijazen, do psov pa ne. Bova šla v šolo. Za nas je prav en cuker.

Lp Toga
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #62 : petek, 06.10.2006 : 21:11:03 »

Prav srečna sem, ko berem, kako fajn družino je Coki posvojil.  Smiley  Smiley  Smiley
Želim vam vsem skupaj še mnogo, mnogo srečnih skupnih let.
l.p., Janad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : sreda, 11.10.2006 : 18:53:32 »

Katra, delo zate: mulc se grdo vede do psov.
Toga, prava številka je 041/409-840, Katarina. Lp vsem.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #64 : petek, 13.10.2006 : 19:31:41 »

Kako kaj moj pesjanar?  Wink
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #65 : sobota, 14.10.2006 : 07:41:19 »

Coki je en velik scerkljanec. Mislim, da je posteljo (kavč) poznal že od prej, saj se je takoj namontiral tja. Ves čas je z nami, spi z nami, v avtu sicer že počaka, a po nekem času razburjen laja (no, ampak iz trgovine vedno pride priboljšek!). V stanovanju se ga še nismo upali pustiti samega, no za par minut, da bi ga počasi privadili. Repek že veselo maha, če pa ne, pa vemo, da je v stiski. Čudno se vede zjutraj, ko greva na sprehod, trese se, kot da se je zjutraj kaj travmatičnega zgodilo. Ja, pa ušel bi za vsako ceno. Samo majhna neprevidnost pri vratih in že je zunaj - in to z neverjetno hitrostjo. Dobil je obesek z imenom in telefonsko številko, če se izgubi, da nas pokličejo. Sicer smo pa vsi navdušeni nad njm. Slike dodam, samo malo časa potrebujem, da se naučim, ta teden pa nisem utegnila.

Lp Toga
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #66 : sobota, 14.10.2006 : 07:53:18 »

 Cheesy sem prav vesela, da vam gre.  Kiss
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #67 : ponedeljek, 23.10.2006 : 09:48:43 »

Malo smeha za tiste, ki Cokija poznate od blizu... Čaka me pred vaško trgovino in na klopi sedita dva gospoda s pivo v roki. Pridem ga pogledat ven na vsakih par minut, pa mi eden reče: "Gospa, a ima tale kuži paraliziran živec?" Jaz: "Joj, kje?" "Ko ima usta tako zategnjena?" "Ah, ne, ne. Veste..." No, Cok je s tistim žnabljem, ki se mu ustavi na zobkih, res hecen.

Sicer pa ok. Še vedno je v nekaterih scenah prestrašen, a mislim, da bo počasi šlo. Se pa prav obupno navezuje na nas. Ves čas je enemu ali drugemu za petami, še spi ne čez dan, da ne bi kdo kam šel, ne da bi šel z njim.

Lp vsem! Toga
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #68 : ponedeljek, 23.10.2006 : 10:15:14 »

Toga, živjo!

A sem te kaj preslišala, če si še kaj klicala? Meni na namreč gsm že fejst sračka, pa se kar mal ugaša, pa take.... se opravičujem. sram

lp, Katarina
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #69 : ponedeljek, 23.10.2006 : 12:31:23 »

Nisem klicala. Sem imela neke obveznosti prejšnji teden, pa nisem vedela, kako se mi bodo izšle - vključno s soboto. Stanje se izboljšuje, ker se sama trudim, da nisem vznemirjena, ko se srečamo s kakšnim psom. Ampak bi vseeno prišla. Pokličem danes ali jutri popoldan.

Lp Toga
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #70 : četrtek, 09.11.2006 : 19:16:30 »

Toga, se je Coki že navadil biti sam v hiši kaj dalj časa, kot le nekaj minut? In glede drugih psov, je že kaj bolje? Vam pa scrkljanček najbrž lepo popestri dneve in noči.  Smiley
Lepo pozdravljeni, Jana
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #71 : četrtek, 09.11.2006 : 20:49:05 »

Biti sam v hiši še treniramo, ampak smo dosegli že ugodne rezultate. Včasih še laja, pa tudi ne. Sedi pri enih vratih in gleda v druga. Spi z nama na postelji, tišči se mi v hrbet, kar je ugodno zaradi toplote, manj ugodno pri obračanju, no, pa tudi tedaj se ne zmede in se hitro namontira nazaj.  Je pravi zaspanec. Zjutraj greva najprej na kratko lulanje in kakanje, potem se uredimo in gremo peš po opravkih v trgovino ali na pošto - seveda po daljši poti, da se vsi skupaj namigamo. Čez dan spi malo ali nič, ker mora biti ves čas pozoren na to, kaj se dogaja. Tudi z drugimi psi smo izboljšali odnose. Očitno je bilo krivo predvsem moje nezaupanje in strah, kaj bo. Sedaj tega ne delam več, kar bo, pa bo, in je bolje. Če se na katerega vzpne z renčanjem, ker ga želi nadvladati, ga hitro potegnem dol in je vse o.k. Sedaj smo skupaj skoraj mesec in pol in mislim, da nam gre dobro.
Lep pozdrav! Toga
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #72 : četrtek, 09.11.2006 : 21:19:09 »

Vesela sem, da se je umiril pri srečanju z drugimi psi. Tudi jaz pri našem opažam, da je sedaj, ko sem se jaz malo umirila tudi on mirnejši. Se pa kljub temu poskušam izogniti srečanju, če je le mogoče. Naš je vedno na povodcu, problem je v tem, da drugi niso vsi.
So pa Cokiju zares padle vse štiri tačke v med, ker vas je našel. Se tega zaveda, zato pa vas tako čuva in vas hoče imeti ves čas ob sebi  Smiley . Pa saj bo sčačosoma zaupal toliko, da se ne bo bal, da bi vas izgubil.
Veliko sreče in veselja vam vsem skupaj želim!  Smiley
l.p., JanaD
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #73 : sobota, 18.11.2006 : 23:01:42 »

Danes se je Coki prišel malo v šolo pokazat, pa s sabo je pripeljal "ateja" in "mamico"... kaj naj rečem - tamalmu je res skerca v med padla! In zdi se mi, da se pesjan tega prav dobro zaveda. Wink

lp, Katarina
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #74 : sreda, 22.11.2006 : 15:39:57 »

Tole, kar se dogaja, so napori vezave slik na forum. Mogoče bo še kakšna neumna. Sicer pa so slike že na mojem albumu. Še do tam moram.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines