mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 08:02:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 30   Dol
Natisni
Avtor Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje  (Prebrano 98484 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #30 : nedelja, 17.12.2006 : 10:29:23 »

Živijo!

Ja, kaj naj rečem? Bilo je super.  Cheesy Nabralo se je kar nekaj denarja - najlepša hvala VSEM, ki ste prispevali denar, kupili izdelke ali hrano. Res LEPA hvala. Kiss
Kaj več o samem bazarju in porabi tega denarja pa si boste lahko prebrali v naslednjih dneh na naši spletni strani (bom pripopala link sem). Smiley

Arončka, škoda da sva se zgrešili  Sad, ti pa moram povedati, da so bile ženske navdušene nad tabo in tvojo hčerkico. Smiley Skogkatt, super je bilo klepetati s tabo - kdaj drugič si morava malo več časa vzeti.  Grin Rossy, lepo te je bilo spoznati, upam da ti pujsek prinese veliko sreče v življenju.

Drugače so pa vse Arončkine stvari pri meni, tako da prosim javite, komu gre kaj (na ZS ali na moj mail)...  Smiley

Lp,

         zelo vesela dog_lover
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #31 : nedelja, 17.12.2006 : 10:59:18 »

Arončka, škoda da sva se zgrešili Sad, ti pa moram povedati, da so bile ženske navdušene nad tabo in tvojo hčerkico. Smiley
Hvala...jaz pa nad njimi! Smiley

Drugače so pa vse Arončkine stvari pri meni, tako da prosim javite, komu gre kaj (na ZS ali na moj mail)... Smiley
En paketek je za skogkatt, nekaj je za Rossy, dežnik pa pripada Drobtinici. Sem na vse paketke napisala imena... Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #32 : nedelja, 17.12.2006 : 23:05:22 »

No, tvoje stvari so pri meni, me se bomo zdaj že zmenile za prevzem.
Drobtinica in Rossy, jaz sem dostikrat v Celju, pa tudi čez Laško se peljem, kadar grem iz Trbovelj (ima moj ljubi tam familijo).
Skogkatt, enkrat te dni pridem k tebi v službo (se prej najavim, jasno), da ti predam tole, pa še tisto, kar sem ti dolžna za nazaj. Smiley

Hehe, mi (društvo) smo pa danes že imeli sestanek in imamo cel kup novih idej... upam da jih bomo uspeli čimprej realizirat! Jest sem "čisto noter padla".  Cheesy

Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #33 : ponedeljek, 18.12.2006 : 00:19:02 »

Sem pa danes našla tole na netu: http://otrociresujemozivali.org/zupani/velenje.pdf ... Hm, izgleda da imamo v Velenju 2 župana z enakim imenom. Tale je nekam zelo naklonjen brezdomim živalim (vsaj tako piše)... bi ga rada spoznala.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 18.12.2006 : 14:33:54 »

He he, kak sem se smejala tvojemu mailu Grin upam da nam bo to zeeelooo prav prišlo Wink

Drugače sem tudi jaz zapravljaja na bazaru našega Poživa - ta velik mobileee, ane da dog_lover Wink en velik srček in en par tamalih obeskov , pa še nekaj z v tista ta najlepšo skrinjico Cheesy mal smo še poklepetali, vglavnem vsi taaak fajn ljudje  Kiss So mi pa priznali, ko loverke ni bilo zraven, da jih ta loverka kar ornk preganja  Grin iz ene aktivnosti v drugo, jim nič druzga ne preostane a ne  Smiley Kaj bi brez nje  Kiss Zato HVALA  Smiley
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #35 : ponedeljek, 18.12.2006 : 14:55:23 »

Hehehe, sem se takrat na stilski preobrazbi od Lize-aste nalezla...  Wink
Revčki, so si po moje fejst oddahnili, ko sem svojo tečno rit ven odnesla.  Grin

Drugače pa nisi edina, ki si se nasmejala mojemu mailu - bojda sem Sarobenji tudi spravila v smeh.  Roll Eyes Tongue Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #36 : torek, 19.12.2006 : 14:46:41 »

Tole bo romalo v javno objavo (na VTV, pa v Naš čas), tako da bom še sem dala:

Zbiranje sredstev za brezdomne živali
Iskrena hvala vsem, ki ste se 15. in 16. tega meseca udeležili dobrodelnega bazarja in tako prispevali sredstva za reševanje problema zavrženih živali v naši občini. Z zbranim denarjem bomo lahko poravnali dolg za veterinarske storitve – za sterilizacije, cepljenja in zdravljenja, ki so bila opravljena v zadnjih mesecih na veterinarski postaji Toplica. Hrano, ki ste jo prispevali, bodo dobili psi in mačke v začasni oskrbi, ki jim iščemo nov dom, ter mačke, ki žive v naravi.
Vsem, ki ste pomagali, ko ste kupili naše izdelke, prispevali hrano ali podarili sredstva, ter Intersparu Velenje, ki nam je bazar omogočil, se najlepše zahvaljujemo in vas ob tem vabimo na našo spletno stran http://drustvopoziv.velenje.si, kjer lahko spremljate delovanje društva, ter k ponovnemu snidenju spomladi, ko bo društvo POŽIV praznovalo pet let delovanja. Morda pa se nam pridružite.

Lepo pozdravljeni,

                              Društvo za pomoč živalim "Poživ" Velenje
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #37 : torek, 19.12.2006 : 14:47:28 »

A, na naši spletni strani je daljša verzija + 2 slikici, samo tko, da omenim.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #38 : sreda, 21.02.2007 : 11:15:53 »

Poživ ima eno prošnjo:
potrebovali bi večjo PASJO UTO. Ker je ne moremo kupiti, bi prosili kakšno dobro dušo, da nam jo pokloni.

Kontakt: 040/729-015 ali info@drustvopoziv.velenje.si

Hvala že vnaprej v imenu Poživ-a in muck, ki bodo v tej uti našle novo domovanje. Postavitev ute na določeni lokaciji je bila odobrena tudi s strani naše občine, tako da zdaj res samo še uto rabimo, vse drugo je poštimano. Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #39 : četrtek, 22.02.2007 : 14:01:17 »

No, ko že ravno prosjačimo Smiley : če ima kdo kakšno pečko na olje (ali kaj podobnega), pa je ne potrebuje več, bi se tudi toplo priporočali zanjo. Žal je kupiti ne moremo, bi pa našim revčkom prišla še kako prav.
Pečka na plin (nevarna zadeva) in na elektiko (nimamo dostopa do elektike) ne prideta v upoštev.

Hvala vnaprej,
              dog_lover oz. Andreja v imenu Društva POŽIV
Logiran
lyzika
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #40 : petek, 02.03.2007 : 17:31:38 »

Živjo,

...na spletni strani,kjer prodajajo rabljene stvari, sem zasledila oglas,da nekdo oddaja pasjo hišico...a je to še aktualno...?
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #41 : petek, 02.03.2007 : 18:13:40 »

Še, še. Smiley Sicer dobimo eno pasjo uto od Drobtinice, ampak nam bo še kakšna tudi prav prišla. Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #42 : petek, 16.03.2007 : 20:21:21 »

Uta od Drobtinice je že pri nas. Smiley
Drobtinica, res lepa hvala!!!  Kiss
Pasjih ut se nikoli ne branimo, tole smo pa že res krvavo potrebovali, zato pa smo dali prošnjo na internet.

No, pri Poživu je drugače še nekaj novega.
S.O.S. za živali - Mladi za živali so izdelali hiško za zbiranje hrane za brezdomne živali in nam jo pripeljali, za kar smo jim še kako hvaležni. Včeraj smo jo postavili v trgovino Interspar Velenje. Redno hranjenje, zdravljenje (+ sterilizacije in kastracije) cca. 165 brezdomnih živali je velik finančni strošek za društvo, ki pridobiva sredstva le od donacij in članarin. Zatorej bomo vsake konzervice, vsakega paketka briketirane hrane zelo veseli.
Več o hiški si lahko preberete na: http://drustvopoziv.velenje.si/page.php?page=aktualno&id=41
Koliko časa bomo hrano zbirali žal še ne vemo, upamo pa, da čim dlje.  Smiley
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #43 : petek, 16.03.2007 : 22:22:23 »

Čestitam za hišico, tisto taveliko kočo in tisto manjšo v trgovini. Zelo ste pridni v vašem društvu. Vsa pohvala seveda tudi mladim mojstrom, ki so naredili lepo in uporabno kočico, upam, da jo boste morali pogosto prazniti  Wink .
l.p.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #44 : sobota, 17.03.2007 : 10:08:38 »

He he približno takole  Shocked sem včeraj gledala v njo  Grin

Ful je lepa, bravo izdelovalcem Smiley, in seveda smo med drugim nabavili tudi nekaj za tja noter. Morala sem sprobat in deluje brezhibno, tako da kar navalite Cheesy
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 30   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines