mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:19:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in voda"  |  Tema: foto natečaj "pes in voda" - podelitev nagrad
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in voda" - podelitev nagrad  (Prebrano 4848 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 30.09.2006 : 21:48:15 »

Tako, prišli smo povsem do konca tegale natečaja, saj smo danes na vadbišču Športno kinološkega kluba Gali v Podutiku podelili nagrade nagrajencem, ki so se nam uspeli pridružiti, manjkajočim pa bomo nagrade izročili v prihodnjih dneh.

Vreme nam je krasno služilo, kot že nekajkrat Wink, nagrade so bile vse na kupu in po akademski zamudi 15-ih minut smo začeli s podelitvijo.



Žal je delo zadržalo Vido Klenovšek iz podjetja Boomfoto, potovanje pa nagrajenko v strokovnem izboru Oro. Bon za studijsko fotografiranje smo vseeno dali v hrambo Zavetišču Horjul Grin in zagotovo bo v kratkem predan nagrajenki.



Nadaljevali smo s podeljevanjem nagrad po izboru uporabnikov in prvi je bil ARTI, ki pa je že takoj na začetku zapletel zadevo Cheesy in nagrado podjetja Samo.uk d.o.o. poklonil naprej Zavetišču Horjul. Tako bodo odslej horjulski varovanci obvladali tudi tuje jezike Smiley.



Naslednja je bila Sally's nugget, ki se je kar trikrat morala sprehoditi po nagrade Wink, najprej po set knjig Literine knjigarne, ki jih je izročila Helena Galič,



takoj za tem pa še po briketirano hrano in hrano v konzervah - skupno nagrado podjetij Gali d.o.o. in Aler d.o.o., ki jo je predala Danica Simončič.



No, tukaj je bil potreben že pomočnik Grin, saj Neli in Sally nista uspeli odnesti vsega.



Izobraževanje je zadržalo predstavnika podjetja D.J.Don d.o.o. - Eukanuba, pa smo vrečo hrane, domiselno skledo za psa in dve odejici Loni in Chici kar mi izročili. Tako bo imela odejico tudi Chicina "foto" prijateljica Smiley



Ravno je podeljevanje steklo, ko sta manjkali nagrajenki aika in Stella. Aiki bomo darilni bon Studia nege za male živali Iv San Bernard dostavili po pošti, Stelli pa bomo obe nagradi - hrano Mera Dog in nekaj darilc, podjetja Vrami d.o.o., dostavili kar domov.

Bila pa je z nami naslednja nagrajenka, linchaich, pa tudi oba nagrajena fotomodela, Aika in Lina. V Studiu nege za male živali Iv San Bernard so tudi ob sobotah nadvse delovni, zato je njihove nagrade predal Samo Juršič in trio linchaich-Aika-Lina so v eni kuverti dobile darilne bone za nego psa in dvoje striženje krempeljcev.



Samo je kar ostal na prizorišču, saj je bil na vrsti set petih nagrajencev podjetja Samo.uk d.o.o. Prvi je bil ARTI, ki je nagrado samo potipal in že je romala v horjulske roke Smiley



Žal ROZENPLACa, Dali, _Bučke_ in aike ni bilo, zato bomo vsem štirim nagrade poslali po pošti.

Spet dva kompleta bokserskih nagrajenk - najprej so dve igrači za pse Spletne tovarne MojMaks dobile Sally in njeni dve mladi pomočnici, za njimi pa enako nagrado še naveza linchaich-Aika-Lina.





Od množice desetih striženj krempeljcev Studia nege malih živali Iv San Bernard smo dve nagradi uspeli podeliti le linchaich in eno galy, ostali nagrajenci prejmejo bone po pošti.



Nagrade so bile podeljene, malo smo se še osvežili in posladkali, malo počvekali in nekateri se šele ob mraku razšli. Tako smo spravili pod streho še en uspešen natečaj in že načrtujemo novega.

Vsem nagrajencem iskreno čestitam, sponzorjem pa se lepo zahvaljujem.
Oboje vabim, da se nam pri naslednjem natečaju spet pridružite.

30.9.2006

Ostale fotografije najdete na http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=815 ali
mojpesGalerija - Natečaji mojpes.neta -> Foto natečaji -> Podelitev nagrad - "pes in voda", Podutik, 30.9.2006
Logiran

Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #1 : nedelja, 01.10.2006 : 13:51:55 »

joj, zdaj mi je pa še bolj žal, ker mi ni ratal prit.  Cry
vidim, da ste se zabavali, tako je tudi prav! Grin Cheesy
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.10.2006 : 00:10:59 »

BRAVO!!! Grin Grin Grin
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #3 : sreda, 04.10.2006 : 18:05:59 »

Ojlala!

Čeprav smo odtrgali s trgatve nam čisto nič ni bilo žal! Cheesy

Kar malo sramežljivo smo hodili po nagrade in to kakšne!
Briketki kar letijo po Sallyjnem grlu, ene igrače že ni več od strašnega grizenja je reva preč, prebrala sem že knjigo: Jeba z lipicanci...

Tako, prav luštno je bilo in žal vam je lahko...

Vsekakor si vi zaslužite lupčke za glasove: Kiss Kiss Kiss

in eno malo nostalgično morsko...:
http://neliinsally.moj-album.com/album/2381816/?os=5218814
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in voda"  |  Tema: foto natečaj "pes in voda" - podelitev nagrad
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines