mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 16:34:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 98723 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #300 : petek, 26.04.2013 : 09:43:14 »

Včeraj smo pri rentgenu gledali slike trebušne votline in mamma mia, kaj vse pojejo psi.  Shocked
Pa je omenil prof. Zorko, da če pes poje kak tujek in se mu ustavi v želodcu in ne gre naprej, lahko dolgo ostane tam in povzroča gastritise, pes pa lahko občasno bruha.
Samo omenim, ko sem se ravno spomnila Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #301 : petek, 26.04.2013 : 10:17:35 »

Jp, zdaj sem se spomnila pripovedovanja znanca, da je imela njegova psička nek kos cunje par mesecev v želodcu, jo je izmenično napihovalo, pa je bruhala, pa so bli znaki, podobni zasuku želodca, so menjali hrano ... vse sorte. No, dokler niso končno odkrili cunje in operirali.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #302 : petek, 26.04.2013 : 14:42:34 »

Naša Bindi je res vohljačka in če se le da, tudi smetarka. Je pa zdaj že toliko "naučena", da zunaj ob mojem milozvočnem FUJ-PUSTI, najdeno trofejo res tudi izpusti. Amapak, sprehajam je ne vedno samo jaz, nekako pa me že ves čas rahlo skrbi, da je mogoče pomalicala kakšno stvar kar na domačem vrtu  predaja. Pred cca 10. dnevi, je namreč mož štihal vrt, uporabil domač kompost, kamor odlagam tudi kuhinjske ostanke (seveda ne kosti), in ga po novem precej plitvo zakopaval v tla (da ne moti deževnikov)  Lips Sealed.
Jaz nad tem nisem bila prav nič navdušena, sploh ker vem, kako mamljivo je vse to za Bindi in tudi Viktorja, ampak seveda mi je zagotovil, da jih je imel res ves čas na oku  Roll Eyes
Ko sem se potem na lastne oči prepričala, da Bindi z lahkoto kakšno stvar odkoplje, smo gredice ogradili, ne sicer z zelo visoko ograjo, vendar dovolj, da je več ne zanese tja ... ampak, kaj pa če je že ... Huh 
Raje ne bom razmišljala naprej  Undecided.  Na srečo imamo za vogalom "našega"veta in jutri dela(jo). Tolaži me le to, da je zdaj ob Ranitalu vse OK, mogoče bi ob tujku vseeno bruhala  Roll Eyes 
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #303 : petek, 10.05.2013 : 13:51:08 »

Tole našo ciganko smo že nekaj časa sumili, da je tatica  Angry
Ker odhajam od doma prva, se seveda z možem popoldan nisva pogovarjala koliko kruha in namaza ... sem si privoščila za dobro jutro  Tongue.
Potem pa me lepega dne mož vpraša, če sem slučajno do čistega postrgala prejšnji dan načeto margerino, ki je ob njegovem prihodu v kuhinjo ležala na tleh  Shocked Naslednjič ni bilo več svežega kruha, ki sem ga zjutraj odtalila  Roll Eyes

Danes pa je sodu izbilo dno, ker sem našla na tleh ovitek velike lešnikove čokolade, sem se pa spomnila, da sem jo včeraj odprla, pojedla samo 2-3 vrstici (ker pač ni bila M***a), malo pa se je sladkal zvečer tudi mož, ki ni čoko-maniak. In zjutraj je bil ovitek prazen 
Me je najprej zvilo, da se bo/je zastrupila, ampak popolnoma nobenega znaka težav ne kaže, pa tudi pri vetu sem preverila in pravi, da verjetno ne bo panike  huh

Zdaj me pa samo še kuha jeza, ker bom danes popoldan brez obveznega posladka  jezen

 Evil Evil Evil ki krade s kuhinjskega pulta  jezen
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #304 : petek, 10.05.2013 : 13:55:00 »

Ja, revica Bindi. Cry
Od nedelje, ko si nazadnje jedla na Siminarju, je že kar nekaj časa, ane..
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #305 : petek, 10.05.2013 : 13:56:08 »

Potem pa me lepega dne mož vpraša, če sem slučajno do čistega postrgala prejšnji dan načeto margarino, ki je ob njegovem prihodu v kuhinjo ležala na tleh  Shocked

- Zdajle sem si predstavljala Čarko, kako leži na tleh in strga margarino za na kruh čist do konca.    Evil 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #306 : petek, 10.05.2013 : 14:11:00 »

Mogoče pa od tu težave z želodcem? Roll Eyes Evil

Za čokolado se ne sekiraj. Kolegičina kradljivka s pulta (ki je zaradi tega prisiljena biti v boksu, ko ni nikogar doma) je pomalicala 300-gramsko mlečno z lešniki, pa je blo vse OK. Resda ima ta psica 30 kg, a vendarle. V mlečni čokoladi je pravega kakava samo za vzorec (zato je dobra, aneda Tongue).
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #307 : petek, 10.05.2013 : 14:12:49 »

  Še dobro, da Lexi res ne more na pult...zato pa pazimo, kaj puščamo na mizi - je skoraj obvezna kontrola po kosilu Roll Eyes Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #308 : petek, 10.05.2013 : 14:20:32 »

Glede kraj prijavljam, da je Mila zadnjič bila zasačena s taco globoko v špargljevi rižoti  Evil
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #309 : petek, 10.05.2013 : 14:21:00 »

Porkamadona, bom res začela verjeti, da pri vas hranite uboge kuŠke samo ob sobotah in praznikih.  Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #310 : petek, 10.05.2013 : 14:29:29 »

 Grin Grin Grin Grin Grin O, kako poznano. Imamo takšno tatico tudi mi v družini. Takšno, ki krade s svetniškim sijem nad glavo!  Tongue Angry Roll Eyes

Reveži tile naši pesjani, res... samo ob sobotah jest, to je pač čisto premalo, al kako...  Tongue Lips Sealed Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #311 : petek, 10.05.2013 : 15:21:50 »

Porkamadona, bom res začela verjeti, da pri vas hranite uboge kuŠke samo ob sobotah in praznikih.  Angry

Saj jih res! Bi morala videt v nedeljo na Siminarju, kako so revčki prosili in žicali. Eni smo se jih seveda takoj usmilili in za opazovalce je izgledalo, kot da imamo neverjetno sposobnost komuniciranja z njimi. Recimo jaz in Cats sva izgledali kot CM osebno Tongue Celo krdelce sva imeli naštimano v pozor, pa nobeden ni niti pisnil. Valjda ... sestradani revčki so čakali tisti iz najinih žepov Grin

Fotodokaz - posnela Pepsi Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #312 : petek, 10.05.2013 : 16:49:32 »

A Čarki ni nuben povedal, da je pse treba FUTRAT ??  Angry

Lačna je, reva!  Cry In to tako zelo, da junk food je!  Evil
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #313 : petek, 10.05.2013 : 17:08:53 »

Mogoče pa od tu težave z želodcem? Roll Eyes Evil


Kot je že zadnjič povedala Žužka, če kradejo in/ali žrejo svinjarijo, jim ni nikoli nič  butnglavc, če pa jim serviraš novo znamko dobrih briketov, pa driskajo  Angry

A Čarki ni nuben povedal, da je pse treba FUTRAT ??  Angry

Lačna je, reva!  Cry In to tako zelo, da junk food je!  Evil

Ja saj tudi meni tak junk food paše  Evil, bolj je pozna ura, bolj mi kruli na sladko   Tongue  butnglavc

 
- Zdajle sem si predstavljala Čarko, kako leži na tleh in strga margarino za na kruh čist do konca.    Evil 

Mrgarino bolj težko, drobtinice čokolade pa bi komot poliSkala s tal  Grin butnglavc
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #314 : petek, 10.05.2013 : 17:15:27 »

Porkamadona, bom res začela verjeti, da pri vas hranite uboge kuŠke samo ob sobotah in praznikih.  Angry


Ne, mi jih navajamo samostojnosti, da si sami postrežejo, ko jim pač zapaše  Tongue. Zdaj jo bom začela še učiti kako se odpre hladilnik, da bo lahko poleti jedla svežo in ohlajeno hrano, revše sestradano  jezen
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines