mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 15:31:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: PES Z MANO V SLUŽBO
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: PES Z MANO V SLUŽBO  (Prebrano 25147 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #45 : petek, 01.08.2008 : 08:31:29 »

Moj Cosmo se je službe tako navadil, da ko prideva vse pozdravi, potem pa v box in spi pod pisalno mizo. Ven pride samo, če pride kakšen otrok, takrat se je pa nujno treba igrati. Otroci so pa itak navdušeni nad njim. Sem sedaj ene parkrat box pustila doma in je spal na posteljici, takrat je pa bolj aktivno sodeloval pri delu  Grin. Stranke ga imajo večinoma rade injih ne moti, će se pa kdo boji psov, ga pa zaprem v box. Načeloma pa sploh ne morejo verjeti, da je pes lahko tako priden  Smiley.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #46 : petek, 01.08.2008 : 08:51:52 »

Kaj bi jaz dala, da bi lahko imela psa s seboj v pisarni...vsaj enega. Ampak javni sektor, stranke...ni variante. Sem pa vam, ki imate to možnost zelo zelo fouš Huh
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #47 : ponedeljek, 26.01.2009 : 10:37:42 »

Mi ga pa kar s sabo vzamemo. V glavnem spi pod mizo. Sodelavci so ga lepo sprejeli, sicer je pa dobrodušen in ne "teži". Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #48 : ponedeljek, 26.01.2009 : 13:56:56 »

Upam, da ne bomo kmalu brali, kako psi delajo namesto lastnikov v pisarnah  Grin 
Drugače se pa strinjam... imeti psa poleg v službi mora bit nekaj najlepšega  Smiley Imeti partnerja poleg v službi pa...  Lips Sealed     

Pšt... Grin Cheesy Grin Cheesy 

Hehe, jaz imam partnerja za sodelavca, in moram reči, da meni je pa super  Smiley kakor kdo... Wink
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #49 : ponedeljek, 26.01.2009 : 15:00:38 »

 
Hehe, jaz imam partnerja za sodelavca, in moram reči, da meni je pa super  Smiley
Cool Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #50 : četrtek, 29.01.2009 : 21:32:50 »

O, jaz bi ga tudi imela, mmm. No, imam pa zelo fejst sodelavca, to je pa tudi nekaj Wink.
Kužon je bil pa doslej v službi z mano samo dvakrat, direktno od veterinarja, ves zblojen od uspaval in vsi so bili čisto vzhičeni, kako je priden Grin Seveda, ko pa je vse prespal ... V normalnem stanju pa bi bolj malo naredila, če bi bil zraven. Bi se morala midva it trikce v pisarni Cheesy
Logiran
Datelj
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #51 : četrtek, 29.01.2009 : 22:28:14 »

Jaz sem ravno danes izprosila dovoljenje od šefa, da bom lahko psa kdaj pripeljala zraven v službo... Cheesy Je super, ker šef sosednjega oddelka redno prihaja v službo s psom (čudovitim črnim labradorcem), pa tudi moj šef ima sedaj novo mladičko, ki jo bo kdaj pripeljal zaradi pomanjkanja varstva doma.

No, seveda ga bom morala najprej naučiti opravljati potrebo zunaj, pa biti vsaj malo pri miru in tiho. In izbrati kak dan, ko ne bo ravno dosti dela. Pa vožnje je kar nekaj iz Mb do Graz-a. Bomo videli. Wink Če ne druga, ga bom šla kdaj samo predstavit. Avstrija je res zakon, kar se tiče psov.  Cheesy Cool
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #52 : četrtek, 29.01.2009 : 22:34:37 »

Datelj...ta zadnji stavek me je pa zelo razveselil  Smiley Cool
Sigurno imaš tudi super šefa  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #53 : četrtek, 29.01.2009 : 22:39:06 »

Jaz tudi Kiss, ona bi da bi kar skoz bil zraven, tudi višje inštance nimajo nič proti, varnostna služba pa ful komplicira Roll Eyes. Nazadnje sem morala izpolniti take obrazce in podpisati vse živo, da sem se prav režala sama pri sebi Lips Sealed
Logiran
Datelj
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #54 : četrtek, 29.01.2009 : 23:30:59 »

Datelj...ta zadnji stavek me je pa zelo razveselil  Smiley Cool
Sigurno imaš tudi super šefa  Wink

Sem kar srečkovič, hitro trkam. Smiley Tako dobrega šefa verjetno več ne bom imela (pa ne samo kar se "živaloljubnosti" tiče).
Zadnjič ga je tajnica vprašala, če lahko gre malo prej domov, da bo peljala mačka k veterinarju, ker je bolan, pa jo je vprašal, če želi iti takoj - in to kljub zajetnemu kupčku dokumentov na njeni mizi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #55 : petek, 30.01.2009 : 07:54:48 »

Hehe, ne morem si predstavljati, kako bi to izgledalo pri nas v naši službi.
Pomoje bi iz vsake tatretje pisarne gledal kakšen pes, pred bajto bi pa morali razkopati asfaltirano parkirišče, da bi naredili WC za vse pse, ki bi hodili vmes kakat pa lulat. Nas je ful veliko in če bi želeli vsi pripeljat svoje pse s sabo bi bila cela štala Cheesy.
Prav tako pa si ne upam niti pomislit, kako bi se mojemu šefu (Nemec, treniran v Švici) na hitro poslabšalo zdravstveno stanje Shocked Shocked, ko bi ga vprašala, če lahko Missy pripeljem s sabo Shocked Shocked Roll Eyes.
Ni šans, pri nas je konzervativno za pop****t.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #56 : petek, 30.01.2009 : 09:17:42 »

Sem kar srečkovič, hitro trkam. Smiley Tako dobrega šefa verjetno več ne bom imela (pa ne samo kar se "živaloljubnosti" tiče).
To moram reči pa tudi jaz Kiss. Če gre za psa, ni problema, zamudim, grem prej, tudi vmes domov, še avto dobim na posodo, če bi blo treba ... Za moža bi blo težje, če že ne nemogoče Grin Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #57 : petek, 30.01.2009 : 17:19:04 »

Eni ste res srečneži  Cool
No, kar se tiče prihodov ali odhodov...tudi jst lahko...posebno zdaj, po operaciji, da ni predolgo sama doma....ali za obisk veterinarja....ni problema  Smiley
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #58 : torek, 03.02.2009 : 15:53:27 »

Kaj bi jaz dala, da bi lahko imela psa s seboj v pisarni...vsaj enega. Ampak javni sektor, stranke...ni variante. Sem pa vam, ki imate to možnost zelo zelo fouš Huh
Dejstvo je, da imaš kuža lahko samo v privatnih podjetjih in to v manjših kolektivih. Drugače pa poznam direktorja ene slovenske banke, je sicer tujec, kateri že vrsto let hodi s psom v službo. Pes je menda po cel dan pod mizo. Ob 12.00 gre ven potem pa do večera nič več.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #59 : torek, 03.02.2009 : 16:16:33 »

Jaz sem pa svojga pripeljala v sluzbo, ze veckrat. Do vsej je bil zelo prijazen, men je mal tezil da ga peljem ven, ampak se je dalo delat z njim. Mu je pac bilo vse zanimivo in mi ni dal miru dokler ni prevohal vse oklice.

Vam pa povem. Njegov instinkt je zakon. V sluzbi smo imeli fanta, ki ga moj Arci od prvega dneva ni maral. Lajal na njega da je hudo. Tud ko mi je ta isti fant prisel doma nekaj popravljat (racunalnike da ne bo pomote) ga ni spusto not. In lej ga zlomka - fant je pred parimi dnevi dobil odpoved (od mene) ker je naredil ene tolike skode, da je bolje da sem tiho. Torej jaz kot delodajalec sem se zmotila v oceni človeka - moj Arci je pa ze od zacetka vedu da iz te moke ne bo kruha.  Ja moj Arci je dobil povisico....hahahah
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: PES Z MANO V SLUŽBO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines