mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 00:06:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Mogoče bi pa šlo?!
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mogoče bi pa šlo?!  (Prebrano 33567 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #240 : četrtek, 12.10.2006 : 18:26:25 »

Kaj pa vem, jaz jih obožujem. drugače pa namesto takih in drugih razvad rada pojem kak rižev vafelj z jogurtom. Samo ne pa preveč, ker potem to redi.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #241 : četrtek, 12.10.2006 : 19:26:48 »

 Cheesy  Cheesy Jah, kdo ti je pa rekel, da korenje ne redi. Ima kar visok inzulinski indeks.  Grin  Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #242 : petek, 13.10.2006 : 07:25:18 »

Svrk
A poznaš koga, ki je debel od korenja  Grin Grin Grin

Prej od sladoleda, ha,ha to pa ja. Cheesy Cheesy
Mojca
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #243 : petek, 13.10.2006 : 09:49:26 »

Punce ko vaju takole berem sem postala prav hudoooo lačna... Cheesy Grin pa še pri roki nimam nič pametnega Undecided Wink bom kar svinčnik zače la grist Cheesy Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #244 : ponedeljek, 16.10.2006 : 11:59:53 »

No Satin upam, da si svinčnik pustila pri miru.Sicer pa sploh ne vem, a kadiš, al ne ?  Grin
Mene pa danes, tako kot večino ponedeljkov daje hud apetit, pa še korenčka sem pozabila.. Cry
bo pa tudi grozdje, pa jogurt dober, najboljši bi bil pa en ... (si dopovedujem, da ne smem...)
Kako ste pa kaj ostale ?  Grin nič vas ni  Grin Wink
A vas moti tale naslov : Mogoče  Huh Huh JA al NE  Grin Grin
lp Mojca
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #245 : ponedeljek, 16.10.2006 : 12:08:41 »

Sem svinčnik pustila pri miru s tega vidika, ga pa vsakič malo pogrizem zaradi sproščanja stresa na delovnem mestu Grin Cheesy Tak da je že nekaj zobnih odtisov na njem ampak se svinčnik nič ne pritožuje je kar pridni tiho in trpi moje izpade Grin Cheesy
Ne jaz sem že par let nazaj nehala kaditi, čeprav me ob kaki kavici še prime da bi spet začela, pa si takrat ene dva čigumija v usta zrinem, da pozabim Cheesy Grin zaenkrat še deluje ko pa ne bo pa ne vem na kaj bom potem presedlala Cheesy
Ampak sem se v dobro Horjulčkom vaši sekti pridružla, sam s tem da se ene druge dudice odvajam, ki je prav tako draga razvada ko kadeče se dudice Grin Cheesy ; vaši dnevi so BD moji dnevi so pa BS Grin Cheesy
liza-asta naslov je pa čisto kul, mislim da nobenega ne oti če ne bi že kaj omenili Kiss Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #246 : torek, 17.10.2006 : 11:15:03 »

Ja zdej pa vi meni povejte, ali smo danes kaj zmenjeni ?  Grin
ker sem malo zmedena od zadnjič, ko ste se vse nekaj opravičevale, da nimate časa ?
A to kej pomeni ?? kakšna vmesna kontrola, al kako je zdej s to rečjo ?
Povejte mi prosim, kako in kaj  Grin
lp Mojca
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #247 : torek, 17.10.2006 : 14:58:28 »

liza-asta z veseljem bi midva  danes prišla, vendar me je mama že zaposlila Angry vrtičkarska dela in to mene, ki me vrtičkanje trenutne ne zanima preveč Grin Cheesy No hvalabogu za rožice, tu sem že bolj domača Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #248 : torek, 17.10.2006 : 15:03:13 »

OK Satin
vsaj ena, da se javi, torej danes nič zborovanja.  Grin
Ker nisem bila sigurna, če smo se kaj zmenili ?
pa drugič. Smiley
lp Mojca
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #249 : sreda, 01.11.2006 : 18:52:48 »

Jaz sem Smetki že kar nakazala  Grin Cheesy Grin.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #250 : četrtek, 02.11.2006 : 09:15:41 »

Alba
Si pa res pridna.  Smiley
Jst se pa zelo opravičujem, ker sem tole temo kar malce zanemarila, ampak samo zato, ker sem preveč obremenjena s temo O STILSKI PREOBRAZBI HORJULA,  Wink Smiley
ne zaradi drugega. Je treba tam še kar veliko postoriti  Cheesy pa tudi nekaj keša še zbrati, pa...še marsikaj...
Potem pa se dobimo in kakšno brezdimno rečemo o Marlboro futrčku. Ve pa kar lepo pridne bodite,
in lepo pozdravljene  Smiley Smiley Smiley
Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Mogoče bi pa šlo?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines