mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 19:06:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 349031 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #840 : ponedeljek, 23.05.2005 : 16:05:08 »

OK,pa naj bo samo Bagi...važička Grin

Oba pasja obiska poznam....kaj Tiki pride tudi na piknik Cheesy?!

Lepo,da Bon gre na boljše Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #841 : ponedeljek, 23.05.2005 : 19:35:11 »

No, da še mi potrdimo prisotnost :Blu bi pripeljal na piknik standardno spremstvo (2 dvonožca Wink).

Drugače pa čestitamo Bagici za uspešno opravljen izpit Cheesy in želimo Bonu, da bi se učko čim prej pozdravlo Kiss (Nadja, če te lahko kaj potolažim, Blu vztrajno preganja kuščarice in zabija nos pod kamne, tako, da je ves odrsan  Huh Shocked)
S čim pa mu mažete? Po moje bi blo fajn spirat s fizološko tekočino (NaCl) in kakšnim byvacinom namazat.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #842 : ponedeljek, 23.05.2005 : 20:27:27 »

Tale Bon pa res vlece nesreco nase! Upam, da je zdaj ze boljsi! Kiss

Bagi pa ni nic vazna, samo vesela, da je opravila izpit! Smiley lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #843 : ponedeljek, 23.05.2005 : 20:35:29 »

Tanja,saj sem se samo hecala Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #844 : torek, 24.05.2005 : 15:26:37 »

Bis: za Tikija še ne vem, se bom »odločala« zadnji moment… On je od familije, pa itak ni problem. Bom videla. Pride pa zagotovo Gio – so potrdili  Tongue
Jaaa, Bagi je važička, in tako je prav  Cheesy Cheesy!

Petra, super, sem te že vpisala v evidenco, ker se z mojim EMŠOm že kdaj zgodi, da mimogrede pozabim (se je z Giovijem zgodilo, a smo s skupnimi močmi hitro popravili).
Ja, smo mazali (in še mažemo) z Byvacinom. Je bolje, malo še mežika, a bo kmalu. Me je bilo pa ob pogeldu res groza – ker sploh nisem vedela, ali ga je šavsnila mačka, ali mu očesna tekočina teče ven ali kaj je – če bi vedela, da je blato, bi se vseeno manj ustrašila Undecided.

Bis je zamenjal slikico, je zelo lepa, čudovita (kako hitro se stvari pozabijo, že ne vem več, katera je bila prej). Jaz sem tudi že »študirala«, da bi jo zamenjal za eno iz profila, z dvignjenim repkom, a ne najdem prav primerne… prazaprav še ne vem, kako bi sedaj kar zamenjala Iro z Bonom… ko imaš dva, je včasih kakšna zadeva prav nemogoča. Mogoče me Kaja razume…

Kaja, v Tullnu smo kot pasma prvi na vrsti – to je super, da potem lahko zapravljamo čas gledajoči druge in na štantih… Wink
Po mojih izračunih je Bon drugi na vrsti (kar pa ni dobro, ker jaz nisem rada tako hitro) in naj bi imel št. 134, Bagi pa naj bi imela št. 143. Ira je zadnja s št. 147.
Uf, uf, že imam tremo.

Petra, kdaj imate tisti »družabni« izpit ali tekmovanje? Si rekla da v juniju? Mi imamo 26.6. tapravi izpit… Uf, tudi zato imam že tremo.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #845 : torek, 24.05.2005 : 15:41:38 »

Nadija, ce si pozorno pogledala je nas ring pod sotorom (vecina ostalih je v dvorani). Upam, da ne bo slabega vremena, ker si ne predstavljam kako naj bi ta sotor izgledal! Sad Bom pa koncno videli kaksnega nizozemskega ovcarja saj so v nasem ringu.

Mi bomo kar Kajo obdrzali v profilu! Wink lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #846 : torek, 24.05.2005 : 15:44:09 »

Arieb,ti je pol všeč slikica?!
Včeraj nisem imela kaj počet pa sem ga začela slikat...na koncu
se je že sam nastavljal...pravi pozer Kiss

Upam,da bosta(Nadija in Tanja) iz Tullna prinesli veliko nagrad,
dolgo poročilo in seveda veliko slikic naši in drugih šipkov Wink
Vredu?!

Nadija,a imaš med tednom kaj časa za kakšen sprehod?!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #847 : torek, 24.05.2005 : 16:10:32 »

Bis, ti povem plan... za ta in naslednji teden... Wink Raje ne Grin ker sem na uživanju Grin
Jutri pripravit in pospravit, v četrtek ob 19.00 šola v KP, takoj po šoli KG, v poned. iz KG za 19.00 v šolo v KP, domov, prat, likat, pospravljat, pripravljat.. ker v četrtek zelo zgodaj odšibamo za Dunaj... Cheesy

Kaja,  Shocked nisem niti porajtala, da je šotor Shocked. Ampak v AU so vedno dobri prostori, tako da je verjetno tisti močan šotor, ki je - kot bi bilo notri. Si si že izbrala "guant"? Meni je Sian zabičala, da moram dati nase nekaj rdečega, in nimam nič. Sem pisala sestri, če ima ona kaj na tem koncu v omari, lahko neuporabnega, pa še nisem dobila odgovora. Če ne si bom nataknila eno jakno, ki je dobra za razstavo, sindikalno fešto ali pa za pusta...
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #848 : torek, 24.05.2005 : 18:41:09 »

Uf,vidim da si zaposlena zato kar lepo uživajte Wink

Zakaj pa ravno v rdeče Huh?!
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #849 : torek, 24.05.2005 : 19:24:05 »

Petra, kdaj imate tisti ťdružabniŤ izpit ali tekmovanje? Si rekla da v juniju? Mi imamo 26.6. tapravi izpit… Uf, tudi zato imam že tremo.

Emmmm, ne vem točno, mislim da po razstavi...zdej nekaj štrajkava in nič ne vadiva, ker sem non stop v Ljubljani...upam, da ne bo prekmalu...
Kar se izpita tiče, ti kr mirno, vse skupaj probaj vzet kar se da na lahko Wink (pisni del se itak ves preplonka...vsaj takrat se je)
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #850 : torek, 24.05.2005 : 19:25:35 »

Citat
Si si že izbrala "guant"? Meni je Sian zabičala, da moram dati nase nekaj rdečega, in nimam nič. Sem pisala sestri, če ima ona kaj na tem koncu v omari, lahko neuporabnega, pa še nisem dobila odgovora. Če ne si bom nataknila eno jakno, ki je dobra za razstavo, sindikalno fešto ali pa za pusta...

Kje imam pa cas se razmisljat kaj bom oblekla? Grin Sicer pa dvomim, da imam kaj rdecega....ampak Nadija, zakaj pa rabim kaj posebnega za oblect? A ne bos ti Bagi hendlala? Wink

Sem dala nekaj novih slik v album:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #851 : torek, 24.05.2005 : 19:29:00 »

Tanja,a mi lahko poveš katere živali še ti nimaš doma Grin?! Se ti vidi
da si prava ljubiteljica živali Wink!!
In prav vse tvoje živali so lepe Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #852 : torek, 24.05.2005 : 21:17:59 »

Hehe, biscuit, saj to ni vse moje (samo vecina  Wink)! Smiley Pa nekaj jih se manjka! Bom poslikala se preostalo druscino, da spoznas vse Bagijine sokrdelnike! Cheesy lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #853 : torek, 24.05.2005 : 23:09:25 »

Kaja, lepe slikice  Smiley. Kaja sploh ne kaže svojih let  Wink. Me pa zanima nekaj..... Bagi in Kaja imata obedve na ovratnici obeske z naslovom. Jaz sem Ory kupila že 3, pa je vse zgubila prvi dan. Kako ti uspe, da jih ne zgubita?   Huh

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #854 : sreda, 25.05.2005 : 07:36:52 »

Tanja,zadosti da je samo večina,ker že imeti 3 pse ni lahko Wink!!!
Jupi,se že vseselim slikic Grin

Ory,tudi jaz se to sprašujem?! Ker naš Bis jo je zgubil takoj prvi dan Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines