mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 18:49:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Ali lahko svojega maltežana Timija strižem okrog oči ?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ali lahko svojega maltežana Timija strižem okrog oči ?  (Prebrano 6326 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« : nedelja, 01.10.2006 : 17:30:48 »

Ali lahko svojega maltežana Timija strižem okrog oči Huh? Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1 : nedelja, 01.10.2006 : 18:04:12 »

Striženje okrog oči je zelo tvegana zadeva, ker lahko potem ščetine rastejo v oko in ga poškodujejo. Predvsem ti priporočam, da kužka ne strižeš sama, ampak poiščeš dobrega pasjega frizerja, ki dobro ve, kako lahko postriže kužka.
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #2 : nedelja, 01.10.2006 : 18:11:17 »

Samo pasji frizerji so zelo dragi Cry Cry Cry poznamo pa nekaj prijateljev, ki tudi sami strižejo svoje psičke in jih bom prosila za pomoč.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3 : nedelja, 01.10.2006 : 18:22:12 »

Pasji frizerji še zdaleč niso dragi. Cenejši so od človeških. Res ti priporočam, da poiščeš strokovno pomoč, ne pomoč prijateljev. Za striženje celega psa boš plačala pribl. 4000 SIT, strižeš ga pa enkrat na dva do tri mesece. Ti je to res drago? Tako drago, da boš tvegala poškodbe oči, če bo šlo kaj narobe?

Glede na to, da si kupila psička pri pravih vzrediteljih (vsaj tako sem zasledila), se pravi, da si se potrudila in privarčevala kar nekaj denarja, ti toplo svetujem, da se trudiš še naprej in psičku nudiš ustrezno nego.
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #4 : nedelja, 01.10.2006 : 18:32:15 »

Odvisno kam ga pelješ frizirat moja kolegica je za striženje svojega psička plačala celih 12 tisočakov. Kam mi ga pa predlagaš, da ga peljem k pasjemu frizerju Huh aja pa živim u ljubljani torej mora biti tudi pasji frizer tam.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #5 : nedelja, 01.10.2006 : 18:42:37 »

Poglej si ta link:

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1017

Salon poznam, so profesionalni, uporabljajo odlične šampone in vedo, kaj delajo.

Glede cen je pa tako: pogosto je odvisno, v kakšnem stanju pripelješ psa in katero pasmo imaš. Če je pes cel v vozlih, plačaš frizerja na uro, saj porabi tudi štiri ali več ur, da ti psa uredi. Striženje nezavozlanega maltija ne bi smelo biti drago.

Pokliči in se pozanimaj!
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #6 : nedelja, 01.10.2006 : 18:54:45 »

bom poklicala hvala ti !!!!!
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #7 : petek, 04.05.2007 : 18:30:25 »

Žal mi je, ker sprašujem nekaj tako butastega, ampak še nikoli nisem v živo videla pasjega frizerja oz. ordinacije... Lips Sealed Zanima me torej, če si takrat zraven (pa saj pomoje da si), ko je pes pri frizerju? Mislim jaz psa že nebi pustila samega tam samo če ti pa ne pustijo mogoče je pa druga pesem Undecided
Logiran
astyka01
otrok do 14 let
*
Sporočil: 8


« Odgovor #8 : ponedeljek, 25.06.2007 : 09:03:53 »

Žal mi je, ker sprašujem nekaj tako butastega, ampak še nikoli nisem v živo videla pasjega frizerja oz. ordinacije... Lips Sealed Zanima me torej, če si takrat zraven (pa saj pomoje da si), ko je pes pri frizerju? Mislim jaz psa že nebi pustila samega tam samo če ti pa ne pustijo mogoče je pa druga pesem Undecided
Če želiš lahko ostaneš pri frizerju in ga opazuješ kako frizera psa... nekateri pa psa kar pustijo in pridejo čez nekaj časa po njega...
Logiran
lyraa
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #9 : nedelja, 27.01.2008 : 18:00:55 »

astyka01    mi smo nekaj časa gledali ko je strigla našo višavko vendar je bila preveč živčna in se je samo motala okrog in ni bla pr miru! zdaj pa jo peljemo tja in jo pridemo po koncu iskat!

drugač pa frizerji niso dragi in res bolše da greš k profesjonalcu kot pa da sama nekaj poskušaš Wink
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Ali lahko svojega maltežana Timija strižem okrog oči ?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines