mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:46:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Poljski nizinski ovčar
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poljski nizinski ovčar  (Prebrano 17155 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #15 : ponedeljek, 09.05.2005 : 13:57:25 »

Ojla! sem si ze zadnjic ogledala mladicke na tvoji strani in so res pravi cukri! Kiss Me pa zanima glede repkov: kako to, da ste se odlocili za kupiranje? lp
Logiran

iscemrona
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 16.08.2008 : 21:16:16 »

Draga Tanja, Aar in drugi srečni lastniki PONov, mogoče pa tudi njihovih legel Wink
iščemo primernega kužka za našo družino (še posebej kot prijatelja za mojega sina, ki je dobil sladkorno) in med pasmami v najožjem izboru se je znašel PON. In se nemudoma povzpel na vrh najbolj zaželenih pasem...
Ko pa smo po internetu začeli iskati informacije o poletnih/jesenskih leglih (2008), iskanje ni bilo ravno najbolj uspešno. Ker z nakupi psov nimamo izkušenj (pred tem smo sicer že imeli kar nekaj psov, a smo do njih prišli na druge načine), smo morda iskali na napačen način. Ker nam je ta pasma res zelo všeč, bi bili zelo veseli vsake informacije o morebitnih aktualnih rejcih in leglih v Sloveniji - tako glede možnosti ogleda legel, možnostih dodatnih informacij o izkušnjah s PONi, kot o možnosti nakupa.
Za informacije se vnaprej najlepše zahvaljujemo!

P.S. glede na to, da so bile zadnje objave pred kar precej časa, upam, da še kdo zaide na ta del foruma Wink
Logiran
minči
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #17 : nedelja, 17.08.2008 : 11:16:08 »

Objavljeno imajo, da je še ena psička na prodaj v psarni *****. Kolikor vem, ne smem na tem forumu objaviti njhove spletne strani. ****
Logiran
iscemrona
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 17.08.2008 : 11:23:34 »

Hvala - tisti oglas sem videl, a ne vem, če ni mladička še februarska... Bom poklical.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #19 : nedelja, 17.08.2008 : 12:26:48 »

iscemorna,
dobrodosla na forumu.
Zal na mojpes.net-u ni vzreditelja, ki bi v zrejal poljske nizinske ovcarje.
Drugace pa ti predlaganm, da si pred kakrsnokoli odlocitvijo preberes TOLE ni se zelo dobro informiras o tem kdo je vzreditelj v pravem pomenu besede in se za morebitni nakup mladica odlocis pri taksnem vzreditelju, ki vam ne bo prodajal macka v zaklju. Zelim vam, da najdete svojega kosmatega prijatelja.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Poljski nizinski ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines