mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:05:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neža
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neža  (Prebrano 25314 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #30 : četrtek, 04.01.2007 : 16:58:59 »

Kako sem šele jaz vesela!!!!!!!  Tale moja Nežika gre na topel kavč. Cheesy Cheesy
A ne Smetka?  Wink Wink

LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 04.01.2007 : 17:49:28 »

Opalalala MaxyTT, hm, kaj pa pomeni "Tale moja Nežika"? Hm, a smo mal skrivnostni Grin
Daj se nam malo za uzivat s kaksnimi dogodivscinami, pa kaksno fotko, pa...
Cestitke in srecno!
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #32 : četrtek, 04.01.2007 : 17:54:26 »

maxytt si jo ti posvojila? Kiss
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #33 : četrtek, 04.01.2007 : 18:17:47 »

MaxiTT !
Uživajte na kavču Wink
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #34 : četrtek, 04.01.2007 : 18:20:03 »

Ja, ja, MaxyTT je bila zadnje čase nekam skrivnostna, če se prav spomnim... Roll Eyes Pa smo prebrali med vrsticami, katera je njena favoritka... A ne? Cheesy
No, a je zdaj čisto tvoja?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #35 : četrtek, 04.01.2007 : 18:32:51 »

Aleluja in amen!! Grin

Se podpišem dvakrat in srečno mojemu na daljavo posvojenemu Nežinemu repku.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #36 : četrtek, 04.01.2007 : 19:20:03 »

MaxyTT čestitam ti za novega člana in vama obema z Nežo želim veliko lepih trenutkov.  Smiley  Cheesy  Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #37 : četrtek, 04.01.2007 : 19:30:48 »

MaxyTT je enkrat o Neži napisala tole. In sicer na moj post, da jo prosim, da malo v mojem imenu (kot posvojiteljica na daljavo njenega repka), poskrbi zanjo:

Drobtinica, nič bat. Neži je na vsakem sprehajanju fajn precartana, pa še piškotke dobi. Pa še fajn ženski čvek za povrhu, ko se vsak vikend pogovoriva za cel teden nazaj. 

Jaz pa dodajam: Juhuhu in srečno!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #38 : četrtek, 04.01.2007 : 19:44:36 »

MaxyTT a si videla, a sem ti rekla, da nič obupat, da želje se uresničujejo  Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #39 : četrtek, 04.01.2007 : 20:12:50 »

Ko sem šla na začetek gledat Nežine slike, ko je tako prestrašena, kot en kupček nesreče sedela v avtu, sem še toliko bolj srečna zanjo, da je dobila krasne posvojitelje.
Čestitam Maxytt za Nežo, sem vesela za vaju, da bosta sedaj skupaj  Smiley  Smiley  Smiley .
Lep pozdrav, Janad
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #40 : četrtek, 04.01.2007 : 20:27:17 »

MaxyTT,ko ti bo Neža dala kaj časa jo slikaj in pokaži Cheesy
Srečno še enkrat!
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #41 : četrtek, 04.01.2007 : 20:37:06 »

Joj, kako sem vesela!! Neža je bila ena mojih izbrank, pa smo se kasneje odločili za Cokla. Želim ji vse najboljše, njenim ljudem pa veliko veselja z njo!!
Zares vesela Toga in seveda Coki
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #42 : četrtek, 04.01.2007 : 21:59:58 »

Evo, mojo malenkost, ki je šele zdaj prišla do računalnika. Ja, Nežika je moja!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Meni se je danes cel dan samo smejalo in jokalo od sreče, ker je bila pot do moje Nežike res dolga in moj zlati srček je končno dal zeleno luč za posvojitev. Fant si je edinole zaželel, da bi bila Neli, tako da sva jo sedaj samo iz Neži preimenovala v Neli. Smiley

Prihod domov je bil brez problemov. Vožnjo je super prenesla (no, saj je samo 10 km od zavetišča), je lepo ležala, edinole ob vsakem žmigavcu je dvignila glavo in preverila smer vožnje.  Wink Najbolj me je skrbel stik z mucki. Izkazalo se je, da je Neli povsem mirna, mačkoni so pa tako čukasto gledali, da kaj za eno žival sem zdaj v stanovanje prinesla. Ampak ni panike. Malo so sicer še zadržani, Neli tudi še ni čisto prosto spuščena, ampka mislim, da bomo hitro noter padli in se bodo zaštekali. Smetka naju je tudi opozorila, da je zelo, zelo pametna punca in ji bova mogla kar strogo meje postavit že od prvega dne.

Meni se je danes uresničila ena taka želja, da sem hodila po svetu napol smejoča in napol objokana od veselja ter komaj čakala, da po službi pribremzam v Horjul. Srček moj, zlat si! Kiss
Midve greva pa sedajle še na en sprehod. Slikice in vse ostalo pa seveda sledi.  Smiley

LP
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #43 : četrtek, 04.01.2007 : 22:38:33 »

Iiii, kako lepo! Cheesy Ful sem vesela zate in za novo pridobitev v družini. Kiss Juhu! Grin
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #44 : petek, 05.01.2007 : 00:57:53 »

 Cheesy  Grin    Wink

držimo pesti, da se boste lepo ''skompletirali''  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neža
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines