mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:24:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in voda"  |  Tema: foto natečaj "pes in voda" - razglasitev zmagovalcev
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in voda" - razglasitev zmagovalcev  (Prebrano 6243 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : petek, 22.09.2006 : 23:23:39 »

Tako, zaključeno je glasovanje za najboljše fotografije natečaja "pes in voda".
Na natečaj je prispelo 112 fotografij, od katerih je bila ena med glasovanjem izločena, glasovi pri ostalih 111 pa se upoštevajo za vrstni red za nagrade. Glasovalo je 146 članov.

strokovni izbor s posebno nagrado

Nagrada v vrednosti 15.000 SIT - studijsko fotografiranje / portret ljubljenčka / paket Animalia Quick, podarja Boomfoto Creative Images Izola.
Nagrado podelijo za najboljšo fotografijo po izboru gospe Vide Klenovšek, ki je v podjetju odgovorna za fotografiranje živali.
Vida Klenovšek je diplomirala iz fotografije (1993) na šoli Riccardo Bauer v Milanu, Italija, umetniško deluje in razstavlja od leta 1993, samostojno in skupinsko razstavlja na številnih razstavah v Sloveniji in tujini, je dobitnica več nagrad in priznanj (v Sloveniji tudi Emzinove).

Njen izbor oz. izbor nagrajenke Boomfoto = gospa Juta Kovačič / ora01


ora01

Juta Kovačič

Utemeljitev nagrade:
 
Fotografija se razlikuje od ostalih predvsem po ne-motečih elementih, čistosti in preprostosti.
Krasen moment, ki prikazuje sicer statičnost psa, ki pa je zares v akciji.
Na fotografiji imamo ujeti trenutek, ko pes "ribari" oz. se ogleduje Smiley in predvsem brez motečih elementov, ki žal pogosto zmotijo na posnetih fotografijah in tako pes pade v sekundarni plan namesto, da bi ga na fotki izpostavili.
Nagrajenka je psa ujela v pozi, kakršna je za terieja (kot lovskega psa) dokaj značilna.
Zrcaljenje v vodni gladini je v pravi meri, da se še razloči obris psa in ni prekomerno razmazan.
Prav tako je fotografija tudi barvno uravnotežena, tonsko enakomerna, brez nihanj ter pretiranih senc in tudi ostrina psa je na kožuhu oziroma gre lepo do glave in ušes.
Pomanjkljivost pri izrezu je minimalna in zato prevladajo ostale, zgoraj opisane lastnosti.
Vida Klenovšek
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 23.09.2006 : 00:04:32 »

izbor uporabnikov

mestotočkfotkanagrada
1.78
arti04

Marijan Ozbič
1. nagrada v vrednosti 25.000 SIT - darilni bon za nakup izdelkov založbe ELI, izbirate lahko med več kot 2000 didaktičnimi učnimi pripomočki in 25 naslovi revij in vse to v osmih tujih jezikih, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
2.41
sallys04

Neli M. Leben
2. nagrada v vrednosti 20.000 SIT - bon za nakup knjig v Literini knjigarni (knjige, ki so bile izdane pri študentski založbi Litera), podarja Literina knjigarna iz Maribora
3.36
sallys03

Neli M. Leben
3.  nagrada v vrednosti 15.000 SIT - hrana za psa, skupno nagrado podarjata podjetji Gali d.o.o. in Aler d.o.o. iz Ljubljane
4.33
loni02

Polona Urbančič
4.  nagrada v vrednosti 10.000 SIT - Eukanuba hrana + praktična nagrada, podarja D.J. Don d.o.o. iz Prebolda
5.32
aika02

Vojka Vratič
5.  nagrada v vrednosti 9.000 SIT - darilni bon za nego psa podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
6.28
stella02

Klara Letonje
6. nagrada v vrednosti 8.500 SIT - 20 kg okusne hrane za pse z normalno ravnjo aktivnosti Mera Dog Univit, podarja Vrami d.o.o. iz Ljubljane
7.26
stella02

Klara Letonje
7.  nagrada v vrednosti 6.500 SIT - 10 kg Mera Dog Flockenmix, zelenjavni dodatek za kombinacijo s svežim mesom, podarja Vrami d.o.o. iz Ljubljane
8.25
linchaich04

Urška Poljak
8.  nagrada v vrednosti 6.000 SIT - darilni bon za nego psa podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
9.24
arti05

Marijan Ozbič
9. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
10.23
rozenplac02

Igor Harej
10. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
11.22
dali01

Davor Lokas
11. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
12.21
_bucka_02

Maja Klemenčič
12. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
12.21
aika01

Vojka Vratič
13. nagrada v vrednosti 5.000 SIT - letna naročnina na katerokoli ELI revijo, podarja podjetje Samo.uk d.o.o. iz Ljubljane
14.20
sallys05

Neli M. Leben
14. nagrada v vrednosti 3.000 SIT - igrače za pse. podarja Spletna tovarna MojMaks, Jana Pahovnik s.p.
15.19
linchaich01

Urška Poljak
15. nagrada v vrednosti 3.000 SIT - igrače za pse. podarja Spletna tovarna MojMaks, Jana Pahovnik s.p.
15.19
linchaich03

Urška Poljak
16. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
15.19
linchaich05

Urška Poljak
17. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
18.18
dasha02

Zdravko Smrekar
18. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
18.18
galy02

Tjaša Oblak
19. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
18.18
ora03

Juta Kovačič
20. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
21.16
rozenplac03

Igor Harej
21. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
22.15
albert01

Klavdija Klemenc
22. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
22.15
albert03

Klavdija Klemenc
23. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
22.15
popo03

Marko Popović
24. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
22.15
sannyx04

Gorazd Čmrlec
25. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 23.09.2006 : 00:12:47 »

Ne bo potrebno ne štetje komentarjev ne "zasedanje" komisije, saj vsi, ki imajo enako število točk dobijo tudi enake nagrade.
Tako je zgornji seznam dokončen, razen če sem se kje zmotila Smiley

Datum in ura podelitve bo objavljena tukaj v ponedeljek, 25.9.2006.
Malo lahko računate na nedeljo, 1.10.2006, popoldan.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3 : sobota, 23.09.2006 : 02:02:01 »

O Jana super, da so te fotke zmagale Smiley
Sem ful vesela, da sta obe moji glasovani fotki za Artija dobili nagrado,  pa tudi ostale zmagovalne so mi všeč Smiley..lp
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #4 : sobota, 23.09.2006 : 07:22:04 »

Jee, moj favorit je zmagal!
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #5 : sobota, 23.09.2006 : 12:41:13 »

Jaz pa bi se najprej rada zahvalila vsem, ki ste glasovali za Alberta   Kiss Kiss Kiss

in za konec še čestitala zmagovalcu Artiju  Wink in vsem drugim, ki ste sodelovali v natečaju, saj so bile vse slikce ljubljenčkov prekrasne  Wink

Jani pa čestitke za ta luštni natečaj  Wink, upam, da bo takih natečajov čim več!

LP Wink
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #6 : sobota, 23.09.2006 : 14:14:19 »

Čestitke vsem nagrajencem in vsem ostalim, k ste sodelovali. Fotografije so izvrstne, zaslužile bi si kakšno povečavo in razstavo.
Veseli me, da sta med nagrajenci tudi dve fotografiji, ki sta zame enostavno "misija nemogoče" - rotweilerji v vodi.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 23.09.2006 : 16:47:50 »


strokovni izbor s posebno nagrado


ora01

Juta Kovaèiè

Utemeljitev nagrade:
 
Fotografija se razlikuje od ostalih predvsem po ne-moteèih elementih, èistosti in preprostosti.
Krasen moment, ki prikazuje sicer statiènost psa, ki pa je zares v akciji.
Na fotografiji imamo ujeti trenutek, ko pes "ribari" oz. se ogleduje Smiley in predvsem brez moteèih elementov, ki žal pogosto zmotijo na posnetih fotografijah in tako pes pade v sekundarni plan namesto, da bi ga na fotki izpostavili.
Nagrajenka je psa ujela v pozi, kakršna je za terieja (kot lovskega psa) dokaj znaèilna.
Zrcaljenje v vodni gladini je v pravi meri, da se še razloèi obris psa in ni prekomerno razmazan.
Prav tako je fotografija tudi barvno uravnotežena, tonsko enakomerna, brez nihanj ter pretiranih senc in tudi ostrina psa je na kožuhu oziroma gre lepo do glave in ušes.
Pomanjkljivost pri izrezu je minimalna in zato prevladajo ostale, zgoraj opisane lastnosti.
Vida Klenovšek
Cheesy Cheesy Cool Cheesy Cheesy
Ravnokar prišli iz razstave, kjer nas je skoraj kap na mojpes.net-ovem štantu, ko smo videli tole Shocked
Naj povem, da na sliki ni moja psička, ampak prijateljičina (Parson Russell Terrier) psička Ula. Slikala sem jo na morju kjer smo skupaj dopustovali. Ula sicer ni tako samovšečna, kot mogoče nakazuje komentar ob sliki, ampak gre v resnici za hipnotiziranje rib Grin
Nagrade se že zelo veselimo, še posebej ker smo na razstavi že spoznali ga. Vido in nas je prav navdušila Smiley




izbor uporabnikov


[td]
ora03

Juta Kovaèiè[/td]
[td]20. nagrada v vrednosti 1.000 SIT - striženje krempeljcev. podarja Studio nege za male živali Iv San Bernard iz Ljubljane[/td]
Zahvaljujem se še vsem, ki ste glasovali za tale dva moja lumpa Wink Na sliki sta Jupi in Ora (tudi Parsončka) v enem svojih najljubših opravil Roll Eyes
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #8 : sobota, 23.09.2006 : 18:14:02 »

Ora, nisi nic povedala, da ste zmagali, zato namesto cestitke v zivo, ti cestitam tukaj. Wink Pa seveda vsem ostalim tudi. lp
Logiran

PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #9 : sobota, 23.09.2006 : 18:16:15 »

Tudi v mojem imenu vsem skupaj čestitke Smiley Cool
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #10 : sobota, 23.09.2006 : 19:06:11 »

Ufa, bila tako navdušena nad zmagovalnimi fotkami, da kar pozabila čestitat sram..Čestitke vsem zmagovalcem Smiley..lp
Logiran
Loni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #11 : nedelja, 24.09.2006 : 09:27:56 »

Juhuuuu...nagrada! Cheesy Cheesy
Tudi jaz se vsem zahvaljujem za glasove...ob tako dobrih slikah si res nisem mislila da bo moja tako dalec prisla! Wink
So pa super prisle v finale-same moje favoritke...se posebej Sally-Se 1X cestitke!
Se pa ze veselimo naslednjega natecaja (Jana, saj bo, ne?)  Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #12 : nedelja, 24.09.2006 : 13:31:27 »

Na naslednjem natečaju pa še Aska vam bo delala konkurenco Wink Grin
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #13 : ponedeljek, 25.09.2006 : 07:59:47 »

 :DSally in Neli obe mahava z repki za vaše glasove...  Cheesy
Hvala, hvala. Kiss Kiss
Me smo morske deklice zato smo si dale duška Smiley, ko bo tema: planine in pes ali pa pes in delo bodo prispevki bolj skromni. Wink sram

Arti je bil tudi moj favorit...sicer ste pa vsi, ki uživate ob fotkah svojih kosmatinov!
No, pa na snidenja in bodoča slikanja!

cmokec od Sally, Neli in Borut-a
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #14 : ponedeljek, 25.09.2006 : 09:23:26 »

Čestitke vsem za dosežene rezultate !  Wink
Še posebno Sallyki in Loni, oz. Chici ( tudi moji favoritinji  Tongue), ki sta še en dokaz, da SO bokserji lahko še kako dobri plavalci. Smiley
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in voda"  |  Tema: foto natečaj "pes in voda" - razglasitev zmagovalcev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines