mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:46:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neža
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neža  (Prebrano 25397 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #60 : nedelja, 14.01.2007 : 13:44:31 »

Šnapi, sem ti na mail pisala, da ne bova reklame delale. Smiley

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #61 : nedelja, 14.01.2007 : 22:18:08 »


Xena, midve se morava slišati še za pasjo šolo, tako da te pokličem. Sedaj samo čakam, če se mi bo slučajno ob sredah delavnik spremenil do 17h, da bi potem lagko prišibale v Ljubljano (sedaj ravno ob sredah delam do 18h).

LP

Ni panike, srečanja bodo ob sobotah dopoldne! Dobrodošli! Kiss

lp, Katarina
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #62 : ponedeljek, 15.01.2007 : 12:54:48 »

MaxyTT, prav na glas sem se začela režat ob pogledu na mačje frkoline. A rabte še kako manjšo škatlo Wink Cheesy?
T.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #63 : ponedeljek, 15.01.2007 : 18:35:48 »

Hi, hi, hi, jih imam še ful na zalogi po celem stanovanju. To je edina zadeva, ki se je še niso naveličali in je skoz aktualna. Manjša ko je boljše je.  Cheesy
Neli je pa danes odkrila, da zna biti kongo ful zabaven in ga že cel popoldne meče po stanovanju.  Smiley Smiley

LP
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #64 : sreda, 17.01.2007 : 10:59:27 »

Hahaha, ej tele mačje slikce so pa tako domače in še vedno tako smešne, da se na glas v pisarni krohočem.... Cheesy Cheesy Cheesy
Ampak Neli je pa taka taprava za v medvedji objem. Pravi sladkorček! Kiss

Ja, in najboljše ležišče je umivalnik! Tudi pri nas! Še boljše pa je igrišče v  mokri tuš kabini in potem tacati po celem stanovanju Tongue Roll Eyes

Kaj pa Neli pravi na te mačkone?

En super pozdrav vsem živalcam, pa Neli sploh!!!!

Lp Pollonak
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #65 : sreda, 17.01.2007 : 12:44:13 »

Neli je do muckov prava dama.  Kiss Kiss V vsem tem času ni niti enkrat zarenčala na njih ali jim pokazala zobe - popolnoma nič.
Z enim se že malo igrata, čeprav se potem Maxy malo ustraši, ko začne okoli njega dirjat in včasih še malo zapiha ali jo s tačko po gobčku (brez krempeljčkov), Čarli je na nekakšnem nevtralnem položaju (se ovohata in mirno sobivata, ni pa še za igranje), TT pa še vedno kar brani mačjo trdnjavo, čeprav gre na bolje (ima posamezna obdobja v dnevu, ko hodi ves napihnjen po stanovanju, najbolj hecno pa je, da ga Neli takrat sploh ne šlivi, potem pa on hodi za njo po celem stanovanju ves napihnjen).
Tudi jedo v isti sobici, vsak v svojem kotu. Zadnjič sem zalotila  Maxa, ko je prišel do njene skledice, ko je jedla in nos pomolil vanjo - meni je že dih zastal, Neli pa nič. Ji pa ne pustijo, da bi ona jedla iz njihove - so jo kar sami pokomandirali, jaz sem se pa prve dni tako trudila.  Roll Eyes Na mucke tudi ni ljubosumna, tako da lahko komot crkljam mucka v naročju in hkrati njo.

Moram priznat, da sem ful presenečena nad tem, kako je mirna kar se muckov tiče. Ker sem vsaj tu pričakovala kakšno težavico. Edinole še do kužkov ni čisto ravnodušna, vendar samo, če kakšen spuščen čisto do nje prileti in začne vanjo rinit (potem začne rahlo renčat), drugače če greva pa mirno drug mimo drugega pa ni problema. Ampak bomo tudi to poštimali, saj naju čaka še pasja šola.

Neli je nama, pa tudi staršem in sestri, prinesla eno veliko veselje. Še oče sedaj med vikendi kar z nama mašira na sprehodih, čeprav ga noge bolijo. Ta vikend smo čez gozd primaširali celo v horjulsko dolino.  Wink

Tudi Neli je že malo sprostila zavore in dojela, da sedaj je pa to res njen dom. Včasih se na sprehodu naredi, da ne sliši.  Wink Zdaj se obe še malo učiva, tako da na sprehodih malo ponavljava tudi sedi, lezi, išči in te osnovne stvari, ta glavno naju pa obe čaka v pasji šoli. Je pa drugače ubogljiva, samo sem pa tja jo prime, da je kaka zadeva malo bolj zanimiva kot pa moj "sem" ali "greva". Smiley

LP

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : sreda, 17.01.2007 : 12:58:36 »


Moram priznat, da sem ful presenečena nad tem, kako je mirna kar se muckov tiče. Ker sem vsaj tu pričakovala kakšno težavico.


Sem ti rekla, da ne bo težav s tem  Wink. TT bo pa tudi preživel, od užaljenosti ni še noben umrl.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #67 : sreda, 17.01.2007 : 13:36:59 »

Hahaha, ja taka napihnjenost je srečala tudi našo Trino Grin, ko je Xena prišla k nam.
Je imela senzorje na pol metra okoli sebe, tako, da če si slučajno mignil blizu nje Wink, je kar eksplodirala od pihanja......kaj šele, da si jo dregnil... en sam napihnjen balonček... Ki pa je hitro spuhtel. Zdaj sta največji frendici Cheesy. Luna ju pa malo pokomandira, da kosti pa onidve pa res ne jesta.... Cool

Veliko skupnih užitkov!

Lp Polonak
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #68 : sreda, 24.01.2007 : 23:01:40 »

Nežka na seznamu prvčkov črvčkov! Grin Kiss

lp, Katarina
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #69 : petek, 02.02.2007 : 13:09:34 »

Z Neli jutri začneva čisto ta pravo pasjo šolo pri Xeni in že komaj čakava!
 Smiley Cheesy Smiley Pa upam, da bo še kakšen Horjulček najin sošolec.  Smiley

LP
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #70 : petek, 02.02.2007 : 13:10:11 »

Uspešno šolanje vama želim Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #71 : petek, 02.02.2007 : 16:25:01 »

MaxyTT,

tudi nam z Ave se jutri začne pasja šola pri Katarini, izgleda da bomo sošolci Cheesy, samo nisem prepričana če bo več skupin, ker mi gremo sigurno v tisto začetniško.

Je pa za jutri v obvestilo pisalo, da moramo brez kužkov priti Wink, tisti ki bomo prvič, tako da me moraš pocukati za rokav, ker ne bom po kužku vedla katera si Grin Jaz sem taka manjša blont. Pa fejst prehlajena, bom skoz z robčki naokrog hodila Tongue
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #72 : petek, 02.02.2007 : 22:07:29 »

Super!Pomoje bova kar skupaj, ker sva midve tudi na začetku.   Smiley
Jaz bom pa v temno modrih kavbojkah in s črno bundo ali pa svetlo-temno modro bundo. V glavnem, ena ki bo ful oblečena, sem pa tudi bolj pri tamalih.  Smiley
Se bova že našli, se vidiva jutri!

LP
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #73 : petek, 02.02.2007 : 23:28:34 »

 Grin Grin jaz bom pa una, k bo z redovalnico okol skakala! Wink Se vid'mo, šolarčki! Smiley

lp, Katarina
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #74 : ponedeljek, 05.02.2007 : 09:18:23 »

 Cheesy Neža, zdej pa gre zares! Pa le pridna bodi in si privošči kakšno neumnost! Wink
Lp Polonak
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neža
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines