mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 13:07:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: KODRI (po domace pudlice)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: KODRI (po domace pudlice)  (Prebrano 53630 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
u-r-s-h-y
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« : ponedeljek, 09.06.2003 : 18:26:27 »

POZDRAV!
Ker sem malce brskala po pasmah in ker nisem nashla pudljev toda verjamem da vas ima kar nekaj te pametne kuzke doma (tudi jaz imam enega) sem se odlocila sama odpreti debato na to temo!! Ljubitelji pudljev navalite Smiley lahko pa me vprasate tudi kaj o drugih psih!! Sama sem lastnica pudla (Bodiya) ter aljaskega malmuta (Kinga ) cez par dni natancneje v soboto pa dobim se dobermana (ime se ni izbrano)
tako da pisite sprasujte pa upam da bom poznala odgovre
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1 : ponedeljek, 09.06.2003 : 21:29:57 »

Pri nas imamo belo pritlikavo kodrico po imenu Vini. No, meni je bolj vsec izraz koder, ker ze malo nakaze na najbolj ocitno lastnost, da je kuza skodran. Vini je pravi mali hudicek, ravno zdaj ze priblizno en teden s sestro ugotavljava zakaj hudica vsako jutro ko je nekaj ur sama, s takim veseljem gloda vrata. Vsakic me pricaka kupcek trsk in vecja luknja. Po mojem mnenju ji gredo na zivce novovseljeni zgornji sosedi in psicka na ta nacin protestira Grin
Drugace pa je res cuker, prava mala ovcka in prav nic jo ni pokvarilo vso obcudovanje, ki vsakodnevno prihaja z vseh strani. Se vedno je "hard to get" in marsikdo se pod nosom obrise ko misli, da je malo puhasto bitje pripravljeno na bozanje in crkljanje. Tudi zarencati zna in celemu svetu pokazati, da je mali volkec. lp


Logiran

Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #2 : torek, 10.06.2003 : 08:47:21 »

Hojla!

Ej zanimivo tudi pri nas smo imeli pudlico in aljaškega malamuta. Na žalost je le ta že pokojen, zdaj pa si pudlica deli našo hišo z malinovcem.

Naša Neli je eden izmed večjih hudičkov med pudli. Dela se, da je samozavestna in pogumna in večinoma časa želi biti glavna v našem KD-ju. Drugače pa z njo trenirava agility.

lp

Maja
Logiran
dalmatinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 25



« Odgovor #3 : torek, 10.06.2003 : 08:59:31 »

Ali ima kdo med vami velikega t.i. kraljevega kodra? V vsakdanjem življenju ga še nisem videla, samo na razstavah. Name je naredil velik vtis!  Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #4 : torek, 10.06.2003 : 13:28:31 »

dalmatinka:daša ima velikega kodra,drugače pa se meni zdijo veliki kodri res posrečeni in so mi bolj pri srcu kot mali.Drugače pa mi je všeč predvsem njnihov značaj! Wink

lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5 : torek, 10.06.2003 : 15:31:24 »

O kraljevskih kodrih je posebna tema:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,246.0.html
Logiran

dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #6 : sreda, 11.06.2003 : 10:32:49 »

ojla!

jaz mam doma srednega pudla(meni pa je ta izraz bolj simpaticen) in kraljevega.oba dva sta zelo razvajane(eden bolj kot drugi).drugac pa se zancaj med velkim in srednim pudlom zelo razlikuje.so zelo poametni.jaz delam z obema agility in sredna pudlica je zelo uspesna.

maja:v katerem KD si?

lp
Logiran
brin
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 178


« Odgovor #7 : sreda, 11.06.2003 : 11:26:57 »

Hoj,
prejšnji naš pes je bila srednje velika siva pudljica, rodovniško Lana, mi pa smo jo preimenovali v Kajo.
Bila je neverjetni pes, izredno inteligenten, obvladan, nepotepuški, pa še iz zelo lepega legla je bila. .. edino nepotrpežljiva je bila z majhnimi otroki.
Ker je imela raka, smo jo dali najprej opeririati, potem pa smo jo morali dati na injekcijo, ker je revca preveč trpela... sram
Veliko let starši niso hoteli drugega psa, ker so se ful navezali na Kajo. No, pa sem končno zmagala in si kupila novega psa, tokrat navihanega prinašalca.
Se mi zdi, da obstaja rek: kdor ima enkrat pudlja, nikoli več ne zamenja pasme. Bom rekla, da res znajo seči v srce in jih zlepa ne pozabiš.  
Logiran
Kajab
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 75


« Odgovor #8 : petek, 27.02.2004 : 09:22:53 »

Pozdravljeni!

Ker se sama ne spoznam dosti na pudlje sem se odločila da zastavim vprašanje vam na forumu.
Pa preidimo k stveri: Prijatelja sta pred nekaj časa zaradi starosti ostala brez svoje pritljikave bele pudljice. Mena pa zanima ali bo letos v Sloveniji kakšno leglo belih pritlikavih pudljev, saj si zelo želita novo psičko za družbo.

lep pozdrav in že v naprej hvala.
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #9 : sobota, 28.02.2004 : 09:49:38 »

Ali kdo ve ceno pritlikavega črnega, sivega ali apriko pudlja z rodovnikom in brez?

Lp, Space-Ulka Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #10 : torek, 02.03.2004 : 18:32:16 »

 Smiley Mene zanima ali je kakšen vzrejitelj srednjih ali pritlikavih pudlov v Sloveniji? Malo me tudi zanima cena in opis pasme. Smiley

 Smiley Smiley Smiley Lp, Space-Ulka  Smiley Smiley Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11 : sobota, 06.03.2004 : 09:56:19 »

Ali ve kdo koliko je cena srednjega pudlja? In pozna kdo kakšnega vzrejitelja? Kakšni so po karakterju?

Space-Ulka
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #12 : sobota, 06.03.2004 : 17:22:52 »

Kaj pa cena pudlov? Rodovniških?

Space-Ulka
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #13 : ponedeljek, 21.03.2005 : 13:07:19 »

V Ljubljani - Bezigrad je bil izgubljen siv pudelj ... ce sem prav razumela kuza ne slisi dobro ... v usesu ima tetovirno stevilko 1664 ... lastniki ga mocno pogresajo ... za kakrsnokoli informacijo poklicite na 070-810-740 ...

... povzetek iz Radia Hit!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #14 : petek, 01.04.2005 : 20:13:46 »

Morda kdo ve za kakšno leglo pritlikavih rjavih, črnih ali apriko pudljev? Prijateljica se je skupaj z družino odločila za nakup in iščejo rodovniško leglo.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: KODRI (po domace pudlice)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines