mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 01:44:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 203387 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #555 : četrtek, 02.06.2005 : 21:17:43 »

Joooooj kaki cukri!!! Kiss Kiss ampak jana jana, ko sva se pogovarjali o imenih pri meni doma si rekla da ne bos dajala dolgih angleskih imen, pac pa kratka domaca (kot Pikica in Toncek)! Wink Kako da si si premislila? Wink Pa vidim da si upostevala precej mojim nasvetov o podlagi v kotiscu Wink Ma mali so krasni....kar ne morem se nagledat!! Ze ene 5ic gledam slike Wink Grin Pa kako bolje se vidijo na slikah kot crne pike na mojih Cheesy Grin Komaj cakam da jih pridem gledat Roll Eyes
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #556 : četrtek, 02.06.2005 : 21:49:26 »

Tole je pa najboljsa fotka!  Grin Grin Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #557 : četrtek, 02.06.2005 : 22:00:53 »

Hehehe....super Kiss Kiss Kako pa se je zajcek strinjal s tako socializacijo? Wink
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #558 : četrtek, 02.06.2005 : 23:29:52 »

Jooj, lepotci mali Grin Ampak tista slikica z zajckom.. Svetovna je Grin
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #559 : petek, 03.06.2005 : 13:24:59 »

n3wfka: ja, se mi nekaj že dozdeva, čeprav jaz nočem take razdelitve Cry Cry Trenutno sem skoraj prepričana, da sta 2 samčka dolgodlaka. Za tretjega sem bila do predvčerajšnjim prepričana, da je tudi dolgodlaki, pa sedaj nisem več sram Samičke pa "sumim", da so vse kratkodlake Shocked Shocked Samo 1 je mogoče dolgodlaka Undecided V bistvu sploh ne morem verjet, da so vsi samčki po dlaki taki kot oče (dolga dlaka) in vse samičke take kot Bina (kratka dlaka). Se mi to zdi skoraj neverjetna igra narave Roll Eyes Ampak še vedno čakamo na dokončno določitev Wink

Drugače je vse OK z vsemi. Malo sicer sumim, da Bini zmanjkuje mleka, tako da bodo že v nedeljo dobili prvi obrok čokolina ali nekaj podobnega. Uf, to bo packarija Lips Sealed Grin Grin Grin Aja, sedaj že malo bolj gledajo, nekateri imajo že skoraj čisto odprte oči, gluhi so še vedno. Se mi prav čudno zdi, ker pridem vedno prav potiho v kotišče, da jih ja ne bi zbudila, potem se pa spomnem, da so gluhi Grin Grin

Aja, Bina je super Wink takoj po kotitvi je bila zelo zelo suha. Sedaj je dobila nazaj že svojo prvotno težo. Sedaj je luštna za pogledat (ni predebela in ni presuha). Edino seski jo izdajajo, da ima mladino doma Wink Sicer pa poje na dan nekaj več kot 1200 gramov briketov Grin

retrieverka, a ves, da se ne spomnim več te debate o imenih pri tebi sram Ja, res sem bolj pristaš kratkih imen, ampak zraven imena psarne ne paše ime, kot je npr. Bina Lips Sealed Wink Saj nisem dala tako doooolgih imen kot ti Wink In tako zakompliciranih. V sredo sem vprašala lastnico Ajše, kakšno je njeno rodovniško ime. In je rekla: ojoj, ne vem sram Grin Grin Cheesy Wink Tongue

Za kotišče sem se potem kar odločila, da imam na dnu polivinil, potem karton, potem časopis (sedaj, ko hodijo naokoli in lulajo), ter na prostoru kjer spijo, še podloge. Sedaj zbiram pri vseh znancih časopisni papir Grin Grin

Zajca v bistvu sploh ne brigajo te pisane kepice Roll Eyes On jih je povohal in to je to. Me zanima, kaj bo naredil, ko bodo mladički začeli laufat za njemu Tongue Grin Grin To bo shujšal Grin Grin

Obiski so dobrodošli po 10. juniju Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Vabljeni vsi!

LP Jana
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #560 : petek, 03.06.2005 : 13:39:54 »

Saj nisem dala tako doooolgih imen kot ti Wink In tako zakompliciranih. V sredo sem vprašala lastnico Ajše, kakšno je njeno rodovniško ime. In je rekla: ojoj, ne vem sram Grin Grin Cheesy Wink Tongue

Za kotišče sem se potem kar odločila, da imam na dnu polivinil, potem karton, potem časopis (sedaj, ko hodijo naokoli in lulajo), ter na prostoru kjer spijo, še podloge. Sedaj zbiram pri vseh znancih časopisni papir Grin Grin
No Ajša pa res nima zakompliciranega - Attractive Nuisance! Wink

Ja saj, jaz sem imela isto kot pravis...samo pri meni so sle potem te podloge ko so zaceli grist na prafaktorje Wink hehe...ja casopisa je slo pa na tone!! Vedno se ga skusamo znebit, zdaj sem ga pa domov vozila Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #561 : petek, 03.06.2005 : 13:47:39 »

No Ajša pa res nima zakompliciranega - Attractive Nuisance! Wink
Ni res Tongue Grin Grin Grin Grin Kar poglej na svojo stran Wink Grin Grin Grin

LP Jana
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #562 : petek, 03.06.2005 : 13:54:20 »

No Ajša pa res nima zakompliciranega - Attractive Nuisance! Wink

A nima Ajša rod. ime (RonRaj) An Affair To Remember?? Huh Grin


Bina, ko bo že vse znano(dlaka, imena...) pričakujemo povzetek s foto dokumentacijo... Grin Wink Tongue
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #563 : petek, 03.06.2005 : 13:56:59 »

Ni res Tongue Grin Grin Grin Grin Kar poglej na svojo stran Wink Grin Grin Grin

LP Jana

Hehe, vidim da sva nekoliko nakmalu pisale... Grin Grin Grin
Logiran
*Brina*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 403


« Odgovor #564 : petek, 03.06.2005 : 14:09:49 »

Citat
Za kotišče sem se potem kar odločila, da imam na dnu polivinil, potem karton, potem časopis (sedaj, ko hodijo naokoli in lulajo), ter na prostoru kjer spijo, še podloge. Sedaj zbiram pri vseh znancih časopisni papir
Pojdi vprašat v Mercator ali v kakšno drugo živilsko trgovino- jaz sem tam lani dobila na kupe kartona za naše tamale Wink

Lp, K.

Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #565 : petek, 03.06.2005 : 14:36:21 »

Brina, saj karton sem tudi jaz dobila pri "najboljšem sosedu" Wink Ampak časopis pa nabiram pri vseh, ki jih poznam Grin Grin

Aja, kdor pride na obisk, mora s sabo prinesti časopis Grin Grin kot vstopnina Grin Grin Grin Wink Tongue

Lp Jana
Logiran
*Brina*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 403


« Odgovor #566 : petek, 03.06.2005 : 14:48:40 »

No, da ne boš začudena, če pridem gledat male kepice in s sabo prinesem časopis  Wink Grin Grin Grin

LP
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #567 : petek, 03.06.2005 : 15:35:18 »

oj!

retrieverka
Citat
No Ajša pa res nima zakompliciranega - Attractive Nuisance!

Attractive Nuisance.....Atra. Wink Wink.................je tako ali imam prav Grin Grin Grin

p
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #568 : sobota, 04.06.2005 : 20:04:06 »

Hej hej!

Jana čestitke še od mene!!!! Mali so tak lušni, da bi takoj kakega vzela, tak da boljše da jih sploh ne pridem gledati:)Smiley
Ampak jih moram videti v živo:)

No dosti sreče še dalje in upam da bodo vsi našli topel domek.

Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #569 : nedelja, 05.06.2005 : 09:37:15 »

Ampak, to slikico pa moram dat na net sram Wink Grin Grin Cheesy Cheesy



To je Otok Smiley Smiley Smiley Hudi Otok Grin Grin Grin Grin

Botticelli: vabljena na obisk Wink Saj kratkodlako bernardinko imam še frej Cheesy Cheesy

Uf, včeraj so dobili prvi mlecni obrok:  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Tole bo cela znanost, predno bodo znali jest iz posodice Lips Sealed Undecided Ampak se ne damo Smiley Smiley Smiley

LP Jana
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines