mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 09:10:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ameriški buldog - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ameriški buldog - čvek  (Prebrano 46064 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
white rasta
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #75 : sreda, 31.01.2007 : 09:02:21 »

Živjo,
vidim da se na to temo že kar nekaj časa nič ne piše. Zanima me kako pogost je ameriški buldog v Slo? Oz. koliko jih je če kdo ve? Potem bi pa še uprašal vse lastnike kako je z vzgojo te pasme, ali so imeli kake probleme itd.

lp
Logiran
Gaby
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #76 : ponedeljek, 12.02.2007 : 19:20:06 »

Oj! Tudi jaz bom v kratkem postala lastnica te prečudovite pasme. Psičko dobim čez dober mesec. Wink Smiley Smiley In že nestrpno čakam, da jo dobim.
Bi pa od vseh lastnikov, da malo opišejo am. buldoga.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
white rasta
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #77 : torek, 13.02.2007 : 10:57:31 »

Živjo Gaby.
Ali dobiš psičko iz psarne Pride&dignity? Če jo dobiš od Enrika in Marjane potem dobiš sestrico mojega Aresa.

lp
Logiran
Gaby
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #78 : torek, 13.02.2007 : 11:30:34 »

Ja psičko dobim iz psarne Pride&Dignity. Wink  Grin Grin
Tako, da dobim sestrico od Aresa  Wink Grin Afrodito. Cool
Logiran
white rasta
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #79 : torek, 13.02.2007 : 23:29:45 »

Super Cool. Ko bosta starejša se pa moramo kdaj dobiti, da malo primerjamo kako bosta zrasla. Wink
Logiran
enriko
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #80 : sreda, 14.02.2007 : 10:38:49 »

Živjo,

ja vidim da nekateri res že nestrpno čakajo na novega člana. Še malo.........  Smiley
Logiran
white rasta
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #81 : petek, 30.03.2007 : 14:12:56 »

Živjo,
kako kaj mladički? Moj Ares je pravi navihanček.
Logiran
Gaby
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #82 : nedelja, 01.04.2007 : 10:27:26 »

Oj!
Moja Ditka ( Afrodita ) je tudi prava navihanka.  Smiley Grin Tudi že kakšno vragolijo ''ušpiči''.  Grin Cheesy Grin
Logiran
niks
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #83 : sobota, 14.04.2007 : 21:47:56 »

Ciao! Jst mam psičko amer. bulldog, stara je skoraj štiri mesece in je že zdej cel tank. Kamorkoli se zaleti, spolh ne čuti in se dela kot da nič ni bilo, je še zelo štorasta. Je zelo, zelo lepa, s črnim učkom in črnim ušeskom, drugače pa cela bela, pa tako zelo ma rada otroke, pa ljudi, pa kužke tudi, cel dobrovoljček. Res pa je, da ko ponori in se preveč razživi, je pa cel hudiček (ampak v pozitivnem smislu!), ena sama igra je je... Cheesy Sta pa v Sloveniji dva legla, res pa je, da jih bolj redko vidiš. Lep pozdrav (sej bi pripela kako slikco moje male, ampak se mi tud sanja ne kako, sm na tem forumu še nova!) Papa Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #84 : sobota, 14.04.2007 : 23:08:31 »

Niks, ste mogoče iz kosez v Ljubljani? Se mi zdi, da sem enega ameriškega bulldoga videla tam in je imel eno flekco čez uček, za uho pa nisem prepričana. Samo se mi zdi, da je bil že odrasel pes, edino če je že precej velika. Ta kuža mi je takoj v oči padel, ker redko vidiš takšnega. Sem nejprej pomislila, da je bel boksar, vendar precel bolj "nabit".
Logiran
niks
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #85 : petek, 20.04.2007 : 16:21:25 »

Ciao! Ne mi nismo s kosez, se pa dosti gibljemo po tivoliju in ja moja Ishtar ima učka črnga, morda pa smo se le kje srečali?! Res pa je, da ponavadi ljudje mislijo, da je ali bel boxer ali pa argentinska doga, ker je že tolk velka, pa šele štiri mesce je stara. Najbrž bo kr večja, kot je bilo rečeno in že zdej težka dvajset kil...sploh ne vem, kako jo bom še približno štiri mesce nosila po stopnicah??? Najbrž s težavo. Vesela sem, da si se vsaj ti oglasila na ta čvek, saj sem ob prebiranju ugotovila, da je tema že precej stara in najbrž ne bo nihče pisal...res lepo! Če se slučajno vidimo (katerega kužka imaš ti?, da bom bolj pozorna!), me kr za rokav potegni...pa lep pozdrav, niks Wink Smiley Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #86 : sobota, 21.04.2007 : 09:37:16 »

Jaz imam pa mešančka med ovčarjem in huskijem-lepotca:)itak je vsakemu lastniku njegov kuža najlepši, a je tako?Ravno včeraj sem v kosezah zopet videla unega belega kužka z rjavim učkom. Je pa samec, res lep. je možno, da je boksar bel? Argentinska doga pa tudi ni, sem skoraj 100%.
Logiran
niks
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #87 : sobota, 21.04.2007 : 22:37:34 »

 :)Ciao! Ja itak je vsakemu lastniku najlepši njegov kuža, tud men je moja...mislm, da je to tko nekak kot z otroci, vsakemu staršu je najlepši, najpametnejši, naj..., naj... njegov otrok! Taki smo pač ljudje. Pa sej tako je tudi prav. Moja je pupa, zato se najbrž še nismo srečali, vsaj v kosezah ne, ker nism bila še z njo tam. Zaenkrat bi bilo to peš predaleč zanjo, zato pridemo samo do tivolija, ker smo blizu doma. Glede boxerjev pa kokr jst vem, so tudi beli. Ravno pod našo hišo se vedno sprehaja ena deklica, ki ima belega boxerja, starga dve leti in je še tko otročji in igriv, da se z našo vedno, ko se srečamo, igrata. Je pa zlo močen in se tud tako igra, čeprav se mu vidi, da pazi, da ne bi bil pregrob. Luštkan. Roll Eyes Ker našo pogosto zamenjujejo s argentinsko dogo (najbrž zato, ker je že tako velika), mi je ena gospa, ki se spozna razložila, da imajo prave argentinske doge samo en ornk črn flek, več malih, skoraj nevidnih, imajo pa zelo robusten obraz (močne kosti, porezana ušesa(ponavadi), itd.) Drugače pa lepo, da si se spet oglasila in se še slišimo, pa velikoooo veselja s kužkom Cheesy Cheesy :Djutr bo spet lep, sončen dan...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #88 : torek, 08.05.2007 : 13:39:34 »

Vabim vas k branju porocila in ogledu fotk s specialne razstave ameriskih buldogov ABNA SHOW v TOKORCSU na Madzarskem, ki se je odvijal 28.4. in 29.4.2007 in so se ga udelezili clani psarne Pride&Dignity, ki so prispevek tudi pripravili.

Njim in njihovemu Herkulu iskrene cestitke za vse osvojene naslove.

- porocilo z razstave - http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1102
- fotke v mojpesGaleriji - http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=871
Logiran

mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #89 : torek, 08.05.2007 : 16:42:34 »


Iskrene čestitke Pride&Dignity in Herkulu!!!

p.s. Pasma ob kateri se mi cedijo sline Smiley zaradi zmogljivosti in vztrajnosti, samo kaj ko imam že eno, ob kateri se mi cedijo sline ob značaju.


Srečno in uspešno naprej!

LP, Nataša

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ameriški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines