mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:11:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 304836 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 24.08.2006 : 09:46:37 »

Kot vidite, smo zaceli z novimi aktivnostmi, s katerimi zelimo predvsem na nov nacin pomagati Poloni pri vsakdanjih stroskih. Upam, da se bomo dobro zabavali, Poloni in njenim varovancem pa bo nas prispevek morda pomagal prebroditi kaksno krizo ali krizico.

Hvala drobtinici tudi tukaj za donirane znamke in rojeno idejo Wink

Tale tema je odprta za vse cvekarije, povezane s tem sistemom, z donacijami predmetov, z licitiranjem ali za cvek kar tako...

Vabljeni, da kupite za zacetek kaksno znamko, obenem pa razmislite, ce morda nimate doma kaksnega predmeta, ki ga ne potrebujete, bi pa bil zanimiv morda za koga drugega in mu ga tako "prodate" ter s tem ubijete vec muh na en mah Grin.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1 : četrtek, 24.08.2006 : 09:50:47 »

Jana, eno vprašanje pa vendarle imam....katere predmete se daje na licitacijo? So kakšne zahteve oziroma omejitve?

Hvala!

Pika
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 24.08.2006 : 09:56:34 »

Hehe, PikaPoka, karkoli, le da pri tem mislite malo na dostavo Grin, pa kaksnih hudo vrednih predmetov, katerih izklicne cene bi sle v milijone Cheesy bi prepustili kaksnim uradnim institucijam za licitacije, drugo pa vse velja. Treba je samo pofotkat, napisat nekaj osnovnih karakteristik, pa gremo lahko v akcijo.
Vsekakor pa morate biti lastniki teh predmetov, ki jih boste dali na licitacijo, da ne bo potem "kupca" ali Polone kdo za kravatlc drzal Tongue
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3 : četrtek, 24.08.2006 : 10:13:22 »

Vsekakor pa morate biti lastniki teh predmetov, ki jih boste dali na licitacijo, da ne bo potem "kupca" ali Polone kdo za kravatlc drzal Tongue

Aha, pol sosedovoh mulcev, ki delajo vsesplošno škodo in povzročajo hrup, ne morem dati na licitacijo, če prav razumem?? Grin Grin Jao, jaz sem že not padla.... Roll Eyes

lp, Katarina
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #4 : četrtek, 24.08.2006 : 10:14:20 »

Hvala za odgovor. Drugače pa se mi zdi tole super ideja, upam,  da bo karseda uspešna.


LP!

Pika

Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #5 : četrtek, 24.08.2006 : 10:16:59 »

Joj, joj Jana... Roll Eyes se bojim, da te bomo morali priti odkopat, ko te bomo zasuli s ponudbami! Wink Grin
Drobtinica, super ideja! Cheesy
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #6 : četrtek, 24.08.2006 : 10:18:40 »

Zadevo poznam iz tujine...in zna kar bit uspešna. *držim pesti*
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #7 : četrtek, 24.08.2006 : 10:20:35 »

Krasna ideja!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 24.08.2006 : 10:28:08 »

Joj, joj Jana... Roll Eyes se bojim, da te bomo morali priti odkopat, ko te bomo zasuli s ponudbami! Wink Grin

Hehe, donatorji predmetov jih boste do "prodaje" kar doma obdrzali Tongue, ker sicer (upam vsaj, da bo toliko stvari), bi res bil problem vse hranit pri meni Cheesy - kaksne omare, recimo Tongue

Ce bo guzva, bomo pa kaksnega zadolzili, da bo skrbel za tole rubriko.
Logiran

Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #9 : četrtek, 24.08.2006 : 10:46:45 »

Jana, jaz bi samo vprašala, ali lahko besedilo, ki si ga zapisala v Pravila, c-p v mail in le-tega razpošljem okoli, da bo več ljudi vedelo za tole, ne samo tisti, ki obiskujemo mojpes.net?

Drugače pa U IBR FUL KUL IDEJA! Cheesy
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 24.08.2006 : 10:53:41 »

Sanny, mislim, da pravil ni potrebno kam posiljati, temvec morda napises v nekaj stavkih, kaj se tukaj gremo in das povezavo na rubriko, kjer je vse zbrano: http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,223.0.html

Po mailu dolgih tekstov folk ne bere in bi morda koga s pravili le odvrnila od tega, da bi sploh prisel blize pogledat, za kaj gre. Ce pa ga s kaksnim "v srce segajocim" stavkom prepricas, da se dogaja nekaj zanimivega in drugacnega, bo morda prisel, pogledal, kaj se dogaja in ce bo imel namen sodelovati, bo prebral se pravila Wink Smiley
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #11 : četrtek, 24.08.2006 : 10:56:45 »

Višam na 800,00 sit. Smiley Pa navijam za sterilizacijo mačje mame, seveda. Cheesy

lp, Katarina

Ne moreš iz svoje kože, kajne?  Grin Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : četrtek, 24.08.2006 : 11:01:01 »

Ne moreš iz svoje kože, kajne? Grin Grin

Na-a, mama je ena sama!  Smiley  Khm.... pa koža tudi! Cheesy

lp, Katarina
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #13 : četrtek, 24.08.2006 : 11:07:30 »

Morda bi bilo pametno poslati link do teh licitacij na kakšne forume zbirateljev znamk? Cheesy

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 24.08.2006 : 11:20:55 »

Sanny, mislim, da pravil ni potrebno kam posiljati, temvec morda napises v nekaj stavkih, kaj se tukaj gremo in das povezavo na rubriko, kjer je vse zbrano: http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,223.0.html

Po mailu dolgih tekstov folk ne bere in bi morda koga s pravili le odvrnila od tega, da bi sploh prisel blize pogledat, za kaj gre. Ce pa ga s kaksnim "v srce segajocim" stavkom prepricas, da se dogaja nekaj zanimivega in drugacnega, bo morda prisel, pogledal, kaj se dogaja in ce bo imel namen sodelovati, bo prebral se pravila Wink Smiley

Aja, dodala bi se en argument, zakaj ne posiljati okrog pravil - verjetno bomo se kaj spreminjali, pa bi bilo nesmiselno, da krozijo okrog kaksne "stare verzije", ki se ne bi vec skladale z realnostjo. Ce posljemo samo link, bodo vedno "zainteresirani" naleteli na aktualne podatke.

Morda bi bilo pametno poslati link do teh licitacij na kakšne forume zbirateljev znamk? Cheesy

A je morda tukaj kdo, ki je tudi clan na http://www.filatelija.com/?
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines