mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:27:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 305721 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #45 : sobota, 26.08.2006 : 05:29:25 »

Ej punce moje, popolnoma narobe ste me razumele. Jaz kupujem moža, želela bi nekaj podobnega Johnny Deepu iz piratov s Karibov. Horjul bi torej dobil kupnino, jaz pa lepega gusarja. In v box na jetrno pašteto bi šel samo v primeru, če ne bi bil priden, ne pa da kar razpolagate in si zmišljujete kaj bi vse moral tam početi.
V skrajni sili kupim tudi kakšnega lepega, ta pravega na znamki naprimer. Pa naj to ne bo Prešeren ali Valvazor ali pa Jurij Vega, ha, ha.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #46 : sobota, 26.08.2006 : 09:46:16 »

Zakaj pa ne, ti so že preverjeni.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #47 : sobota, 26.08.2006 : 20:31:41 »

javascript:void(0);
Embarrassed
Glede na to, da moža tukaj zagotovo ne bom našla, se bom pa zagrebla za tisti pametni predpražnik, ki ga Jana od srede dalje ponuja na sosednjem podforumu. Če ne drugega, bo morda vsaj našo čistilko prepričal, da je tu in tam potrebno pobrisati tudi pod predpražnikom.javascript:void(0);
Shocked
A se kaj dere?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 28.08.2006 : 07:31:30 »

Evo, toliko za danes, jutri bodo "prodani" predmeti, s katerimi smo zaceli in da se ne bo vse skupaj prevec vleklo, bomo zdaj licitirali samo 2 dni. Da ne bo prevec predmetov, jih bom imela shranjene "v skladiscu". Kateri predmeti cakajo na licitacijo, pa vidite sproti, kot jih dobim "v prodajo" na seznamu predmetov na cakanju.

Zdaj pa veselo na delo Grin
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #49 : ponedeljek, 28.08.2006 : 07:34:39 »

Jana, če boš rabla novega delavca, ki ti bo pomagal pri urejanju vseh tek aktivnosti v zvezi z licitiranjem, morda tistega, ki bo malo pred 24.00 uro vzel v roke leseno kladivo in izustil Prvič - drugič -  tretjič - prodano, se ti z veseljem ponudim, ha, ha.
Smetka pa bo potrebovala enega računovodjo, da bo vse skupaj izračunal. Predlagam karantenko Papriko, ona ima čas.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #50 : ponedeljek, 28.08.2006 : 12:09:31 »

Jaz ne bi bila mama Repka s tošlom, če ne bi šla zdajle malo računat.... do zdaj smo zlicitirali že 46.300 sit!!!! Huh, dobr nam gre tole, ni kaj.

lp, Katarina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 28.08.2006 : 12:13:38 »

 Cheesy Grin, jaz sem pa ravnokar mislila it malo sestevat Tongue
Thenks, Xena!

Ha, zdaj pa lahko se izracunas, koliksen je dobicek med izklicnimi cenami in zlicitiranimi Cheesy Cool

drobtinica, ja, bom zagotovo povedala, ko bom imela vsega dost Roll Eyes, pa bom "namocila" katerega od vas za pomocnika Smiley
Paprika naj kar krizanke resuje, bo morda tam kaksno nagrado zadela Wink
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #52 : ponedeljek, 28.08.2006 : 13:19:42 »

Ženskice genialna ideja!  Kiss

hi hi hi Jaz sem tudi čisto noter padla  Grin

licititativno nastrojena ostržka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #53 : ponedeljek, 28.08.2006 : 13:40:37 »


Ha, zdaj pa lahko se izracunas, koliksen je dobicek med izklicnimi cenami in zlicitiranimi Cheesy Cool


Ha, ha, odličen smisel za humor, Jana!! Grin

lp, Katarina
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #54 : ponedeljek, 28.08.2006 : 13:44:19 »

Super ste res Cheesy
Pa tako hitro vam gre Shocked V naslednji rundi se vam priključim Cool
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #55 : ponedeljek, 28.08.2006 : 19:37:10 »

Punce, super. Super ideja, veliko smisla za humor. Mislim, da bi bila zadeva zanimiva za širši korg bralcev. Čimveč povezav na različne strani in srečno!

Lp Toga
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #56 : torek, 29.08.2006 : 06:41:36 »

Ob tej obilici denarnih nakaznic in pošiljk, ki bodo posledica teh licitacij je edino škoda, da se tudi Pošta in Banke  ne odrečejo stroškov nakazil in poštnine kadar gre za dobrodelne namene.
Torej sem znanstveno dokazala, kje tiči razlog za to, da naši kosmatinci ne marajo poštarjev, he, he...
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #57 : torek, 29.08.2006 : 14:04:57 »

Danes je pa taaaaaaaak mir pri licitiranju Undecided
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #58 : torek, 29.08.2006 : 17:53:06 »

bina, meni se zdi da je to samo zatišje pred navalom  Grin
countdown se bliža  Cheesy

jaz sem se pa ravno spomnila ene čudovite stvarce za na licitacijo, bom jutri jani poslala po mailu!
ni še konec, ne ne  Smiley
Logiran

Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #59 : torek, 29.08.2006 : 20:48:24 »

V enem dnevu se je št. dvignila iz  46.300sit  na 58.000sit!!  Cheesy Je pa prav super tole brat.Če si še takoooo slabe volje,te branje postov spravi v to,da se najsmejiš do ušes!  Grin

lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines