mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 17:50:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 130127 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #135 : torek, 06.12.2005 : 14:51:12 »

tudi jaz komaj čakam da bo ves ta december čimprej mimo... povsod gneča, vsi kupujejo in zapravljajo na veliko, pokanje, rakete, direndaj in zabave...

včeraj so pri nas hodili parkeljni in sta bila naša psa čisto živčna. živa je bila v moji sobi, medota pa je mami dala v garažo.živi je bilo čisto všeč ker je itak ponoči dostkrat v moji sobi, medo pa je bil še bolj živčen ker ni vedel kaj se dogaja in je tako šel nazaj pred garažo...
parkeljni so se pa drli, delali največji direndaj, tolkli s ketnami po železnih ograjah... itd. groza! še dobro da je oče prepovedal da sploh pridejo do naše hiše, ker imamo potem vedno probleme, ko najmlajša rejenka dobi epileptični napad Sad
zjutraj pa že navsezgodaj na vrata pozvoni soseda in vsa panična pove da njihovega labradorca ni več! izginil neznanokam, vrata pesjaka so bila zaprta, psa pa nikjer. in je rekla da misli da so ga ukradli.  Shocked čeprav smo potem razmišljali da so ga prestrašili parkeljni in ker je bil revež sam v pesjaku ga je bilo najbolj strah (pes je še mladiček in star šele pol leta) ne vem kaj je bilo sosedom da ga niso dali v  hišo. tako da se je verjetno izmuznil skozi kakšno luknjo in odtaval. soseda pa je to opazila šele ob 10h zjutraj  Roll Eyes  Sad
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #136 : torek, 06.12.2005 : 15:37:32 »

Majchy to je bilo pa malo neodgovorno od sosedov, a ne? Bogi kuža, upam, da bo prišel nazaj.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #137 : torek, 06.12.2005 : 15:39:42 »

Majchy to je bilo pa malo neodgovorno od sosedov, a ne? Bogi kuža, upam, da bo prišel nazaj.

mhm Sad pa že tko je bil bogi.soseda ga je kupila samo zaradi hčerke da se bo lahko zabavala s kom  Angry pes pa ves čas v pesjaku pa tulil in lajal cele dneve in jokal od dolgčasa Sad
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #138 : torek, 06.12.2005 : 15:59:05 »

Včasih se mi zdi, da je več mučiteljev psov kot pravih ljubiteljev, ki pse razvajamo.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #139 : torek, 06.12.2005 : 16:11:07 »

he he parkeljni so bili na našem koncu letos neverjetno pridni in tihi. Lani so populili (poleg ostalega ) precej prometnih znakov, očitno so jih potem trdo prijeli. upam, da bo držalo tudi za drugo leto.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #140 : torek, 06.12.2005 : 17:24:27 »

Pri nas jih pa sploh ni (parkeljnov)... Se pa letos že pripravljam, da bom kar fino zatežila sosedovim mulcom, ki mečejo petarde po cesti in poka, da je noro, ker starejši pes se noro boji pokanja (verjetno bo Novo leto preživel kar na Gorenjskem, kjer je manj pokanja). Me pa skrbi, kako bo, ko pride mladiček. Se bomo verjetno tudi z njo kar na Gorenjsko umaknili čez praznike.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #141 : torek, 06.12.2005 : 20:14:31 »

Včasih se mi zdi, da je več mučiteljev psov kot pravih ljubiteljev, ki pse razvajamo.

na žalost je preveč ljudi ki imajo psa samo zato da ga imajo.pač tipična družina, oče, mati, otroci + pes... pes samo zato da je! da malo laja pa "krasi" hišo. ful dobr... premalo je ljudi ki bi imeli psa zares radi in bi ga obravnavali kot člana družine, ne pa kot dodatek družini Sad
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #142 : torek, 06.12.2005 : 20:18:10 »

Al pa obratno-takih ljudi je ze dovolj, psov, ki potrebujejo dom, pa je prevec (in zato pristanejo pac tam, kjer pristanejo).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #143 : torek, 06.12.2005 : 20:34:35 »

Včasih se mi zdi, da je več mučiteljev psov kot pravih ljubiteljev, ki pse razvajamo.

V kakšnem smislu "razvajamo"? Sama imam namreč kar nekaj proti takim, ki pse razvajajo, jim vse dovolijo, ki zrinejo lastnika s kavča, jejo pri mizi ipd.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #144 : sreda, 07.12.2005 : 09:47:07 »

Ne sammy nisem mislila tako, ampak, da ima pes dovolj gibanja, dobro in redno hrano, da skrbimo za redne preglede pri veterinarju, da ima veliko naše družbe pa čohanja  Grin. Pač to kar si ta krasna bitja zaslužijo. Pa da ga vzamemo s sabo skoraj vsepovsod.
Drugače se pa strinjam z nanook.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #145 : sreda, 07.12.2005 : 12:12:19 »

Ne sammy nisem mislila tako, ampak, da ima pes dovolj gibanja, dobro in redno hrano, da skrbimo za redne preglede pri veterinarju, da ima veliko naše družbe pa čohanja Grin. Pač to kar si ta krasna bitja zaslužijo. Pa da ga vzamemo s sabo skoraj vsepovsod.
Drugače se pa strinjam z nanook.
Tudi jaz se strinjam s tem. Če samo v našem naselju pogledam, imamo zelo malo psov, za katere skrbimo kot bi bilo treba. Potem pa poslušam čudne komentarje, kako sem pridna, ker se mi da skoz psa sprehajat, pa še v šolo hodiva... Shocked Shocked Shocked. Sam res ne dojamejo, da je pes odgovornost in se moraš z njim ukvarjat... Ni jim jasno, da pri tem tudi oba uživava. Zakaj bi pa imela psa, če bi ga mi bilo grozno sprehajat in se ukvarjat z njim Wink?
Logiran
winny
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #146 : sreda, 07.12.2005 : 19:38:37 »

Živjo!

Pri nas se je že začelo pokanje. Vini je že vsa prestrašena in hodi za nami in prosi za v naročje.
Ne pomaga nič.  Še čokolade noče vzet, da bi malo podkupili ob poku, pa drugače umira zanjo.

sicer se ta strah ''dogaja'' zadnja tri leta odkar nama je sosed vrgel petardo dobesedno na naju in nisem jo imela časa brcniti stran ali pohoditi.

Torej, če ima kdo kakšno idejo kaj narediti, ker res ne moremo cel dan biti z njo v naročju. Pa še v naročju se trese in diha kot parna lokomotiva.

LP E
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #147 : sreda, 07.12.2005 : 21:34:03 »

zaključek zgodbe s parkeljni...
sosedov labradorec se je res ustrašil parkeljnov in pobegnil skozi pesjak...sosedje so mislili da so ga ukradli.danes pa so psa našli na vasi kakšen kilometer stran, povoženega na cesti  Cry groza! in je soseda se zgovarjala na to da ga je en po glavi udaril in pustil sredi ceste mrtvega... sj ne morm verjeti  Sad Sad Sad

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #148 : sreda, 07.12.2005 : 21:36:55 »

O shit  Cry Cry.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #149 : sreda, 07.12.2005 : 21:37:30 »

Parkeljni-to so tisti kosmati, zivce-najedajoci osebki z zvonci? Da bi jim clovk pticjo gripo za vrat stresel... Jaz jih ze od majhnega ne maram, prav ogabni so mi, res. Razen unih za pojest, tisti so pa super.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines