mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:47:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 30   Dol
Natisni
Avtor Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje  (Prebrano 98119 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« : ponedeljek, 25.09.2006 : 20:50:37 »

tukaj je nekaj osnovnih podatkov o tem društvu, kot sem jih dobila po mejlu:


Društvo za pomoč živalim POŽIV,
Kardeljev trg 1,
3320 Velenje,

tel. 03 897 0056;


po mojih informacijah so zelo na tesno s prostovoljci, zato bo vsaka pomoc vec kot dobrodosla.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1 : torek, 26.09.2006 : 08:10:12 »

Jih bom kontaktirala, čeprav imam občutek, da bom razočarana.  Sad
Ali pa tudi ne, kaj se ve.  Smiley

Hvala še enkrat za info.  Wink

Lp in lep dan!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #2 : torek, 26.09.2006 : 10:26:14 »

mnogi ljudje, ki kontaktirajo razna ljubiteljska društva, so veckrat ''razočarani''. se dogaja tudi dzzž lj.

pri tem pa vsi ti ljudje pozabljajo, da kontaktirajo prostovoljsko društvo. katerega člani in članice bi lahko v času, ki ga namenijo društvu, sedeli pred televizijo ali počeli kaj tretjega, povsem nepovezanega z živalmi. in potem ti ljudje od društva ''zahtevajo'' da ''ukrepa'' ali kaj podobnega in sploh nočejo slišat, da to ni mogoče. ali da bi morda oni lahko ''ukrepali''. ne, to pa že ne, saj zato imamo pa  društva. a res?  Smiley

no, to pišem zato, ker je velenjsko društvo po mojih informacijah res krvavo potrebno novih sil. številka aktivnih članov/ic se giblje krepko pod 5...  Sad  zato ne preveč pričakovat od njih, da ne boste razočarani/e. raje pristopite z naravnanostjo: ''kako lahko jaz pripomorem, da bo zadeva bolj stekla'', pa ne bo razočaranja.

prostovoljno delo je lahko zelo zadovoljujoče in izpolnjujoče početje, če se ga lotimo iz pravega konca. gotovo pa je prostovoljno delo z živalmi in za živali v sloveniji precej drugače urejeno kot npr. prostovoljno delo na področju sociale. saj se organizacije, ki potrebujejo tovrstno pomoč, razlikujejo po tem, če imajo sicer zaposlene ljudi ali so povsem prostovoljske. vsa društva v sloveniji sodijo v zadnjo skupino. in to ljudje velikokrat pozabljajo...


no, pa da ne bom samo ''pametovala''...  Wink  evo, tule je elektronski nalov, na katerega se lahko obrnete v zvezi z velenjskim društvom:

petra(pika)zeisel(afna)gmail(pika)com


Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #3 : torek, 26.09.2006 : 10:43:56 »

sem zgoraj napisala eno neumnost:

moralo bi pisati: vsa društva za zaščito živali/proti mučenju/za pravice/za dobrobit živali v sloveniji sodijo v zadnjo skupino.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #4 : torek, 26.09.2006 : 16:36:04 »

Živko!

Hvala za email naslov. Me enmal grlo daje, pa je boljše da pišem, kot pa da nekaj hrkam v telefon. Smiley
Bodo še mislili, da se kdo norca dela.  Tongue

Vse kar si napisala zgoraj, Sara, drži. Toda mene so res dostikrat razočarali, ko sem hotela samo dobronameren
nasvet, ne pa da bi kdo iz takih društev še kaj dodatno ukrepal.
Je pa res, da je od tega že kar nekaj let in da se stvari spreminjajo...  Smiley
Jih bom kontaktirala, pa ti potem povem kako kaj stoji to društvo in če jim lahko kako pomagam.
Oz. če želijo sprejeti mojo pomoč. Po naravi sem namreč tip človeka, ki cilj, ki si ga zada tudi doseže.... pa naj bo še
tako nedosegljiv.  Wink  Grin Zato pa grem marsikomu na živce - vztrajnih ljudi družba ne sprejema preveč dobro, se mi zdi.  Roll Eyes (beri: smo preveč tečni)

p.s.: V tej temi bi se res lahko napisali kontaktni podatki takih društev celotne SLO.
Sploh ni slaba ideja....
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #5 : torek, 26.09.2006 : 18:40:54 »

ja, ali pa od vsakega dustva v svojo temo. tule med registriranimi uporabniki/cami sicer kar mrgoli clanov/ic raznih drustev, zato je verjetno najbolje, da sami napisejo svoje kontakte. bodo najbolje vedeli, kateri podatki so tapravi.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #6 : sreda, 04.10.2006 : 08:03:56 »

dog_lover, ste se kaj slisali ali brali z velenjskimi drustveniki/cami? ste ze kaksno skuhali skupaj?  Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #7 : sreda, 04.10.2006 : 08:25:59 »

Živko! Kontaktirala sem jih preko maila, saj moj glas še kar štrajka. Sad
Zaenkrat še ni bilo odgovora, bom počakala še kak dan, če ne bo reply-a, bom pa poklicala. Smiley
Imam kar nekaj idej, ne vem pa če so uresničljive. Wink

Javim takoj ko bo kaj novega. Smiley
A, tko btw, Leško je bil v soboto prvič v Xenini šoli... hehe, je tak pravi študent. Zdaj paradira po VE ves važen: "lejte me, jaz pa študiram v LJ"...  Roll Eyes  Grin
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #8 : sreda, 04.10.2006 : 08:33:56 »

Ali kdo ve, če v Trbovljah držimo društvo za izgubljenčke. Prebrala sem da imajo nekaj mačk. Zanima pa me če imajo tudi pse. In kje se nahajajo. Imam nekaj prijateljic, ki bi v prostem času pomagale. Pa tudi veliko novih idej!!

Ali je njihova kontaktna oseba še vedno g. Turnšek??
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #9 : sreda, 04.10.2006 : 08:48:13 »

http://www.dpmz-trbovlje-drustvo.si/ - mogoče ti kaj pomaga. Smiley
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #10 : sreda, 04.10.2006 : 11:54:26 »

MOGOČE PA RES NAJDEM KAKŠNO NOVO INFORMACIJO.
HVALA.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #11 : četrtek, 05.10.2006 : 16:34:13 »

Jaz sem uspešno vzpostavila kontakt. Smiley
Več o tem, pa na ZS, Sarabenji!  Wink

Medom, ni zakaj. Še kdaj.  Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #12 : ponedeljek, 13.11.2006 : 20:16:02 »

Društvo ima novo spletno stran: http://drustvopoziv.velenje.si .
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #13 : ponedeljek, 13.11.2006 : 22:01:14 »

Čestitke! Kiss
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #14 : nedelja, 03.12.2006 : 10:23:19 »

Lepo povabljen na dobrodelni bazar!

Vabimo te, da 15. in 16. decembra v Intersparu Velenje obiščeš našo stojnico, kjer bomo predstavili delovanje društva za pomoč živalim – kaj nam je uspelo do sedaj storiti ter kakšne naloge in cilje imamo pred seboj. Izvedel/-a boš, kako lahko ti, po svojih močeh prispevaš k bolj humani in prijaznejši družbi do živali, ki so vse prepogosto žrtve človeške malomarnosti in slabega ravnanja.
Z namenom, da bi pridobili nekaj prepotrebnih sredstev za nujno oskrbo zapuščenih in bolnih živali, smo člani društva in prijatelji nekoliko ustvarjali. Nastale izdelke boš lahko, če ti bodo všeč, tudi kupil/-a, kar bo tvoj prispevek k boljšemu življenju zavrženčkov.

Društvo POŽIV se najlepše zahvaljuje Intersparu Velenje, ki nam je za to priložnost odstopil brezplačno stojnico.
 
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 30   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines