mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 20:25:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 298386 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1485 : sreda, 02.05.2007 : 22:14:56 »

Huh težave urejene in album je spet samo moj, sem pisal tja uredniku Wink


Lp
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1486 : četrtek, 03.05.2007 : 08:50:14 »

Res lep Laki! Jaz sem do zdaj samo enkrat videla enega v živo, in to v Avstriji na razstavi. Res so smešni! Me prav zanima kakšni so za delo!

Ima lepo novico: moja malo mopsika se je 1.5. rodila. Komaj čakam, da bo 8 tednov stara, da jo bom lahko šla iskat!

Drugače Lir in jaz pridno trenirava, imava to nedeljo v Aiello del Friulli mednarodno tekmo CACIT. Trenirava komaj nekaj dni, prej nisva mogla, ker je malo šepal. Tako da bova videla kako bo. Upam na lepo vreme in dobro voljo sodnikov!

Bambi, imaš voljo it na IHA Oberwart? Jaz bom verjetno drug teden rezervirala sobe, tako da če imaš interes lahko še zate rezerviram!
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1487 : sobota, 05.05.2007 : 13:00:49 »

Tina, tudi jaz si zelo zelim videti kakega laekena v akciji, namrec zdijo se mi precej bolj robustni in 'masivni' kot ostali belgijci, pa ne vem, ali samo videz vara zaradi dlake ali je temu res tako. Drugace pa je ta psica iz psarne, od koder izvira mnogo delovnih psov, pa tudi ona bo aktivna, kot se spodobi Smiley. Gotovo bo agilitasica, pa z njo bo poskusila tudi IPO, pravi, da je ze zdaj 3x bolj temperamentna, kot je njena malinovka kdajkoli bila. Komaj cakam, da jo vidim.

Cestitke za mopsiko! Prihaja iz Slovenije? Glej, da nam jo cimprej pokazes na kaki razstavi Smiley.

Za Oberwart sicer imam voljo, finance so pa drugo, zal  Tongue. Malo je treba sparat letos. Poleg tega poleti nikoli ne grem na razstavo s tetko, ker je takrat plesasta pevka. Julija in avgusta je bolj saluki varianta groena, dolgi cupki okrog uhljev in na repu ter malo hlac, ostalo pa rdekasto-crno in bolj kratko  Roll Eyes Wink. Hvala za ponudbo vseeno, mogoce se pa kdaj le odlocim.

Lp od naju
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1488 : nedelja, 06.05.2007 : 19:55:38 »

A je bil danes kdo v Prekmurju? Smo se videli z prekrasno malino pa me zanima, če je ta oseba tu na forumu?
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1489 : ponedeljek, 07.05.2007 : 10:08:26 »

Pozdravljen belgijski folk  Wink

tudi mi smo še živi, se pridno malo-šolimo, delamo, sprehajamo, rasemo...

Trenutno imamo doma pestro situacijo s tremi belgijskimi hiperaktivci. Na obisku sta italijana iz Nizozemske - Jody in Dakota, tako, da ima naša mala paprika malo več dela in družbe.

Ob priliki (ko bom imela malo manj dela) prilepim kakšno sliko  Cool.



Logiran
Malinovc*
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #1490 : petek, 11.05.2007 : 12:41:55 »

hey..imam dva Malinovca in sem nova tukaj.tako da...lep pozdrav vsem  Smiley
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1491 : petek, 11.05.2007 : 23:24:48 »

Izbornik Hrvatske reprezentacije DRAŽEN CAR
Službeni mrkirant Hrvatske reprezentacije GORAN ČUČKOVIĆ.
                             
1. KURAGIĆ MILAN ......  BBM ..... PACHA DE VIRLEVENT.... A-83; B-..; C-..

2. BERNACA DAMIR ...... BBM ..... SUMO MAYKI................. A-91; B-..; C-..

3. MAŠA PETER ............ BBM ..... ULIX MAYKI................... A-..; B-80; C-94

link
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #1492 : sobota, 12.05.2007 : 12:08:51 »

hey..imam dva Malinovca in sem nova tukaj.tako da...lep pozdrav vsem  Smiley

Dobrodošla - iz kje pa si?
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1493 : nedelja, 13.05.2007 : 15:53:06 »

http://img294.imageshack.us/img294/5147/chili6mjnq3.jpg

Chili van Karlosha... ima šest mjeseci a visine je 55 cm.

http://img475.imageshack.us/img475/4669/chili6mj1zz3.jpg
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1494 : nedelja, 13.05.2007 : 19:19:12 »

13th FMBB Worldchampionship in le Touquet - FRANCE


1. BALABANOV IVAN ....... BBM....QUENNY OT VITOSHA ..... A-97; B-98; C:94; ... U-289
.
.
.
27. MAŠA PETER ............ BBM ..... ULIX MAYKI................... A-96; B-80; C-94 ... U-270

55. KURAGIĆ MILAN ......  BBM ..... PACHA DE VIRLEVENT.... A-83; B-88; C-84 ... U-255

....  BERNACA DAMIR ...... BBM ..... SUMO MAYKI.................. A-91; B-81; C-Dk;... U-Dk

*****
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1495 : ponedeljek, 14.05.2007 : 09:53:37 »

Iščem mesto za Malinoisa - 9 mesecev starega samčka brez rodovnika. Pes je trenutno še pri družini, ampak zaradi novega dojenčka so se lastniki odločili da raje poiščejo nov dom za psa, ker za tako zivahenga psa zdaj na zalost nimajo več dovolj časa. Interesenti so naj izkušeni in naj bi imeli dovolj časa za delo s psom, ker je poln energije in komaj čaka da bo resno začel delat. Pes je zelo prijazen in lep in navajen otrok. Kdorkoli se interesira za tega malija mi naj to prosim sporoči!
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1496 : ponedeljek, 14.05.2007 : 12:12:42 »

Pozdravljena, malinovka, se kaj povej o svojih zvereh - iz kje so, kaj pocnes z njima...  Smiley In dobrodosla med nami, seveda.

No, ta vikend je tudi meni koncno uspelo spoznati Frido, hrvasko laekenoisko. Kaj naj recem, super je! Pomanjsan odrasel laeken, totalno proporcionalna, mocne konstitucije, lepe barve, krasna je. Ko jo pa po hrbtu pobozas pa se vse zamaje  Cheesy, prav papijevsko mehka je se  Wink. In res je prava posast, mislim, da bo belgijec in pol, ko odraste.

Od nasih klasikov sem videla samo enega bolj pri repu, a ce se ne motim, imamo v agiju sedmega belgijca (oz belgijko) na svetu! Zelo lep uspeh v mocni (vec kot 100 psov) konkurenci. Komaj cakam naslednje leto, ko bo svetovno pri nas...  Cool Smiley
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1497 : ponedeljek, 14.05.2007 : 17:16:18 »

Meni je pri Fridi vsec, kako je crkljiva Smiley Samo sklonis se k njej in ze si poljubckan povsod, kamor te doseze Grin Upam, da se to ne bo spremenilo z odrascanjem Wink
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #1498 : torek, 15.05.2007 : 14:39:28 »

Zdaj ste mi pa že take lušte vzbudili, da komaj čakam, da tudi sama enkrat v živo vidim in prečoham to simpatično belgijko Frido  Smiley.

Mislim da se njen karakter ne bo spremenil. Verjetno je tak super karakter podedovala po svojem dedku Iwanu, ki je bil res srček, prav nič belgijsko nervozen ali plašljiv, ampak tak vesel, temperamenten in zaupljiv kuža kot sta recimo moji dve laponki. Wink
No pa tudi njena babica Jente ima super karakter - vesela, stabilna, zaupljiva in seveda je tudi zelo zelo lepa.
 
Očka Uri ki šteje že skoraj 11 let je pa tudi zelo simpatičen in lep Laeken in zelo uspešen tako v delu kot lepoti..seveda ima Frida med ostalimi predniki tudi slavnega Opiuma van Kriekebos, ki velja za best laekna vseh časov in slavno Kenelle van Kriekebos, ki je tudi babica naše Lejke.

Tako da bo Frida verjetno odrasla v krasno odraslo laekenko. Sicer so pa laekni kar popularni postali, letos je bil na primer laeken tretrji v prvi FCI skupini na razstavi v Luxembourgu.

Fotke z letošnje nizozemske specialke si lahko ogledate tukaj:
http://laekenseherders.web-log.nl/laekenseherders/2007/05/dutch_specialty.html

Lp,
Nati




Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1499 : nedelja, 10.06.2007 : 01:06:05 »

Euro dog show Zagreb - petak, 08.06.2007. "Belgijski ovčari"



Belgijsk ovčari "Malinoa"

1. AGIRE DUX CALDUS
2. VAPA DUX CALDUS
3. PRIHA OD LJEVAONICE UMJETNINA


Belgijski ovčar "Grenendel"

1. CSALAFINTA CSAHOS NATASHA

Belgijski ovčar "Terviren"

1. AMAZING SAVANNAH

Belgijski ovčar "Lakenoa"

1. TROUBLE-OFINKA
Logiran
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines