mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 09:57:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: PES Z MANO V SLUŽBO
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: PES Z MANO V SLUŽBO  (Prebrano 25153 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #30 : torek, 23.10.2007 : 13:33:05 »

 Grin
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #31 : sreda, 31.10.2007 : 09:52:11 »

Kaj bi jaz dala, ko bi smela imeti s seboj v pisarni svoje kosmatine. Pa žal ni šans in jih nikoli ne bo, razen če se mi uresniči pobožna želja, da zadenem na lotu in si odprem lastno trgovino ali lastno pisarno, potem bi bila pa druga pesem. Tudi psa bi bila vesela, saj sta prilepljena name kot bi bila moja senca.
Grem naprej sanjat lepe sanje  Smiley .
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #32 : torek, 29.04.2008 : 11:03:06 »

Kot pravi liza-asta smo resnično daleč za drugimi, kar se tega tiče.

Iz moje strani lahko povem, da sem srečnica ker JE PES Z MANO V SLUŽBI in se zavedam tega. Moram pa priznat, da je bil to dejansko pogoj da si sploh umislim psa, saj bi mi bil grozen občutek, da me cele dneve čaka doma samo zato da ga imam.
Zavedala sem se, da ob celodnevni službi in ostalih obveznostih, ne bi zmogla še psu vso pozornost zagotoviti, katero si zasluži. Dokler bi prišla do doma in do njega bi bilo dneva že konec in dokler bi si zbrala zadosti energije da se še njemu posvetim, bi bila že pozna noč. Sama sebi sem bila iskrena, da bi v večini takšnih večerov bila prelena za dolg sprehod.

Moja velika sreča in seveda privileg je, da je moj direktor tudi moj oče, saj delam v družinskem podjetju. Tako smo doma dolgo predebatirali kako bi bil pes v službi izvedljiva zadeva, kaj je treba pripraviti, na kaj pomisliti in tako naprej.
Ker se v službi srečujem z velikim številom najrazličnejših strank, smo psa namestili v mojo pisarno v zgornje nadstropje, saj se stranke zadržujejo v spodnjem.
Seveda se srečanju ne da popolnoma izogibati, saj morava nekak ven in noter, ampak zaenkrat nismo doživeli negativne reakcije. Ravno nasprotno je velika večina vesela srečanja z njim in ga veselo prečohajo medtem ko jih pes v celoti preljubčka  Roll Eyes
Le čiščenje pasjih dlak je ena od dodatnih nalog, katera bi brez psa seveda odpadla  Grin
Ker je že od malega navajen na takšen ritem dneva, je zelo priden, laja nič ne, nič ne uničuje, na poti ni in nasploh se obnaša kot da ga ni.

Tako se vsak dan peljeva skupaj v službo, kjer sva skupaj v pisarni, ko sem pa spodaj v prodajnem salonu, ostane sam in se zabavlja z igračami, sedi na svojem stolu in gleda skozi okno ali pa najrajši kar prespi na svoji postelji. Malice in pavze izkoristiva za razmigavanje in igro, kar mi je pa najbolj pomembno, ko zaključim službo, se mu lahko nemudoma posvetim in greva na daljši sprehod  Cheesy
Sanjsko! Bolje se nama že skoraj ne bi moglo goditi   Wink

Kako je po zakonu, priznam, ne vem. Ne predstavljam si, da bi lahko v takšni meri posegali v poslovno politiko podjetja. Ne nazadnje poznam primer podjetnika, kateri si je dal psa, vzdrževanje psa, ter njegovo celotno šolanje v osnovna sredstva oz. davčne olajšave podjetja  Grin

Me vzameš v službo, obljubim, da ga bom prej vzgojila
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #33 : torek, 29.04.2008 : 19:24:22 »

Meni se je pa izpolnila želja in lahko s sabo jemljem tudi psa. Sicer je to študentska služba in delam 2x na teden, ampak nekaj pa je  Wink. Je pa super, imava veliko strank, ki so večinoma navdušene nad njim. Pod pisalno mizo imam box in ko se naveliča gre notri spat in ko mu spet paše družba, pride ven.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #34 : torek, 29.04.2008 : 21:18:11 »

Meni se ta želja ne bo nikoli izpolnila, ker bom nekega dne (upam Smiley) zdravnica in to nekako ne gre skupaj...
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #35 : sreda, 30.04.2008 : 16:36:55 »

Tudi meni verjetno potem ne več, ko bom v laboratoriju.
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #36 : četrtek, 01.05.2008 : 00:03:46 »

No, Lum pa je danes pokukal v mojo službo in tako videl teater od blizu  Cheesy Sicer mu ni bilo nič jasno, pa tudi čisto na kratko je bilo, ampak vseeno  Wink
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #37 : četrtek, 31.07.2008 : 13:08:17 »

Jaz sicer nimam upanja, da bi lahko šla v službo z mojim psom, lahko pa kot mačje in pasjeljubec povem, da bi z večjim veseljem prišla v trgovino s psom ali mačko. Se mi zdi, da da prostoru kar nekakšno dušo. Pa takoj se čutim bolj prijetno in bolj povezana s prodajalcem...
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #38 : četrtek, 31.07.2008 : 13:43:23 »

veš pinkpanter, tudi jaz tako mislim... pa sta me moj in kosmatinka en dan prišla iskat, stopila v trgovino (ker pri nas gre pač pes lahk u trgovino) in čakala da zaključim, pa se je takoj ena stanka začela zgražat (ker sm seveda kosmatinko pobožala)... da pes ni za v trgovino, pa če gre lahko ven ker ona se psov ful boji (btw, ščene ma celih 7 kil)... In sm ji rekla, da je moj pes, da je na povodcu in če ne bo silila vanj ji garantiram, da ne bo nič naredila, pa še ne drugem koncu trgovine stoji... Potem si sploh predstavljati nočem če bi bila z mano tukaj 8 ur  sram
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #39 : četrtek, 31.07.2008 : 15:27:40 »

No, jaz sem ena izmed srečnic, ki ima lahko svoje pasje bogastvo sabo v službi. Z mano sta Gaja in Paxx, vsak dan, redko sta skupaj(ju nimam kam dat).
Stranke so ponavadi navdušene(včasih kdo ni, no  Roll Eyes ), je pa res, da delam v trgovini za male živali in ljudje, ki pridejo sem, imajo ponavadi radi živalce.
Pse imam za pultom, so privezani, ker včasih pride kak radoveden kuža noter in leti prešnjofat trgovino, pa so za duševni mir raje moji na povodcu  Tongue
Tudi sodelavka in šefica imata pse sabo vsak dan, tako da nam je res luštno.  Smiley
Večino časa itak prespijo, če je treba, gremo ven lulat, akcija pa je po službi  Cheesy
Razen za Paxxa, ki ima akcijo kar cel čas, ker je navdušen nad božanjem Roll Eyes

Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #40 : četrtek, 31.07.2008 : 15:40:21 »

nyssa... ja no moja ni ravno trgovina za male živali  Roll Eyes ti pa fuuul zavidam Smiley
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #41 : četrtek, 31.07.2008 : 16:03:42 »

Ah,saj se tudi tukaj najde kaka stranka, ki ji psi niso všeč in se jih celo boji  Undecided Takrat prijazno razložim, da niso ''hudi'' in da so itak privezani. Včasih pa niti to ne pomaga  Undecided
Kaj čmo Cool
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #42 : četrtek, 31.07.2008 : 22:07:44 »

Moj dragi dela pa v eni novinarski hiši in je imel Sisi tud že parkrat s seboj na šihtu. So vsi čist navdušeni in vsakič komaj čakajo, da jo pripelje.  Cheesy Pa tud moji sodelavci se že nestrpno veselijo dneva, ko jo bom jaz pripeljala s seboj. Res je fajn, če imaš tak šiht, da tolerirajo pse.  Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #43 : četrtek, 31.07.2008 : 22:34:31 »

Tudi sama sem Pego že parkrat vzela s sabo v službo. A le za vikend. Delam v najvišjem nadstropju stolpnice sredi LJ in je živalim pravzaprav prepovedan vstop v stavbo  Tongue. Pa čez teden, ko je vse polno ljudi... to v vsakem primeru ne bi šlo, Pega bi hotla vse prevohat, pol ljudi bi jo hodilo mečkat in čohat, druga polovica bi se zmrdovala ali pametovala.
Za vikende pa se moja Pegica prelevi v pisarniškega psa in lepo pridno leži pri mojem stolu. Nimamo pisaren, ampak en velik prostor, kjer je okoli 30 miz. Ni ji pretirano mar za okolico, če se pa jaz premaknem, hop za mano. Zdaj se je sicer že navadila, da če ji rečem, naj počaka, ne zganja panike in lazi za mano.
Presenetilo pa me je, kako vajena je dvigala. Brez trzanja gre not, nič ne zganja panike, ko se peljemo, lepo počaka vrata in šele potem gre ven.  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #44 : četrtek, 31.07.2008 : 22:39:54 »

Upam, da ne bomo kmalu brali, kako psi delajo namesto lastnikov v pisarnah  Grin 
Drugače se pa strinjam... imeti psa poleg v službi mora bit nekaj najlepšega  Smiley Imeti partnerja poleg v službi pa...  Lips Sealed     

Pšt... Grin Cheesy Grin Cheesy 
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: PES Z MANO V SLUŽBO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines