mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:33:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Anatolski ovčar/Kangal
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Anatolski ovčar/Kangal  (Prebrano 45410 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« : ponedeljek, 03.11.2003 : 19:49:52 »

Najprej se opravičujem, če je ta tema že odprta, mislim pa da še ni, vsaj kolikor sem pogledala Wink.
Ker je še to dokaj neznana pasma pri nas, pozivam vse, ki majo kakorkoli opravka s to pasmo, da delijo svoje izkušnje:ali so sami lastniki, ali koga poznajo, ali pa jih pasma zgolj fascinira. Torej, vabljeni vsi, ki imate karkoli za pripomniti na to temo. Smiley
Lep pozdrav iz Maribora Smiley
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #1 : ponedeljek, 10.11.2003 : 00:04:47 »

Kaj je res to tako nezanimiva tema, ali nimate nič za pripomniti Huh
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #2 : nedelja, 30.11.2003 : 19:52:20 »

No, jaz sem na to temo že čisto obupala tako da, hvala Taja za tvoj trud Wink
Sama sem o kangalih že precej stvari prebrala, seveda vključno s člankom v mojem psu. Kontaktirala sem tudi vzreditelje oz. bila tam na obisku, videla kužke in vse in moram priznat, da so me navdušili. Zato bo po vsej verjetnosti v našo družino prišla spomladi mlada anatolkinja Grin.
Ker pa v mariboru in okolici ne poznam nobenega lastnika te pasme, sem se obrnila na forum, kjer bi mi lahko morebitni lastniki kangalov povedali še kaj več, čisto praktične izkušnje, ipd. Javite se Smiley
Lep pozdrav iz Maribora Cheesy
Logiran
Beatlka
gost
« Odgovor #3 : ponedeljek, 01.12.2003 : 15:56:43 »

Hi.To bo pa krasno če boš dobila kangala.Boš kšno slikco gor dala Cheesy.lp Taja
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #4 : ponedeljek, 01.12.2003 : 19:37:21 »

Ja seveda pride ena slikica gor ali več Grin. Sicer pa odštevam mesece do marca aprila, pa se mi zdijo taaaako daleč... Wink
Logiran
valvasor
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 794


« Odgovor #5 : ponedeljek, 01.12.2003 : 22:45:35 »

  Ojla!

  Da ne boš čisto obupala, ti pa jaz nekaj povem. ***je vzreditelj teh lepih kužkov, g.**( in njegova družina). Psarna se imenuje  ***(upam, da sem prav napisala.) Če bi rada bolj podrobno, pa se javi, da malo vprašam.

  Čao-Slavi
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #6 : torek, 02.12.2003 : 21:49:50 »

Hi Slavi,
sej psička bo iz psarne ***. Pri njemu sem si tudi ogledala psici in še potomce. Wink Tako, da sem se tu že sama podala v raziskovanje Wink
Hvala za pomoč in lep pozdrav
Logiran
mateja02
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #7 : ponedeljek, 01.03.2004 : 13:54:17 »

Pozdravljeni!
Ce kogarkoli kaj zanima o pasmi anatolski ovcar ali kangal, naj kar vprasa karkoli ga zanim. Mi imamo doma dobro leto staro kangalko. Zelo zanimivo jo je videti odrascati. Se bolj zanimivo je pa gledati, kako uzivajo ti kuzeti v snegu.  Smiley

Lp
Mateja
Logiran
mateja02
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #8 : ponedeljek, 01.03.2004 : 13:58:11 »

Zdravo Jana!Nikar ne obupaj nad to temo. Ko bi ti videla Caltho v snegu, bi nadvse uzivala v njenem igranju. Ti pri resnicno uzivajo v velikih kolicinah snega. Res ti ne bi rada delala skominov, vendar bi rada se malo delila izkusnje z drugimi, ki jih zanima ta pasma.  Smiley Smiley

Lp
Mateja
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #9 : ponedeljek, 01.03.2004 : 17:39:16 »

Ojla Mateja!
Kaj si pozabila, da se midve poznava, mislim da si kar redno piševa po mejlih Grin
Tvoja Caltha je pa itak zakon, za moje pojme ena izmed najlepših kangalk Wink Sicer pa jaz že veselo pričakujem svojo kepico Grin
Logiran
mateja02
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #10 : torek, 02.03.2004 : 07:48:01 »

Zivjo Jana
Nisem pozabila, da si midve ze kar nekaj casa dopisujeva, vendar sem mislila, da mogoce se koga karkoli zanima o tej pasmi, da lahko vedno vprasa, da delim svoje izkusnje se z drugimi.
Lp
Mateja
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #11 : torek, 02.03.2004 : 18:19:44 »

No, upam, da bo ta tema sedaj zaživela Smiley
Logiran
mateja02
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #12 : ponedeljek, 08.03.2004 : 07:52:30 »

Lep pozdrav vsem obiskovalcem te strani.
Ta pasma je po naravi zelo mirna, predvsem samozavestna, zato je tudi potrebno z njo delati mirno (brez nervoze). Tiste ljudi, ki jih spozna v njenem odraščanju sprejme za svoje. Potrebuje veliko gibanja v naravi. Kljub svoji velikosti je zelo igriva in nežna pasma. V tem času uživa igranje v snegu.

Lp
Mateja
Logiran
Delta
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #13 : četrtek, 19.08.2004 : 10:16:06 »

Janchy,
že imaš psa? Pisala si o pomladanskem leglu in če si ga dobila, potem smo v sorodu!!!  Wink  Upam, da se oglasiš, čeprav je minilo že precej časa od zadnjega sporočila!

Delta
Logiran
mateja02
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #14 : četrtek, 19.08.2004 : 11:46:50 »

Pozdravček!
Moram ti sporočiti, da smo mi tudi v sorodu - kar se psičkov tiče - moja kužika ima isto mamico kot tvoja.
Kako ji kaj gre - kužiki?
Lep pozdrav!

Mateja
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Anatolski ovčar/Kangal
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines