mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 21:23:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 129   Dol
Natisni
Avtor Tema: samojedi - čvek  (Prebrano 289058 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #150 : sobota, 18.06.2005 : 14:00:53 »

oprosti, ampak jaz sem od lj zelo oddaljena in niti  v našem okolišu ne poznam koga, ki bi bil pripravljen (in sposoben) skrbeti za samojeda. jaz bi lahko enega, dva, mogoče celo vse vzela začasno domov (dokler ne bi našla vsaj približno primernih lastnikov), toda moji starši so že proti temu, da bi prinesla mačko domov, tak da...

Lanabela, poznaš ti koga?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #151 : sobota, 18.06.2005 : 15:33:37 »

Tudi jaz imam vse polhno, poleg mojih psic je še en črn sestradan pritepenec, ki se ga nikakor ne morem znebiti. Trenutno ne vem za nikogar, ki bi vzel odraslega samojeda in bil zanj tudi sposoben skrbeti, pa sem že precej spraševala.
Spraševanje o tem, kaj se je zgodilo, se mi ne zdi tako neprimerno. Namreč trije samojedi, ki so si podobni in približno iste starosti najdeni v istem kraju ne morejo biti slučaj.  Še najbolj verjetno se mi zdi (glede na to, da niso našli tetovirnih številk oz mikročipov - upam da je to ob sprejemu v azil prvo kar se preveri) še najbolj verjetno, da gre za neprodani ostanek nekega nerodovniškega legla, ki se ga je neuspešni prodajalec znebil, ali pa so mu ušli (pri samojedih zelo verjetno) in se jih ne trudi poiskati. Če kdo kaj bolje pozna situacijo na tistem koncu (jaz žal čisto nič) bi mogoče vedel, kdo je imel  tako leglo lansko zimo (tudi to se ujema, največ legel samojedov je ravno pozimi in kljub praznikom jih je takrat najtežje prodati) Mogoče bi se dalo najti kakšen oglas v lokalnem tisku iz tistega časa (v oglasniku jih je preveč in v obdobju mobitelov je nemogoče ugotoviti iz katerega območja je prodajalec) Ima kdo kakšno idejo?
Če imajo psi nečitljivo tetovažo, bi bilo vzreditelja možno najti, saj je rodovniških legel v celem letu največ 10
Koliko časa imajo še psi?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #152 : sobota, 18.06.2005 : 18:41:09 »

ups... ne vem, zakaj sem napisala, da sem zelo oddaljena od lj. v bistvu sem mislila, da so na gmajnicah. zonzani pa je v dramljah. se opravičujem.

mimogrede, Irena, mi lahko prosim napišeš, kaj naj napišem v potni list pod "vrsta dlake"?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #153 : sobota, 18.06.2005 : 20:06:08 »

dolga
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #154 : sobota, 18.06.2005 : 20:23:59 »

hvala.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #155 : sreda, 22.06.2005 : 15:22:33 »

Pa ne že spet en samojed v Zonzani-ju...   Angry Cry Roll Eyes
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #156 : ponedeljek, 27.06.2005 : 14:17:15 »

Sammyjeva spletna stran končno na netu!
http://sammy4ever.tk

Trenutno uploadam slike, videi bodo pa kmalu.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #157 : ponedeljek, 27.06.2005 : 14:18:11 »

ok, malo sem eksperimentirala...

http://sammy4ever.tk
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #158 : torek, 12.07.2005 : 13:41:28 »

Zelo lepa spletna stran. Daj povej mi kako si naredila tisto animacijo? A v flashu?

A je bila katera sedaj na razstavi v MB? Jaz sem bila in sem srečala eno zelo lepo psičko Rono.
Link od slikic z razstave: http://bela01.moj-album.com/  -> pa pod mapico razstava.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #159 : torek, 12.07.2005 : 15:05:36 »

Hvala Bela! Ja, animacije so narejene v Flashu. Vesela bi bila tudi vpisa v knjigo gostov;)

Na razstavi pa nisem bila. Škoda, da je nisi fotografirala v razstavni pozi - v stoječem položaju.

Tistih treh samojedov več ni v Zonzaniju, potem je prišel še eden, ki ga tudi več ni. Sem skoraj 100%, da so jih evtanazirali:( . Zdaj je pa tam še eden, ki tudi spominja na samojeda.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #160 : ponedeljek, 25.07.2005 : 17:28:31 »

na www.sammy4ever.tk nove fotografije in sicer iz dopusta! da vidite, kakšen je Sammy, ko je moker;P
Logiran
Mufi
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #161 : sreda, 27.07.2005 : 19:26:03 »

Ojla!
Sammy res ful luštne fotografije  Smiley  in zelo lepa stran. Kako je pa Sammy prenašal vročino? Po slikah sodeč predvidevam, da se zelo rad kopa oz. plava. Našega ne spravimo v vodo dlje kot do kolena. Enkrat pa je  zaplaval v Bohinju (enkrat in edinkrat - še dobro, da smo imeli s seboj kamero, da smo ga lahko posneli  Wink). No v teh dneh ko bo bolj vroče ga imamo namen skopati sicer mu ne bo všeč, ampak...

Lp
Logiran
BlueMaco
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 113


« Odgovor #162 : sreda, 27.07.2005 : 19:48:45 »

Zivjo Bela,

Vidim, da si slikala mojo psicko Ronjo (Ronja je njeno klicno ime). Lepe slikce si naredila :-)

Lp, Martina
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #163 : sreda, 27.07.2005 : 21:24:54 »

Jaz sem tudi mojega videla plavati le dvakrat. Obakrat mu je nekako zmanjkalo tal pod nogami in mu ni preostalo drugega. Drugače pa uziva v čofotanju po vodi. Če ga stusiram mu tudi ne odgovarja prevec. Takrat izgleda kot najbolj zalosten pes na svetu.  Smiley
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #164 : četrtek, 28.07.2005 : 16:36:43 »

Mufi,
hvala za pohvale. Sicer ima Sammy vodo zelo rad, vendar nikoli ne gre vanjo, če ne ve, kakšna je globina, to pomeni, da se mora začeti od nič Smiley Plavat pa tudi ne upa v prevelikih globinah (približno do mojega pasu). Mislim, da psi v primorskih krajih, torej na morju, bolje prenašajo vročino, prav tako kot ljudje, zaradi klime.

TrueBlue,
a imaš ti slučajno kakšno zvezo z Anatino? Ker samojedi pa AST-ji ...  Undecided  Smiley

5rca,
Sammy pa v kadi prav uživa, ko ga tuširam, še posebej, ker ga tako nežno "masiram" zaradi goste dlake, ker želim, da voda pride do kože. Cheesy

Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 129   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines