mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 12:27:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: za vse ki kupujejo psa,...
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: za vse ki kupujejo psa,...  (Prebrano 38416 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kajči
gost
« Odgovor #15 : nedelja, 07.12.2003 : 13:02:47 »

Olja!
Joj! Krasen citat! Zelo mi je všeč, kar solzice mi tečejo Smiley!!

Čeprav lastniki delajo s psi ravno na obratno na žalost  Cry,  če bi upoštevali ta citat bi se dosti spremenilo ampak kaj, ko lastniki nimajo srce za živali! Cry Sad
Logiran
afrodita
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


« Odgovor #16 : torek, 09.12.2003 : 08:00:01 »

evo, ze jokam, ze jokam...
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #17 : torek, 09.12.2003 : 11:47:11 »

Takoj ko sem do dobra zjokala  Cry, sem tale sestavek poslala po mailu vsem, ki jih poznam.
Prav vsi so ga prebrali

Prijatelj (starejši gospod) pa mi je rekel, naj mu česa takega ne pošiljam, ker je jokal kot dež. Jokal pa ni že 20 let.
Sam ima skoraj enako zgodbo.
Njegov sin je domov prinesel malo pasjo kepico, čeprav mu domači hišni svet tega ni dovolil. Da ne dolgovezim.
V končni fazi je pes pristal pri očetu, ker se je sin odselil in ustvaril družino. Pes je bil pač odveč. Splet okoliščin pa je hotel, da se je sin z družino vrnil domov. Sedaj hoče sin izsiliti, da bi psa dali pod injekcijo, ker njegova hčerkica že ne bo v bližini te "vreče bolh" (čeprav bolh nima) in se bog ne daj, še česa nalezla.
Od sestavka se ta zgodba razlikuje edino po koncu.
Oče je rekel NE in sinu razložil, da naj se pač odseli, če mu kaj ni všeč, ampak pes bo ostal.
Ravno ta kuža je bil tisto živo bitje, ki je očeta z veseljem pričakal doma, ga tolažil in mu delal družbo. Sina ni bilo nikjer.

Še dobro, da ima ta kuža svojega angela varuha, ki zna ceniti njegovo zvestobo in ljubezen.

Na, spet jokam. Jokam za vse tiste kuže, ki nimajo te sreče.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Kati
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #18 : torek, 09.12.2003 : 12:27:35 »

 :'(Tudi jaz jokam ko prebiram te zgodbe in sem prav zadovoljna da sem s svojim postom pričela to temo, sa morda kakšen kužek ne bo pristal v nepravih rokah, bolje rešiti eno življenje kot pa nobeno.
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #19 : nedelja, 14.12.2003 : 19:51:28 »

Krasen citat!

JOKAM, JOKAM, JOKAM... Cry

Res je slabo, ker nekateri ne premislijo preden kupijo psa.
Ga kupjo, sam da lahk rečejo''ej, jst mam pa psa'' !  Angry
Logiran
miha1
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 1


« Odgovor #20 : sobota, 17.07.2004 : 10:41:45 »

Zivjo.

Jest pa se zanimam za basset hounda.Pa bi lepo prosil ce bi mi lahko malo svetovali kje bi se ga dalo dobiti.Govoril sem ze z unim v celju samo daobro da sem na forumu prebral da od njega ni dobro kupiti.Se zahvaljujem za pomoc.

LP Miha
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #21 : sobota, 17.07.2004 : 11:06:51 »

Miha!

Jaz sem pa zelo vesela, da ti je tale forum preprecil nakup pri Matosi (predvidevam, da si mislil njega)!


Nekaj (psarno - mislim, da je ceska) o basset-ih sem nasla tukaj:
http://basset-hound.vlllk.net/
nasla sem jo tu na netu, ce das na strani mojpes.net (ne na forumu) isci basset hound!

Lp, Ursa

PS: Jih je pa ze kar nekaj sprasevalo po tej pasmi (tudi po drugih forumih), pa ni bilo nic odziva!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #22 : sobota, 17.07.2004 : 11:31:05 »

miha1,

v temi o bassetih v rubriki pasme bos nasel tudi lunco, ki ima Lojzeta ( Grin basset, ne moski Wink), ki zelo dobro pozna basset razmere in ti bo lahko svetovala kam po informacije o mladickih.
Logiran

jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #23 : sobota, 17.07.2004 : 21:25:25 »

Moje življenje je dolgo samo 10 do 15 let. Vsako slovo od Tebe, kadar kam odideš, je zame bolečina. Prosim, premisli o tem, preden me vzameš za svojega. Daj mi dovolj časa, da bom razumel, kaj hočeš od mene. Zaupaj mi, od tega živim. Nikoli se ne jezi name in ne zapiraj me za kazen. Ti imaš svoje delo, svojo zabavo, svoje prijatelje, jaz imam samo Tebe. Prosim, govori kdaj pa kdaj z mano. Čeprav ne razumem Tvojih besed, poznam Tvoj glas in Te prosim, da je včasih samo zame. Kakorkoli že ravnaš z mano, dobro ali slabo, nikoli ne pozabim. Preden me udariš, pomisli na to, da bi Te s svojimi čeljustmi z lahkoto zgrabil za roko in Ti jo zdrobil, vendar tega nikoli ne storim. Preden me kregaš, pomili na to, da me morda muči neprimerna prehrana, morda sem bil predolgo na soncu ali pa mi je oslabelo srce. Skrbi zame, ko ostarim; tudi Ti boš nekoč star. Spremljaj me na moji zadnji poti in ne reci: »Tega ne morem gledati«. Veš, s Teboj mi je vse lažje.

avtor neznan


To sem nekje prebrala in mislim da bi bilo dobro da vsi, ki kupujejo psa preberejo ta sestavek.


Jaz sem se odločila, da bom ta sestavek natisnila in malo posredovala naprej. Sedaj pa dragi pasjeljubci, me zanima kako naj dam naslov temu! Predlagajte!  Wink Tongue



LP
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #24 : sobota, 17.07.2004 : 21:30:52 »

OooOooooooOooo Jessy, kako lepo ...  Lips Sealed

Lp, Ursa
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #25 : sobota, 17.07.2004 : 21:36:01 »

OooOooooooOooo Jessy, kako lepo ...  Lips Sealed

Lp, Ursa

kaj?  Huh A predlagala pa ne boš nič?  Tongue Tongue Grin

LP
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #26 : sobota, 17.07.2004 : 21:37:33 »

Dobra ideja, jessy. Bom jaz tudi malo poslala okoli Roll Eyes
Naslov bi bil pa lahko...kaj pa vem, nimam idej Undecided
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #27 : sobota, 17.07.2004 : 21:41:04 »

Jessy!

Lahko bi bilo pa kaj na to temo:
... le zakaj mi pravijo clovekov najboljsi prijatelj ...

Ali pa kaj podobnega - trenutno se nic drugega ne spomnim!

Lp, Ursa
Logiran
Radovednica
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #28 : ponedeljek, 19.07.2004 : 08:01:28 »

Mene pa zanima če kdorkoli pozna kakšnega ki ima bernskega plašarskega psa?!  Bi ga kupila od njega, povsod iščem oglas a so že vsi razprodani!! Cry

Prosim zelo si ga želim. Sad
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #29 : ponedeljek, 19.07.2004 : 08:27:17 »

Jao, Radovednica, svetujem ti iz vsega srca, da počakaš na mladička v leglu preverjenega vzreditelja in naj te tvoja želja po kosmatincu ne zanese toliko, da ga boš kupila kje na "sivem trgu". Verjemi, da se splača počakati!

Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: za vse ki kupujejo psa,...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines