mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 19:40:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770977 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #255 : četrtek, 12.05.2011 : 12:01:43 »

G. Pes se zahvaljuje za aplavz in spašuje, če bi še ti kakšnega francoza? Wink (Zvest ravno ni ... )
Haha, seveda, kakšen švaler Cheesy ljubezen vegi
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #256 : četrtek, 12.05.2011 : 23:59:32 »

Oooooo! Pišuka, kako hiperfensi zebrasto plezalo! Sej nimam mačk, ampak tole bi že zaradi estetsko-okrasne vrednosti postavila v stanovanje. Tongue Samo, ti maš res srečo. Smiley

Čako, čako, kakp bp šele dopridalo estetski vrednosti prenovljene dnevne sobe.  Cool Sam še kakšen mesec, pa bo fertig.  Tongue

Haha, seveda, kakšen švaler Cheesy ljubezen vegi

G. Pes ti sporoča, da ti samo reci kje in kdaj. On je vedno za akcijo!  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #257 : petek, 13.05.2011 : 00:07:33 »

Čako, čako, kakp bp šele dopridalo estetski vrednosti prenovljene dnevne sobe.  Cool Sam še kakšen mesec, pa bo fertig.  Tongue
Khm, se vidi, da sem čisto iztrošena in da je pozna ura.  sram

Da dešifriram stavek v citatu:

Čaki, čaki, kako bo šele dopridalo estetski vrednosti prenovljene dnevne sobe. Cool Samo še kakšen mesec, pa bo fertig.  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #258 : petek, 13.05.2011 : 09:02:54 »

Gospodična Missy sporoča francozarju, da bi se komot kdaj dobili, samo ona ima za Šeflo eno fejst zasedeno taksistko, ki nonstop šiba okoli obtežena z dvema, ali pa vsaj enim mulcom Angry. Še kakšen teden ali dva, pa bo lahko za čez poletje obesila taksislužbo vsaj delno na klin, potem pa bo malo lažje.
Lahko pa se g. Pes pribremza do Trzina Kiss, tam pa je več kot dobrodošel, pa še svojo lubico Cats lahko pripelje s seboj, bomo potem kakšno fejst poletno nevihto pričvekale. Ps - KAVA je baje na Trzinskem zraku odlična Wink Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #259 : petek, 13.05.2011 : 14:08:02 »

o, tunelčki so na mestu Smiley. a so Samotu všeč?
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #260 : petek, 13.05.2011 : 22:01:36 »

o, tunelčki so na mestu Smiley. a so Samotu všeč?
Pa je sploh možno, da kateri mački NE bi bili všeč Tongue ??

(Aja, ups, sem pozabla, to so ja... mačke Tongue) (ne psi)
Tamali je pa car Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #261 : torek, 17.05.2011 : 14:18:01 »

Gospodična Missy sporoča francozarju, da bi se komot kdaj dobili, samo ona ima za Šeflo eno fejst zasedeno taksistko, ki nonstop šiba okoli obtežena z dvema, ali pa vsaj enim mulcom Angry. Še kakšen teden ali dva, pa bo lahko za čez poletje obesila taksislužbo vsaj delno na klin, potem pa bo malo lažje.
Lahko pa se g. Pes pribremza do Trzina Kiss, tam pa je več kot dobrodošel, pa še svojo lubico Cats lahko pripelje s seboj, bomo potem kakšno fejst poletno nevihto pričvekale. Ps - KAVA je baje na Trzinskem zraku odlična Wink Wink
Pes seveda lahko pribremza do Trzina! Cats bova pa seveda tudi sabo pripeljala, če bo za stvar! Je pa tudi tu Samooklicana Šefica trenutno bolj kot ne zasedena, ker se igar igrico "Čuvar plaže u zimsku dobu." - končno namreč začenja s prenovo dnevne sobe in je treba bit doma in nadzorovat. Ampak ni vrag, da se bomo uskladili in se dobili, ne? Kava je pa itak moja droga s katero me lahko skoraj kamorkoli zvabiš!  Grin

o, tunelčki so na mestu Smiley. a so Samotu všeč?

Pa je sploh možno, da kateri mački NE bi bili všeč Tongue ??

(Aja, ups, sem pozabla, to so ja... mačke Tongue) (ne psi)
Tamali je pa car Cool

Tunelčki, ja ... Brigajo Samota tunelčki.  Angry Samota zanima samo in izključno največja najvišja polica in to je to. Tudi tista viseča polica ga sploh ne gane. Samo, da je udobno in na višini in je moj maček srečen.  Cheesy

Mali Pes je pa čedajle veči car in čedalje več ve in zna.


Sicer pa pri nas končno začenjamo s prenovo. Nekaj slikovnik utrinkov:

Kar naj maček spi v mojem prostoru, jaz imam cel kavč za prostor!  Smiley


Lej lojtra!


Pa igrat se da na njej!  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #262 : torek, 17.05.2011 : 14:18:19 »

Prišel, videl, grem!  Cool


A grem lahko jat tud na lojtro?  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #263 : torek, 17.05.2011 : 14:22:03 »

Cats je ful za, če se bo le dalo uturit v spored - sploh, če je to šansa, da mimgrede faše še kakšnega francoza   Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #264 : torek, 17.05.2011 : 15:10:50 »

O, kak kul  Cheesy Načeloma imamo čas to nedeljo dopoldan. Kako kaj kažeta spored in plaža u zimsku dobu za to nedeljo? bi šli še na eno šetnjico na Mengeško polje? A še Fifi povabimo Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #265 : torek, 17.05.2011 : 16:07:49 »

V nedeljo jaz lahko po enajsti, če bi bilo to ok.  Smiley Fifi pa seveda tudi povabimo!  Smiley

Cats - kakšen francoz bo zagotovo tudi padel!  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #266 : torek, 17.05.2011 : 16:13:23 »

Preverim in javim. Orevoar  Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #267 : torek, 17.05.2011 : 16:25:07 »

na podlagi dokumentarnega gradiva in očitnega zadovoljstva Samčija in Psa, bi bilo edino smiselno in umestno, da lojtra ostane tam tudi po končani prenovi.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #268 : sreda, 18.05.2011 : 08:50:45 »

KAVA je baje na Trzinskem zraku odlična
Mimo tegale pa RES ne morem!  Roll Eyes Potrjujem iz prve roke - kava v Trzinu je ODLIČNA!!!!  Afro

Se opravičujem Samotu in Psu  Kiss  za smetenje...  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #269 : sreda, 18.05.2011 : 08:55:43 »

Mimo tegale pa RES ne morem!  Roll Eyes Potrjujem iz prve roke - kava v Trzinu je ODLIČNA!!!!  Afro
Kiss Kiss Kiss
A pridete še vi?
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines