mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 04:59:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 327 328 329 330 331 [332] 333 334 335 336 337 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771317 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4965 : nedelja, 09.11.2014 : 03:33:00 »

Hoces rect, da bi morala dat Scurko Zlati Mamici v oskrbo za kak teden?  Evil
in ji po pomoti pustiti cel žakelj briketov?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4966 : nedelja, 09.11.2014 : 13:42:29 »

Problem tule je, da imata Samo in Scurk hrano na voljo 24/7, pa sta kljub temu manjsa od doge, ceprav na njunih briketih pise grande. Tongue
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #4967 : nedelja, 09.11.2014 : 14:03:57 »

Po vsakih počitnicah pri naših starših ali taščah, bomo rezervirali še "fitness" termin pri Pepsini in retriverkini mami, ja Grin

Jih vzamem tudi jaz kamot v varstvo... vsaj sodeč po zadnji izjavi mojega ata, ko sva z mojim vrnila Sky-a: " Za vraga! Hči mi po 1 tednu počitnic vrne psa škrbastega, gladkodlakega, čist asimetrično raščenega, vitkega kot srno.....pa še prepozna me komaj še....hehe" ... citirano direktno z njegovega FB profila Cheesy

Tako, da vse potrebne nujne shujševalne kure... vabimo v all inculisve športni vikend. Pogoj: ne sme se prehranjevati z živo hrano v obliki glodalcev... lahko pa jih izkorišča za treking.. Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4968 : nedelja, 16.11.2014 : 19:54:28 »

Zdaj se bom važila, sam tolk da veste Wink

Torej, včeraj sem šla spet na hobitsko potovanje v Prestolnico, s plemenitim namenom udeležbe na popivanju oz. eventu, imenovanem "Postreženi kelnerji & Co.", v najboljšo možno družbo sester po dlaki, itak ljubezen

Ker se je event, na katerem smo se večinoma zelo damsko obnašali, kajneda  zavlekel pozno v noč, sem si že prej zabukirala prenočišče v Hostlu pri Samotu & Co. Smiley
S Šefico sva čvek nadaljevali še do malo bolj poznih nočnih ur, potem pa sem, upoštevajoč vsa navodila za uporabo, zaspala. Zaspala sem kot top, zdelo se mi je, da se je k meni prišlo stisnit eno od mačjih veličanstev, Regrat se je zleknil v svoj comfort in potem se ne spomnim ničesar več.

Do ure, ko je zunaj sicer že svetlo, a po moje noči še nikakor ni konec. Sanjala sem, da neki delavci razbijajo nekaj po enem gruštu, tolklo je nekaj brez sprestanka ... hkrati pa se mi je zdelo, da z desno roko tiščim na tla nekaj Regratu podobnega, a vsekakor so bile to še vedno v glavnem sanje. Vsaj po mojem.
Dokler se iz Šeficine sobe ni zaslišal nemški glas "Regraaaaaat, a nehaš," in takrat mi je ratalo kristalno jasno, kje sem in da za tisto razbijanje po deskah nikakor niso krivi nobeni delavci, pač pa Regrat, ki je medtem, ko sem verjetno v spanju premaknila roko, skočil pokonci ves navdušen, da se bo zdaj končno nekaj spet dogajalo! Grin Grin
Ta bumbar črni je kdo ve koliko časa navdušeno ful naglas mlatil z repom po klubski mizici ob kavču, kjer sem spala, in jaz zmešana s sanjami o delavcih sem ga očitno res z roko porivala proč od mizice Cool
Potem je moral bogi bogi bogi kuŠek kazensko v Šefičino sobo, da sva spanje potegnili še za nekaj ur  predaja
Medtem sta še mačka pokazala, kako izgleda žuta minuta in izvedla poseben nastop za goste, kar je seveda še posebej dvignilo vrednost Hostlu Samo & Co. Wink

Ko sem se končno zares zbudila, sem videla, da zunaj sije krasno sonce, zato sem se itak brez pardona odločila, da sprejmem ponudbo, da lahko Regrata peljem na sprehod sama, če bo No Jinx še spala in če se mi bo le ljubilo. Če se mi bo le ljubilo, halooooo? Shocked
Ej, take prilike se pa ne izpusti iz rok nikakor! Cheesy
Regrat je pridno počakal, da sem tiho opravila jutranje tuširanje, kavo in ostale nujne elemente prebujanja, potem pa sva šla.

Vi si sploh ne morete predstavljat, kako je ta nori klovn lahko priden kuŠek! Čisto vse, kar mu naročiš, naredi, čisto vse. Če mu prav poveš, kaj hočeš, se obnaša kot najbolj umirjen kuŠek na svetu, tolk je pridkan, da si človek sploh ne predstavlja, da je to isto mlado tele, ki sicer ob malo preveč navdušenem nagovoru človeku zleze dobesedno v naročje in/ali ga z ritjo podre po tleh Grin

Skratka, jaz sem hodila naokoli ponosno kot pav, pa ljudje so rekli "oj, kako je lep, pa kako lepo uboga!" ljubezen
Šla sva gledat nutrije, ki jih jaz do sedaj v živo še  nisem videla, pa race in vrane, potem pa ob Ljubljanici proti Šuštarskemu mostu, kjer so očitno nekaj zastonj delili, ker je bila gužva taka, da niti enega praznega stola za kavo spit nisva videla, kaj šele dobila  Angry
Do sedaj sem mislila, da vsi Ljubljančani ob nedeljah hodijo na Kras bicikle po naših cestah luftat, pa očitno ni čisto tako Evil
Skratka, gužva je začela iti na živce meni, njega prav briga.

Da bi Šefici sporočila, da sva še oba skupaj, živa in zdrava, sem probala posneti nekaj dvojnih selfijev, da bi jih poslala v Samotov Hostel. Zaradi objektivnih okoliščin (beri, Regrat ne zna bit pri miru, če se stiskaš k njemu, ker mora ves čas lupčke talat), ni ratal normalno niti eden. Še dobro, da so bile na voljo za fotkanje tudi nutrije v daljavi in še dobro, da zna Regrat perfektno pozirati sam, na komando Kiss

Evo, delno uspeli poizkusi dvojnega selfija Grin


Pa še Regrat zlati in nutrije, ki si jih z nekaj domišljije lahko predstavljate na zgornji levi fotki Wink

Srce črno skulirano veselo, kolk je to en fajn pes ljubezen
Da o mačjih veličanstvih sploh ne govorim Kiss

Samotov Hostel je zakon in po zaslugi včerajšnjega "kelnerskega" večera in današnjega super dne, si lahko tale vikend kamot zacahnam kot enega najnajnajboljših v tem letu!

No Jinx Kiss tebi a tavžentkrat hvala, da si mi posodila kuŠka. To, da lahko človek po mestu in po gužvi šeta brez skrbi kot manekenka s takim frajerjem ob strani - to je zame neprecenljiva izkušnja Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4969 : nedelja, 16.11.2014 : 20:22:53 »

Kakšno fajn poročilo ljubezen objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4970 : nedelja, 16.11.2014 : 20:28:25 »

 bravo Kiss

Zlata si, da si Regratovi šefici prevzela jutranji sprehod  Kiss

Pogrešam pa tisti manekenski selfi od večera / noči prej  Grin Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4971 : nedelja, 16.11.2014 : 20:31:55 »

Odlično poročilo!  bravo  Z Regratom sta prav sexy par.  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4972 : nedelja, 16.11.2014 : 23:20:30 »

Jaaaa Cheesy, mamiF črni kuŠki zilo pristojijo objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4973 : ponedeljek, 17.11.2014 : 00:36:46 »

Ne boste verjele, kolk sem se sama sebi lepa zdela v Regratovi družbi, kdo bi si mislil, kaj rabi povprečna ženska, da se fejst počuti! Fejst kuŠka  ljubezen Vsake tolk sem naju hotela v kaki izložbi slikat, ker je najin odsev tolk dobro izgledal. Pa ni ratalo OK, ker z mojim telefonom ne moreš pametnih reči fotkat. Jaz sem bila še itak v včerajšnjih črnih štumfih in damskem mini krilu, kar je bilo nadvse prikladno - v nedeljo namreč po centru srečaš same jako fino opicanjene ljudi. Hvala bogu, da se nisem blamirala v kakih pasjih cotah, aneda Tongue Grin In tako so moji črni štumfi in Regratove elegantne dolge tace ful dobro skupaj pasali Afro

Itak da sva izgledala daleč od klasik mestnega šika naše pudljeve, ampak, po moje bi v nekaj tednih treninga in njenih inštrukcij tudi na tem področju napredovala!
Za naslednje srečanje bi bilo fajn, da mi še SunnyDay posodi svoje zlato črno Leteče srce, ve boste pa fotkale. Človek si mora vsak dan postaviti kak nov izziv, kajne?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #4974 : ponedeljek, 17.11.2014 : 08:10:31 »

Super sta z Regratom! Drugic pa se svoje crno zlato Rokota pripelji, da bo malo ljubljanske mestne dame sarmiral.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4975 : ponedeljek, 17.11.2014 : 08:33:29 »

No, jst bi takale Poročile z velikim veseljem vsak dan ob 19h brala/gledala.
Dost rajš, kot tiste, ki so na voljo trenutno.  Tongue
mamaF & Regrat  bravo bravo ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4976 : ponedeljek, 17.11.2014 : 09:42:59 »

Hihihi, kako dobro poročilo! super Cheesy Zdaj vsaj vem, kako zgleda center Ljubljane ob (sončnih) nedeljah Cool skozi oči dame s kuŠkom (knjigožerka mamaF je zihr tudi Čehova prebrala Smiley).

Ful, ful sem vesela, da si bila v soboto zraven, ker tole popivanje je bilo eno najboljših, če ne najboljše doslej! veselje objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4977 : ponedeljek, 17.11.2014 : 10:08:16 »

mamaF, lahko ti jaz naslednjič posodim Regratovega prjatla - garantiram, da boš besedo izziv doživela tudi z druge, temačne strani Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4978 : ponedeljek, 17.11.2014 : 10:23:38 »

Ko boš pa v kakih kamuflažnih cotah in čevlji z derezami, ti pa Čebelco dam za en krog. Wink Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4979 : ponedeljek, 17.11.2014 : 10:39:09 »

Hihihi, kakšno poročilo!  Grin Grin Grin  Kiss

Ampak: Prevarala si svojega psa!  Angry Angry Angry
Logiran
Strani: 1 ... 327 328 329 330 331 [332] 333 334 335 336 337 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines