mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 08:58:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 228 229 230 231 232 [233] 234 235 236 237 238 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769286 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3480 : ponedeljek, 01.04.2013 : 17:02:03 »

Vse naj naj belček Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3481 : ponedeljek, 01.04.2013 : 18:29:10 »

Lepi beli oblaček: Vseeeee najboljšeeeee!  ljubezen objem ljubezen Pa da bi te pisana sestrica ubogala!  Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3482 : torek, 02.04.2013 : 00:07:03 »

Vse najboljše, Samo  Kiss Kiss
Še mnogo slastnih Titanikov (z veliiiiiko dimniki svečkami  Grin)
 ljubezen
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3483 : torek, 02.04.2013 : 00:09:11 »

Samo, lepota, vse najboljše Kiss Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #3484 : torek, 02.04.2013 : 10:18:20 »

Vse najboljše Samo Kiss
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3485 : torek, 02.04.2013 : 11:32:28 »


jest spet use zamujam  Lips Sealed

vse najboljše frajer ti želijo gumičarke in njihova dvonožna drhal  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3486 : torek, 02.04.2013 : 14:08:22 »

Samo se prav vsem skupaj in vsakemu posebej zahvaljuje za čestitke in lepe želje!  Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3487 : torek, 02.04.2013 : 14:24:03 »

Če se ne motim, je Ščurkla tudi dudlarka. A je kaj povezave v tem, namreč naša Bamfa tudi ne ve, da ljudje nismo kosmata bitja in kar pridno uporablja kremplje. Jos in Firbec pa ne. Če bo kaj uspeha pa le sporoči, bomo tudi mi kliker sistem uporabili.
Da se vrnem na tole. Ne, mislim, da ni povezano z dudarstvom, ampak s tem, da je pač ščuRknjena.  Ona mora biti stalno na ramenihin seveda mora na ramah držat ravnotežje, kar je najlažje narediti tako, da se orng s kremplji primeš,  Angry kar je v zimekem času ok, ampak še takrat so vroče noči, zdaj, ko prihaja čas kratkih rokavov in naramnic, pa bo tole treba nekako zrihtat. Zdaj ima pa še novo foro, ko po tebi, s kremplji seveda, spleza do ramen. Razmišljam kako bom tole zrihtala, mogoče bo klik in priboljšek samo ko je na ramenih mirna. Se bom s tem bolj intenzivno ukvarjala po Berlinu. Če bo šlo bo šlo, če ne pa ne. Pri meni je še čas problem, če bom tako kot lani, bom april, maj, junij od četrtka do ponedeljka na poti in bom prišla vmes domov za torek in sredo, da prepakiram, kar bo pa premalo časa. potem je pa poletje, ko sem en mesec na morju brez mačkov, en mesec pa vsi skupaj letamo po Sloveniji, potem pa september, oktober, ko se ponovi vajo iz aprila, maja in junija. Skratka sporočim rezultate, ko/če bodo.  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3488 : torek, 02.04.2013 : 14:29:17 »

in bom prišla vmes domov za torek in sredo

Madonca, kako naporen lajf... Cool  A kakšen torek ali sredo boš imela čas, da ti nakupljeno čtivo za počitnice prinesem al prišparam za jesen? Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3489 : torek, 02.04.2013 : 14:33:54 »

Pa še en post, tokrat s prošnjo, da že zdaj začnete in do petka, zlasti pa cel petek (ko izpit dejansko je), močno mislite name, mi pošiljate pozitivno energijo in držite pesti, ker grem v Berlin delat en pasji (v obeh pomenih besede) izpit (brez psa), kjer je teoretični del treba odpisati 90% pravilno, pri praktičnem pa ne smeš več kot 10% odstopat od povprečja treh mednarodnih strokovnjakov.

Živci že delajo, pripravljena načeloma sem, ampak nikoli se ne ve in čisto možno je, da ne bom naredila. Če ne bom, imam potem vsaj še dva dni časa bit v Berlinu in uživat v tem meni ljubem mestu. Če naredim pa se delo v soboto in nedeljo nadaljuje, saj imamo potem dvodnevni sestanek, na katerega sem povabljena samo če naredim izpit.

Skratka, priporočam se za moralno in psihično podporo.  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3490 : torek, 02.04.2013 : 14:35:19 »

Skratka, priporočam se za moralno in psihično podporo.  Kiss

Oboje imaš!  objem ljubezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3491 : torek, 02.04.2013 : 14:36:53 »

Madonca, kako naporen lajf... Cool  A kakšen torek ali sredo boš imela čas, da ti nakupljeno čtivo za počitnice prinesem al prišparam za jesen? Tongue
Si predstavljam, da ti točno veš, kako je, če si stalno tako na poti.  Smiley Saj mogoče pa letos ne bo tako hudo, bomo videli. Vsekakor se morava dobiti na enem kofetu še pred  poletjem, ker tisti mesec na morju ne delam drugega kot berem in plavam/tauham  Cheesy in rabim čtivo.  Wink

Oboje imaš!  objem ljubezen
Hvala!  Kiss objem
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3492 : torek, 02.04.2013 : 14:40:27 »

Uuu, itak bomo držali pesti in pošiljali same pozitivne misli v tvojo smer. Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3493 : torek, 02.04.2013 : 15:52:05 »


Skratka, priporočam se za moralno in psihično podporo.  Kiss
Absolutno bomo tudi Kraševci v mislih s tabo tam objem in niti sence dvoma ni z moje strani, da pasjih nemcev ne navdušiš totalno, tako kot ti to znaš! Afro Cheesy

Razmišljam kako bom tole zrihtala, mogoče bo klik in priboljšek samo ko je na ramenih mirna.
...
...
bom prišla vmes domov za torek in sredo, da prepakiram

Klik priporočam vedno, ko je Ščurk mirno na tleh, v naročju in NE na ramenih. Ker sicer bo klik povezala s položajem na ramenih - do tja pa je treba nekako priti, kajne ... v mačjem primeru to pomeni dvoje - ali skok z omare/police nate in bremzanje s kremplji (auč), ali pa - spet plezanje po celi višini človeka (tudi auč) Tongue
Razen, če skok na ramena naklikaš ekstra, kot trikec - da pozna razliko med "hop na rame" in NE. Kot znaš pač psa naučit "glas" na komando in "tiho", ko ne sme, ane. Mogoče bo pa Ščurk prej pogruntala "rame" kot Roko "glas" - v bistvu se bo to ziher zgodilo prej. Ščurk je pač mačka Wink
Po mojem je najboljše klikat pozo "pridkana mucica" - ko je pač po tvojih merilih pridkana Wink

Tole s prihodom domov "v torek in sredo" pa upam, da se nadaljuje tudi s "in bom koooončno dala živalim jest" Tongue

Radi te imamo Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3494 : torek, 02.04.2013 : 16:11:51 »

Hvala uraa in mamaF!  Kiss Kiss

Klik priporočam vedno, ko je Ščurk mirno na tleh, v naročju in NE na ramenih. Ker sicer bo klik povezala s položajem na ramenih - do tja pa je treba nekako priti, kajne ... v mačjem primeru to pomeni dvoje - ali skok z omare/police nate in bremzanje s kremplji (auč), ali pa - spet plezanje po celi višini človeka (tudi auč) Tongue
Razen, če skok na ramena naklikaš ekstra, kot trikec - da pozna razliko med "hop na rame" in NE. Kot znaš pač psa naučit "glas" na komando in "tiho", ko ne sme, ane. Mogoče bo pa Ščurk prej pogruntala "rame" kot Roko "glas" - v bistvu se bo to ziher zgodilo prej. Ščurk je pač mačka Wink
Po mojem je najboljše klikat pozo "pridkana mucica" - ko je pač po tvojih merilih pridkana Wink

Ja, sej klik na tleh bi bil res najenostavnejši, ampak s tem uničim bistvo te mačke - bivakiranje na ramenih. Treba jo bo nekako naklikat, da je fajn, da je na ramenih, ampak da tam ne sme dati ven krempeljcev. Tako nekako kot glas na komando, ja.  Smiley Bom o tem razmišljala, ko se vrnem iz Brelina.

Tole s prihodom domov "v torek in sredo" pa upam, da se nadaljuje tudi s "in bom koooončno dala živalim jest" Tongue

Radi te imamo Kiss Kiss
Ne, ne, hrani se jih vendar v soboto in če me takrat ni, tud za jest ni.  Tongue

Jaz vas mam tud rada!  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 228 229 230 231 232 [233] 234 235 236 237 238 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines