mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 17:14:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul  (Prebrano 192570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #285 : torek, 20.10.2009 : 15:21:32 »

Diana G, ne razumem, cel seznam psov in še večji seznam mačk je kjer ni nobenega posvojitelja, nič, nula... kako lahko ima nekdo potem vtis, da je posvojiteljev in podpore dovolj  Shocked

Sicer pa tisti, ki ima namen posvajat na daljavo, karkoli donirat se itak ne bo obesil na vsako piko in vejico.  Roll Eyes Smiley
Logiran
zm4j4
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #286 : torek, 20.10.2009 : 16:25:16 »

Lahko kar nakažeš svoj znesek na račun zavetišča Horjul, ki je naveden na spletni strani. Jaz sem to storila in je.

In bom tudi jaz Smiley  hvala. itak mam raje, da se v Horjulu odločijo, za koga bojo sli dincki, ni mi poanta, da gre ravno za doloceno zivalco.
Logiran
Diana G
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #287 : sreda, 21.10.2009 : 08:46:52 »

Tak vtis se dobi zato, ker so gor navedeni tudi tisti posvojitelji, ki ne plačujejo.

Kaj ni bilo govora o tem, da denarja primanjkuje in da je veliko posvojiteljev na daljavo, ki ne nakazujejo podpore? Zato sem napisala oziroma predlagala, naj se iz seznama brišejo vsi, ki podpore že nekaj časa niso nakazali in sicer z namenom, da ljudje ne bi dobivali napačne predstave. To je sicer dodatno administrativno delo ampak....

Ne vem, mogoče sem se narobe izrazila ali napisala. Jaz dobro vem, da denarja ni dovolj in ga tudi ne bo, dokler bomo ljudje delali z živalmi tako kot delamo.

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #288 : nedelja, 29.11.2009 : 19:12:44 »

Za Zorota sem evrčke pustila pri Larsu v skrinjici.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #289 : ponedeljek, 07.12.2009 : 13:41:57 »

Posvojnina za Mazo in Fifi nakazana danes.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #290 : ponedeljek, 07.12.2009 : 15:02:10 »

... predlagala, naj se iz seznama brišejo vsi, ki podpore že nekaj časa niso nakazali

Sporocam, da razlozim, zakaj od junija na TR ZH ni mojega prispevka: jaz sem za Muca vnaprej poravnala posvvojnino do vkljucno letosnjega decembra. Res pa je, da tega nisem tukaj sporocila, omenila sem le Smetki na junijskem predavanju v Postojni. Takrat je namrec primanjkovalo mleka za Najkce, zato sem moj prispevek skupaj se s sodelavkinim prispevkom namenila za nakup mleka. Mleko in manjen ostanek denarja smo izrocili Smetki ze v Postojni.

Januarja pa zacnem za Muca spet nakazovati po redni poti. Smiley

Hvala za razumevanje in Lp vsem.   
Logiran
lkc
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #291 : sreda, 09.12.2009 : 18:46:57 »

Hojla,

pred kakšnim tednom sem poslala novo pogodbo, ki je nadaljevanje pogodbe za Runčija (torej namesto "v spomin na Runčija" sedaj "za Zora". Ker se nič ni zgodilo (potrditev na e-mail ali vpis na seznam, ki je bil osvežen 9. 12.), se sprašujem, če morda pošta ni prišla na pravi naslov?

Lep pozdrav
Lili (Pan)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #292 : sreda, 09.12.2009 : 19:23:51 »

lkc, hvala za tvoje sporocilo. Mail, ki bi moral sibati k tebi in meni, je ocitno vmes nekam zasel, zato te ni bilo na seznamu, sem pa zdaj podatke nasla v bazi in ze dopisala tako, kot mora biti.
Se ti v imenu sistema opravicujem Smiley.

Vse ostalo je ok, je bilo pravkar preverjeno po dolgem in pocez. Ce se kdo manjka, prosim, ce na novo izpolni formular KLIK.
Hvala za razumevanje.

Prav tako se v primeru, da v dveh dneh ni vasega imena ob posvojeni zivali, javite tukaj ali na jana@mojpes.net, da raziscemo, za kaj gre.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #293 : četrtek, 10.12.2009 : 20:51:51 »

Jaz sem na seznamu in sem že plačala za 1. mesec, samo obveščam da sem dobila samo avtomatski mejl, tistega drugega pa ne. Me nič ne moti in mi ga ni treba pošiljat, samo sporočim da veste Smiley
Logiran
marrana
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #294 : ponedeljek, 21.12.2009 : 11:49:33 »

Vidim, da ste Dusko vzeli s seznama in me zanima, ce je mogoce narediti kaksen hitri prenos z istim zneskom, ali moram izpolniti novo pogodbo?
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #295 : torek, 22.12.2009 : 13:48:32 »

Zahvaljujem se Ninici, Minki in Kastru za voščilnico.  Kiss  Rada bi nakazala nekaj božičnice zanje, pa se vedno lovim pri iskanju TRR-ja Horjula. Ali bi bil lahko TRR za nakazilo napisan na začetku, v prvem postu, kjer so navodila za posvojitev na daljavo?
Hvala in l.p.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #296 : torek, 22.12.2009 : 14:16:59 »

Vidim, da ste Dusko vzeli s seznama in me zanima, ce je mogoce narediti kaksen hitri prenos z istim zneskom, ali moram izpolniti novo pogodbo?

Citirano s strani ZH:
Kaj pa v primeru, da je moj posvojenec oddan?

V tem primeru se pogodba avtomatično razdre. Če bi želeli naša prizadevanja kljub temu podpirati še naprej, lahko v tem primeru izpolnite novo pogodbo za katero drugo žival s seznama.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #297 : torek, 22.12.2009 : 14:24:12 »

Hvala, SunnyDay Smiley

LISA, horjulski TRR je zdaj tudi v prvem sporocilu nad seznamom zivali za posvojitev.

Ce ste se kdaj v zadregi za podatke Zavetisca Horjul, so vsi navedeni na prvi strani zavetiske spletne strani spodaj - na www.zavetisce-horjul.net.
Logiran

marrana
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #298 : torek, 22.12.2009 : 14:48:54 »

Ja, hvala, SunnyDay Smiley

Sicer ne gre za to, da ne bi brala, ampak za nagnjenje, da vedno n-krat preverim, ce prav razumem.  sram

Ze izpolnjujem novo torej ...  Wink
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #299 : torek, 22.12.2009 : 14:52:39 »

Hvala Jana.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines