mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:35:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: zakaj moj kuza noce jest "kvalitetne" hrane? ;(
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: zakaj moj kuza noce jest "kvalitetne" hrane? ;(  (Prebrano 36266 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #105 : sreda, 23.04.2008 : 18:22:21 »

Po kosteh ima večina psov drisko, sploh če gre za napačne kosti.
V kolikor nimate dovolj časa za sestavljanje jedilnika, pa pes lepo prenaša kvalitetne brikete, ostanite pri tem.
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #106 : ponedeljek, 28.04.2008 : 21:30:51 »

Bolj berem tole temo bolj se smejem...
Doma imamo 6 let staro bernko, ki gori od zdravja... no res je, da se NIKOL ni nad NIČEMER (razen pomaranče) zmrdovala. Pri nas je bil drug problem, da je pes pojedel VSE kar je videl. Tako ga bilo to malo zadevo potrebno naučiti, da je hrana omeneja, ob določenih urah in določenih količinah. Cviljenje ne pomaga. Vem kako boli srček, ko se to dogaja pa vednar smo jo naučili, da ne golta, ne jemnlje hrane od tujcev in ne vzame dokler ji ne dovolim... Z vnemo se vse da Smiley

Ne vem kaj je težje... pes ki ne je... ali pes ki je VSE... ker pri slednjem se moraš, po mojem mnenju še bolj kontrlirati količino in čas
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #107 : torek, 29.04.2008 : 14:03:22 »


Ne vem kaj je težje... pes ki ne je... ali pes ki je VSE... ker pri slednjem se moraš, po mojem mnenju še bolj kontrlirati količino in čas
po mojih izkušnjah je težje s psom, ki ne je.
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #108 : torek, 29.04.2008 : 15:26:01 »

Verjamem... Problem je, ker ko je bila mala je pojedla VSE in hrano dobesedno goltala, pa seveda, če ji je tujec ponudil hrano je vzela. Ker se mimo naše hiše sprehaja veliko sprehajalcev jo je bilo potrebno odvaditi jemanja hranje od tujcev...
Pa da cviljenje ob 3h popoldan na pomaga, če je večerja ob 6ih, pa metanje posode v steno, ko je prazna tudi ne... Saj se ti smili, ampak nekako se mu nisem pustila izkoriščati....

Imam pa mačka in zajčka s problemom nočem jesti... mačku gre že na bolje, zajec pa je bolj po obdobjih
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: zakaj moj kuza noce jest "kvalitetne" hrane? ;(
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines