mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 04:49:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Prava resnica o polnih zavetiščih ...
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prava resnica o polnih zavetiščih ...  (Prebrano 52327 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #120 : petek, 16.07.2010 : 12:41:24 »

Polona, maš na mailu.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #121 : petek, 16.07.2010 : 13:00:41 »

Sicer je pa odločitev padla in je, kakršna je. ZH se do nadaljnjega umika iz družbenokoristnih debat, kakršnegakoli kritiziranja tistega, kar se nam ne zdi prav in sploh česarkoli v povezavi z našim delom in zavetiščem. Naša naloga je sprejemat in v skladu s pravilnikom in zakonom oskrbet živali iz pogodbenih občin.
Shocked Kaj to sem jaz povzročila v sosednji temi? Če ja, mi je zelo žal. Res.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #122 : petek, 16.07.2010 : 13:02:17 »

Ne, ne... nič ti kriva. Nagravžne fotke in filmčke bomo še vedno objavljali. Ker tko pač je.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #123 : petek, 16.07.2010 : 13:05:36 »

Sam še neki zinem, pol pa res neham.

Bad, worse, wurs.

Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #124 : petek, 16.07.2010 : 13:10:28 »

Bad, worse, wurs.



 Afro
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #125 : petek, 16.07.2010 : 13:22:45 »

Bad, worse, wurs.

Presenecenje sledi predaja

ZH se do nadaljnjega umika iz družbenokoristnih debat, kakršnegakoli kritiziranja tistega, kar se nam ne zdi prav in sploh česarkoli v povezavi z našim delom in zavetiščem.

Trenutno se tudi mojpes.net in Jana Pahovnik zacasno umikava iz družbenokoristnih debat, kakršnegakoli kritiziranja tistega, kar se nam ne zdi prav oz. je v povezavi z Zavetiscem Horjul.

Ker eni enostavno ne znajo locit enega in drugega. Vse ostalo tece popolnoma enako, kot do sedaj. Smiley
Me bo pa nadvse veselilo, ce bo se kdo drug (predvsem civilna iniciativa) in na kaksnih drugih primerih ali spoznanjih izpostavljal probleme take, kot so.
Logiran

catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #126 : petek, 16.07.2010 : 13:34:36 »


Bad, worse, wurs.



 pevka pevka predaja predaja

dobra, dobra...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #127 : petek, 16.07.2010 : 13:38:32 »

Ahaa, ok. Si nisem mislila, da se bom nagravžnosti kdaj razveselila  pevka.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #128 : petek, 16.07.2010 : 17:12:51 »

Kaj spet gnjavijo, patetični so že s tem, ko zaradi svoje nesposobnosti drugim grenijo življenje  Angry namerno ali ne  Angry
Logiran

vidka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #129 : petek, 16.07.2010 : 20:21:33 »

ja madonca,kam pa zdej gresta?jst sem pa glih podalšala midi.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #130 : petek, 16.07.2010 : 20:27:05 »

 Smiley saj najbrz je prav, vidka, da si podaljsala midi, ker greva v ilegalo Wink
in bos lahko tam z nama.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #131 : petek, 16.07.2010 : 20:36:25 »

Clanke, kot so http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=235, http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1529, http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=150 in podobne bo moral za nekaj casa pisati kdo drug Smiley
Tudi komentarjev, kot so v tej in mnogih drugih temah, bo manj oz. bodo drugacni Wink, ker mnogi ne locijo a od b ali 1 od 2.

Vse ostalo ostaja povsem po starem Smiley
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #132 : petek, 16.07.2010 : 22:08:43 »

Če prav razumem je po mnenju neke pametnakinje/iča v demokraciji prepovedano biti pameten, ne smeš videti dejstev nedelovanja in slabega delovanja služb, ki bi morale delati, saj jih zato plačujemo mi vsi. Bi morali biti buteljni, da ne bi videli kaj se dogaja, kaj se ne dogaja, pa bi se moralo. Kako luštno je dobivat plačo za nič dela ampak  samo za flancanje o "zdravi kmečki pameti".
Veliko vprašanj in zahtev za pojasnila bodo še prejeli z moje strani, sedaj med dopustom bom vsako prosto minuto izkoristila za to. Tudi minister se bo moral potrudit in kaj pametnega naredit, za spremembo od prejšnjih, drugače naj prepusti stolček sposobnim. Dost jih imam.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #133 : sobota, 17.07.2010 : 09:18:12 »

Evo, takoj v petek, ko pridem domov, jo napokam v transporter in peljem na čipiranje in vpis v CRP. In se seveda opravičujem, ker tega nisem storila že prej (sram sram sram).

Od včeraj (vsaj) 1 muca več čipirana in vpisana v CRP.  Smiley (Se pa očitno z vztrajnim žnaranjem in teženjem da tudi pri trdo kmečko vzgojenih ljudeh kaj doseči... Sem omenila, da bom Tačko peljala na čipiranje, razložila, zakaj, ostali pa so se samo strinjali... Shocked "Ja, vežda, ti jo kr pel, ja, sej je prav, res mora bit čipirana naša Tačka..." (Prvič, da je šlo skozi brez vsaj malo vroče vode.) Torej... Butl js, ker tega nisem naredila že prej.  butnglavc  sram Po drugi strani pa ful vesela, ker sem dobila potrdilo, da se splača bit najbolj tečna baba. Cheesy)

Bad, worse, wurs.



 Afro Afro Afro

Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Prava resnica o polnih zavetiščih ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines