mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 05:06:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraljevski pudelj  (Prebrano 80041 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #120 : petek, 30.09.2005 : 08:29:42 »

Wau, kako luštna slikica!!!  Kiss  Kiss
Ja, tile naši štirinožci nam res popestrijo življenje; bodisi s porednostmi, bodisi z neznaaaansko pridnostjo (no, vsaj pri nas je to bolj poredko, zato sem pa takrat toliko bolj navdušena Wink ) Si res ne znam prestavljati življenje brez moje koštrunke!  Cheesy
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #121 : petek, 30.09.2005 : 08:53:34 »

Moj pes zna brat! Res! Grin Včeraj zvečer sem napisala, da je nehal taco dvigovat, potem greva pa zvečer ven in kot nalašč že pri prvi rundi (in potem tudi pri drugi) dvigne taco in se odloči, da je vseeno moški ponos več kot pa trdna tla  Wink. Adijo pamet. Sicer se je danes zjutraj ponovila zgodba - prva runda na vseh štirih, druga na treh, ampak sem pa danes doživela še tretjo rundo (sicer na štirih), kar do sedaj še ni počel. No, počasi tudi mi odraščamo...  Roll Eyes.

Zdaj pa letim spet na teren, na Koroško! Popoldan pa spet na agility...

Pozdravčke, Š&S
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #122 : petek, 30.09.2005 : 10:26:26 »

A veš kako imam potem šele jaz pametnega psa!  Grin  Wink No, Jenny itak ponavadi dviguje tačko in lula na treh; ampak  mnogokrat se pa zgodi celo tako, da se ob npr. ob kandalaber dvigne "v stojo", torej na prvi dve in lula... Sicer najbrž bolj teče po trebuhu Tongue, ampak izgleda pa smešno...
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #123 : sobota, 01.10.2005 : 20:25:00 »

Tako. Danes je tudi meni uspela v lasten profil vstaviti sliko mojega štirinožca.
Sedaj poskušam tudi s kakšno drugo sliko, vendar mi ne gre.


Upam, da mi je uspelo.
LP

[attachment deleted by admin]
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #124 : ponedeljek, 03.10.2005 : 08:54:22 »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, končno fotke vaših KP!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Kakšni corti, kjutiji, srčki, cmočki, nudeljčki,...  Kiss Zdaj pa vidim, da se moramo nujno dobiti ne enem skupnem srečanju KP, ker je skrajni čas, da se "royal family" na štirih tacah spozna, a ne?! Bo ful fino, ko bo Doni (mislim, da bo edini bel med našimi črnuhi) totalno seval v množici črnine  Grin Wink. A ste za meeting? Povejte, s katerih koncev Slovenije sta, da vidimo, kje bi se bilo najbolj priročno dobit - pa kdaj imate čas (mislim, da bodo predvsem vikendi aktualni). Mi imamo vikend  na Stari Oselici nad Trebijo (Elon že ve, kje je to  Wink), pa se lahko tudi tam dobimo. Predlagajte...

Pozdravčke in en sončni žarek v tako turoben dan, Š&S
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #125 : ponedeljek, 03.10.2005 : 08:56:19 »

OK, sej vem, da boste rekli - saj je samo ena prilimala fotke, ampak moje navdušenje naj velja kot vzpodbuda še za ostale...

PiP vsem!
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #126 : ponedeljek, 03.10.2005 : 08:57:29 »

Aja, pa Jenny bo morala demonstrirat svoj patent lulanja na srečanju, ker si resnično ne predstavljam, kako to izvede...
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #127 : ponedeljek, 03.10.2005 : 12:42:29 »

Hehe, hja - upam, da bo prilika!  Wink
Sai je pa res cuuuker... Aja, a te lahko povprašam, kam se hodite striči? (Sorry, morda si to že napisala v kakšnem prejšnjem postu, pa je moja lenoba prehuda in se mi res ne ljubi brskat za nazaj  sram ) Namreč odločila sem se, da bi Jenny peljala k frizerju toliko, da ji skrajša dlako. Prej sem bila že pri Zvestinovi, pa je sedaj odsotna do decembra. Bi pa rada Jenny sedaj navadila na "nov image", da se malce aklimatizira, da ne bi bil zaradi malček krajše dlake vseeno šok prevelik.
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #128 : ponedeljek, 03.10.2005 : 20:13:05 »

Res bi se lahko enkrat dobili, vendar je bolj malo lepih in toplih vikendov na sporedu.
Že če sta dva KP-ja skupaj, je to prav velika atrakcija. Sploh pa v tako majhnem kraju kot sem jaz (Cerknica).
Res je to ena prisrčna pasma, ki me je popolnoma prevzela in prav rada bi videla še ostale skravžlance. Če ima kdo stike s psičko in okolice Kranja, naj ji prosim soporoči, da bi se dobili. Zanima me, kako raste in kakšna je na sploh.

Pa še ena slikca posneta v soboto.



LP Hov-hov



[attachment deleted by admin]
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #129 : torek, 04.10.2005 : 08:52:41 »

Kul!
Če se zdaj ne motim, nas je že pet plus psička iz Kranja, ki se bo, upam, tudi kmalu oglasila tukaj - se pravi šest KP!!! Dajte me popravit, če kaj spodaj napisanega ne bo prav:
majamaja + Kana (? - prepisujem s fotke) iz Cerknice
Julijana in Igor + Elon iz Škofje Loke
JennyK + Jenny iz Ljubljane
Tjaša + Doni iz Kočevja
Špela + Sai iz Ljubljane
Huh?? + psička iz Kranja - oglasi se, prosim!

Zdaj smo pa že kar lepa druščina, a ne  Roll Eyes? Moram spremljat vremensko napoved za vikende in ko bo prvi lep, se dobimo. Zdaj pa moram spet šibat na teren. Obup, ko je tako vreme!

Lp, Š&S
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #130 : torek, 04.10.2005 : 09:09:58 »

Ups, JennyK oprosti, ampak tvojo lubico sem pripisala kar med kraljevce. No, ja - saj je kraljevsko cortkana, da je malo manjša od ostalih pa tako ne bo noben opazil, a ne Smiley?
Logiran
julijana
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #131 : torek, 04.10.2005 : 13:45:41 »

Pozdrav od Julijne in Elona !
Za Kleo iz Stražišča bomo mi poskrbeli da bo pokukala na našo spletno stran in se oglasila. Sigurno se nam bo pridružila na srečanju !!! Upam , da nam bo uspelo dočakati kako lepo soboto ali pa nedeljo in se spoznati . Se že veselim !!!!

J&E
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #132 : torek, 04.10.2005 : 15:01:18 »

Ups, JennyK oprosti, ampak tvojo lubico sem pripisala kar med kraljevce. No, ja - saj je kraljevsko cortkana, da je malo manjša od ostalih pa tako ne bo noben opazil, a ne Smiley?

Hehehe, ja, ta je dobra!
No, je majhen psiček, ampak z veliiiikim srčkom! In ravno tako prijetno "kravžljasta" kot vaši Kp-ji! Ampak vseeno bi se zelo radi pridružili srečanju! Smiley
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #133 : torek, 04.10.2005 : 19:54:58 »

Aspolutno se morata pridružiti srečanju  Cheesy, ko bo, seveda. Bo sevala skupaj z Donijem  Grin. Super, da bo Elon poskrbel, da se nam tudi Klea oglasi, pa kakšno fotko naj nalima zraven  Cool. Za vzpodbudo naj bo tale fotka Saia z "novo" frizuro, skozi katero skoraj nič ne vidi  Cool Cheesy Grin:

http://www.moj-album.com/slike/270242/Dd7jAlLc8ZHjrApS.v.jpg

KU-KU

Lepo se crkljajte v teh hladnih in mokrih dnevih,
Š&S

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #134 : torek, 04.10.2005 : 20:31:28 »

Ups, spet ogromna fotka. Pozabila sem, da je prevelika za sem. Bo kmalu spremenjena v povezavo (hvala, Jana), jaz pa bom v bodoče raje limala fotke v album, pa tja pokukajte.
Dijo...
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines