mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 13:54:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 30   Dol
Natisni
Avtor Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje  (Prebrano 98501 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #45 : sobota, 17.03.2007 : 21:29:26 »

Pa ne samo ti, hehe. Me ena kolegica danes pokliče in reče: "Čuj, a veš, da so eni postavili hišico za hrano za brezdomne živali!" Jaz pa rečem nazaj, da mi je zadeva znana in ona spet nazaj:"No, zakaj se pa tega niste vi spomnili?"...  Smiley Hehe, sem ji rekla, naj gre nazaj bolj podrobno prebrat, kdo zbira in v sodelovanju s kom....  Wink
Danes sem pobrala hrano, se je je kar nekaj nabralo.
Preštela še nisem, mislim pa da je je za okoli 20 kg. Lepo, bila sem ganjena in vesela, sploh ko mi je mimoidoči fantek v roko potisnil mačjo konzervico in rekel: "Nate teta, to je pa za vaše mucke". Kako prisrčno, res.  Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #46 : sreda, 21.03.2007 : 16:10:05 »

Sem mogla danes iti v DM in sem šla zanalašč v VE samo, da vidim in malo napolnim hiško   Grin, fajna je, v resnici je večja kot zgleda na sliki in že spet je fino polna  Cheesy.
Aja, sem jo sodelavki pokazala na netu je rekla, da je bila v sparu pa je ni opazila, no sem ji rekla naj naslednjič pogleda in kakšno konzervo not vrže  Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #47 : sreda, 21.03.2007 : 18:21:13 »

Popravek: ni Spar, ampak Interspar (imamo v VE oba, tako da ne bo pomote). Smiley
Hvala za prispevek, Rossy. Muce in kužati bodo fuuul veseli. Smiley
Jaz sem v soboto zvečer pobrala iz hiške hrano - od četrtka do sobote se je nabralo 28,86 kg hrane.  Cheesy

Res lepa hvala za podporo.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #48 : sreda, 21.03.2007 : 19:06:45 »

 Vem da je Interspar, tudi sodelavki sem povedala prav samo, ko sem pisala sem bila prej fertik, če sem napisala spar  Tongue - se opravičujem, sploh nisem razmišljala, da lahko koga speljem na kriva pota  Wink
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #49 : sreda, 21.03.2007 : 19:13:08 »

Dog_lover, se da kakšno takšno kučico dobit tudi za naš konec (z vašimi podatki in za vas seveda). Zdajle odpiramo nov Tušev center v Laškem in mislim, da je ne bi bilo problem postavit.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #50 : sreda, 21.03.2007 : 21:29:20 »

Same dobre novice! Smiley Sem vesela, da se velenjčani tako dobro odzivajo! Ko bom na vašem koncu, pa prispevam tudi jaz! Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #51 : sreda, 21.03.2007 : 22:35:19 »

Drobtinica, nekaj planiramo. Pa ne samo za nas, bi tudi ostalim na celjskem koncu pomagali. Smiley
Si hitra. Smiley

Hehe, Arončka, mogoče pa prideš na našo naslednjo prireditev, ki jo imamo v načrtu.  Wink

No, nič več ne izdam, da ne bom prehitro naokoli 'govorila', potem bo pa vse v vodo padlo.  Roll Eyes Tongue
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #52 : sreda, 21.03.2007 : 23:05:54 »

Rossy, danes sem spet pobrala zalogico hrane - sem takoj videla tvoj prispevek. Smiley Si namreč prva, ki je v DM-u kupila hrano. Smiley
Jaz se sploh spomnila ne bi, da imajo tam tudi prehrano za živali.  Roll Eyes

Na spletni strani bomo najverjetneje enkrat mesečno objavili, koliko hrane se je nabralo.

Tukaj pa lahko že malo prej poročam, upam.  Wink Jutri bo en teden odkar stoji hiška v Interspar centru.
In trenutno se je nabralo: 41,275 kg hrane (28,86 kg od prej (čet. - sob.) + 12,415kg od nedelje pa do danes).
Hvala vsem, ki ste donirali in tistim, ki še boste. Res nam vsak gram hrane prav pride, da lahko nahranimo lačne trebuščke. Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #53 : četrtek, 22.03.2007 : 06:11:45 »

Se pa glede na napisano rabi verjetno več hrane za muce, vsaj tako sem jaz predvidevala in zaenkrat kupila samo vrečko briketov za kužote in malo več za muce ?  Smiley

Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #54 : četrtek, 22.03.2007 : 10:16:11 »

Ja, muce so številčno dosti močnejše. Smiley
Imamo 3 večje pse, ki jih redno hranimo (niso več za oddajo) in pa Aiko, ki jo imamo v začasni oskrbi in se oddaja.
Tako da tudi psov je nekaj, a dosti manj kot mačk (ki jih je cca. 160).
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #55 : torek, 27.03.2007 : 15:23:13 »

Društvo POŽIV Velenje ima nov e-mail naslov!

Zaradi ponavljajočih se tehničnih težav z našim prejšnjim e-mail naslovom (info@drustvopoziv.velenje.si) smo bili večkrat nedosegljivi po elektronski pošti. Za nedosegljivost se opravičujemo, hkrati pa objavljamo nov e-mail naslov, s katerimi bodo omenjene težave odpravljene.

Nov e-mail naslov Društva POŽIV Velenje:
poziv.velenje@gmail.com

Hvala za razumevanje!
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #56 : petek, 30.03.2007 : 12:50:20 »

No, pa je spet nekaj novega pri nas. Smiley

Postavitev druge hišice za zbiranje hrane za brezdomne živali!
Danes smo člani društva v Mercator centru Standard na Šaleški cesti pri izhodu v bližini blagajn postavili še eno hišico, namenjeno zbiranju hrane za zapuščene muce in pse. Tudi to hišico so izdelali mladi "borci" za živali iz Trbovelj (S.O.S. za živali - Mladi za živali) v okviru projekta Evropske nacionalne agencije in njihovega programa Mladina.
Ob tej priložnosti bi se jim radi še enkrat iskreno zahvalili, saj si sami izdelavo takšne hišice ne bi mogli privoščiti.
Najlepša hvala tudi Mercatorju in pa vam, darovalcem hrane, ki ste v prvo hišico (Interspar) že prispevali lepo količino hrane, ki boste katero od obeh še napolnili in s tem pomagali nahraniti lačne želodčke. (novica prekopirana iz društvene spletne strani: http://drustvopoziv.velenje.si/page.php?page=aktualno&id=44 )


A, drugače lahko že izdam (hehe, bi bil že čas), da bo imel Poživ v sredo, 4.4.2007 v centru Interspar Velenje velikonočni bazar.
Srčno ste vabljeni k naši stojnici!
Uradno povabilo bomo danes sestavili, pa ga kasneje še sem priložim. Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #57 : nedelja, 01.04.2007 : 09:29:14 »

Lepo vabljeni na Poživov dobrodelni velikonočni bazar

Vabimo vas, da 4. aprila v Intersparu Velenje ponovno obiščete našo stojnico,
kjer se boste lahko seznanili z delovanjem društva POŽIV in morda kupili katerega izmed spominkov,
ki smo jih ustvarili člani in prijatelji društva.
Le vsi skupaj – z vašo ozaveščenostjo in podporo – lahko pripomoremo k bolj humanemu odnosu ljudi do živali.
Vaš prispevek pa bo neposredno olajšal življenje kateremu izmed zavrženčkov.

Društvo POŽIV se najlepše zahvaljuje Intersparu Velenje,
ki nam je za to priložnost odstopil brezplačno stojnico.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #58 : nedelja, 01.04.2007 : 11:36:21 »

Ste se pogovarjali tudi kaj za Maribor? Zdaj, ko smo ostali brez svojega azila, bi mogoče lahko zbirali hrano za vaše društvo oz. za vse, ki so pomoči potrebni.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #59 : nedelja, 01.04.2007 : 21:38:08 »

Trenutno sta 2 hiški v VE (ena bo konstantno v VE, drugo imamo namen seliti po VE in po CE), eno (tretjo - to smo dobili v uporabo za krajši čas) spravljamo v CE. Pomagamo in še bomo pomagali DPMŽ Celje. Če se bo v CE nabralo dosti hrane, jo bomo nekaj odnesli tudi v Zonzani.
Dejansko pokrivamo celjsko področje.
Je pa logično, da najprej poskrbimo za naše (velenjske) muce, ker ne dobivamo sredstva od občine. 'Živimo' le od prostovoljnih donacij (in članarin). Zonzani je registrirano zavetišče in prejema plačilo za oskrbo živali, CE društvo je sicer v podobni situaciji kot mi, le da ima več denarja. Smiley
Trenutno nimamo večjih oz. širših planov, ker že tako vse tole nadzorujeva in rihtava le 2 osebi. Žal je tako, da članov je dosti (pasivnih), aktivnih pa le peščica.  Sad
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 30   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines