mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 09:08:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271783 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1620 : petek, 07.03.2014 : 23:55:29 »

Jest sem zelo vesel, da živim v dobi interneta.
Ker potem Naša bere in prebere čuda enih stvari. Na primer, da kuŠki jedo Ouce, pa Jelene, pa kosti neke čudne.  Smiley
Jest sedim zraven in ji berem čez ramo in potem jo dregam: Ej, stara, a si vidla, a, kaj mi lahko prineseš za jest?!
Ona me gleda, pa reče: "Ne, sej veš, kaj je bilo, ko si jedel govedino."
"Ampak stara moja, tisto je bila KUHANA govedina, tega ne smem, jaz ti govorim o SUROVIH kosteh!! Ne morem samo briketkov jest, moram še nekaj za zobe brusit imet. Na AAAA, poglej, Zobe moram čistit!"
Če bi jaz znal telefonirat in če bi Smetka imela signal kot se šika, bi jo poklical in povedal, da imam borih 4,7 kil in potem bi ona Našo že užugala!  Evil
Pol mi je rekla: Sem ti prinesla jelenov rog, pa ga še povohal nisi. Pa bikovko si tudi zadnjič samo v posteljo odnesel. Edino uhe suhe še nekako ješ.
In to ni fer. Naša tud ne je nobene sladice, kjer so noter skrite kake borovnice, pa maline, pa rozine, pa fige  ...  bruham
Zakaj bi moral jaz jest kar ta prvo kar mi prinese?? In se sploh ne sekira, babnca!  Shocked Pač tega ne maram, ampak boli njo! Zakaj se ne sekira, zakaj ni uno - bogi moj kuža, a ti kej drugega, pa tretjega, pa stotega prinesem za papat?

Naša men nič ne pove. Nč ni povedala in je kar šla oni dan v trgovino. Tam ima enga mesarja, s katerim ima dobre izkušnje. On stoično prenese, da ona reče, da bi mal govedine, gleda pa u puranje zrezke!  butnglavc
Naša se drgač zelo zastop u meso. Zato ima srečo, da ima dobrega mesarja, ker sicer pitaj boga, kaj bi domov nosila.
Je rekla unmu stricu mesarju: a mate rep? In on: ja, lejte in ji pokaže na nekaj. Tisto nekaj je ona vidla prvič u življenju sploh in je rekla: A tole? wtf
Ja, je rekel, to je to. In pol je mal od bližje pogledala, čorava kuker je, in res, tam je pisalo: junečji rep. Ah ti cvaj boga, je hitr skontala u glavi, da je to najbrž to in pol je rekla stricu mesarju, če lahko dobi en mali košček tega. En sam samcat mali košček!!
Stric tisto vzame, da na vago in vpraša: a mate kužka? Ona prikima in pol je stric mesar povedal, da ima on dva, eno rotvajlerko in eno pitbulko, staro 14 al kol let in kako nobena noče jest, dokler on domov ne pride in kako sta crkljivi in skratka stric je čist not padu. Pol je vprašal, kok velikega psa ima Naša, nakar je razložil vse o kosteh, kere ja in kere ne, ker se lahko hrustanec zdrobi in zakaj to ni fajn.
Naša si je mislila: vau, mam srečo  Smiley, zapomnila si je pa bolj malo. Itak bo šla nazaj k taistemu mesarju, saj je rekel, da naj s tem proba in bo videla, kako mi bo všeč. Da ni treba, da to jem, da je dovolj, da samo grizem in da itak ni namen kosti, da jo pojem, ampak da si zobe drgnem in da imam delo s tem.
Tale stric mesar je pameten mož. On je vedel, da bo meni to všeč, samo Naša je dvomila.

Tisti en sam samcat košček je prinesla domov.
In mi ga ni dala!!!  Sad
Kot v filmu je morala takoj takrat nekam it in je ni bilo do ure za najin nočni sprehod. Sredi noči pa baje kuŠki ne jedo. Shocked Pa kje vraga je to slišala???
In pol je šla spat! Ko je končno vstala, je šla v službo!!! A vi veste, kok časa nje ni iz službe?Huh!!!!!  kdo jezen jezen

Končno je prišlo tisto popoldne, ko je le prišla in odprla hladilnik. Sem bil čist prec zraven.  Cheesy Saj ni za verjet, ampak mi je res dala tisti košček 
Ker sem ga hotel odnest na varno, ker vsak pes rad v miru je, ane, je popokala mene in košček in me postavila na balkon! Na balkon!! Kao da mi mucki ne bodo težili. Meni oni nič ne težijo, mi si bratsko razdelimo vse brikete, moje in njihove.  Azn

Imel sem enih 45 minut dela s tistim koščkom, Naša pa tudi. Pojma nimam, zakaj me je bilo tako zanimivo gledat, ampak me ni motilo, jaz sem se imel fino.  Afro Tistega notranjega hrustanca nisem pojedel, ampak sem ga pa očistil do visokega sijaja. Cool
Na koncu je zaključila, da bom to še kdaj dobil.
Kar je dobro.
Ampak kaj pomeni še kdaj??
A ji lahko prosim lepo prosim kdo pove, da "še kdaj" ne pomeni enkrat na mesec?!

Vaš Maxi

http://shrani.si/f/12/uf/D9uynEi/20140307161213.jpg[/img]]


http://shrani.si/f/33/ry/wy2wYQ7/20140307161204.jpg[/img]]


http://shrani.si/f/2r/Ov/3vasVf84/20140307161130.jpg[/img]]
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1621 : sobota, 08.03.2014 : 00:00:41 »

Teli junečji repki so pa zadnji teden hudo moderni!  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1622 : sobota, 08.03.2014 : 01:06:13 »

Teli junečji repki so pa zadnji teden hudo moderni!  Wink

Sem ravno na to pomislila. Eto, zdej, ko so tako moderni, jih bodo pa podražil, ziher Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1623 : sobota, 08.03.2014 : 04:11:39 »

Maxi, tole se optimistično bere Smiley  bravo
Glede na to, da je z blont pogledom srnice ujagala tapravega mesarja (boljš ne bi mogla zadet Afro ), ji ekskurzija v mesarijo ne uide VSAJ enkrat tedensko Wink

Pa povej ji, da kuŠki jedo "sred noči" Wink Ker noč je pa ja doooolga in kuŠki ratajo lačni Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1624 : nedelja, 09.03.2014 : 11:25:28 »

Oho, bravo mali shujšani kužek. Končno ti je nekaj dala. Po dolgem čakanju!  Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1625 : ponedeljek, 10.03.2014 : 01:15:15 »

Taprava Šefica:

http://shrani.si/f/11/En/3HaxhAbx/20140309203218.jpg[/img]]




Velikokrat sta takole zalotena:
http://shrani.si/f/2p/mO/2akOHeXG/20140302010306.jpg[/img]]


Ali pa takole:

http://shrani.si/f/R/OA/2dMRyCfz/20140302002422.jpg[/img]]




A se bova igrala?Huh

http://shrani.si/f/W/gJ/qCCou40/20140228233215.jpg[/img]]



Ej!!! A se ne boš igral z mano??

http://shrani.si/f/1L/uh/1xqvx8ZW/20140228233215-1.jpg[/img]]



Eh, brez veze, grem rajši spat.

http://shrani.si/f/3v/13p/2YKLehRH/20140301165218.jpg[/img]]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1626 : ponedeljek, 10.03.2014 : 08:25:35 »

Oh, pa si tudi ti končno prišel na svoj račun  ljubezen
Naši tastari je pa o mesu ama vse jasno, pa nama vseen nič ne da Undecided Cry. Ker sem tudi jaz bruhala po kosteh in govedini iz juhe. Ne vem no, ji bom tole dala za brat, pa tist od Koki, mogoče jo pa pamet sreča in da še nama kaj od tega kostnega ringlšpila. Mislim, saj tamala vajenka ne rab'  Evil, men nej pa kar kaj prinese  vegi vegi vegi
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1627 : ponedeljek, 10.03.2014 : 08:26:42 »

Uf, sem tolk mal na netu (k tastara skoz gor henga pa kruza), da sem se pozabla podpisat. Evo, tuki je:
Missy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1628 : ponedeljek, 10.03.2014 : 23:59:52 »

S čim pa ti polniš svojo posteljnino?  Huh
Čim so na postelji al spijo, al pa rahlo odsotno gledajo Lips Sealed
Kosmatinci v na cvetju  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1629 : četrtek, 13.03.2014 : 23:51:24 »

Zbolela sem.
Ne bi zdaj opisovala detajlov, ampak so neke želodčno/črevesne/prebavne težave, ki zahtevajo bližino kopalnice/wc-ja, splošno počutje je pa na nivoju dr**a.  bruham

Ampak to ni point. Point je, da so Horjulčki tapravi terapevti in bi to spadalo med njihove opise.
Nike se sploh ne premakne od mene. Celo na pol se name uleže in me crklja.  Kiss Sploh ne vem, kdaj gre jest in na wc, ker me ne spusti izpred oči. Tudi v kopalnico gre z mano in me tam sočutno gleda.
Maxi je itak ves čas zraven, prišla pa je tudi Pepi in mi zlezla pod kovter. Kiss
Tok so zlati teli moji, da ne morem verjet in je vse skupaj kar malo lažje. In kako pridno se umaknejo, ko lezem ven izpod kovtra vsa upočasnjena  bruham.

PS:
Ne-Horjulček me ne šljivi pet posto.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1630 : petek, 14.03.2014 : 00:05:28 »

Mačja objem naj bo čimprej bolje!

Horjulčki zlati terapevtki Kiss

NeHorjulcu pa ni za zamert - on je v pripravljenosti, v pozadini Wink Če bi ostali omagali, bo vskočil, boš videla Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1631 : petek, 14.03.2014 : 08:20:12 »

Čimprejšnje okrevanje.  Kiss 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1632 : petek, 14.03.2014 : 08:24:23 »

O, pocajtaj se čim pre :)j.
Pri nas je izrazito terapevtska Missy in ure in ure lahko leži na bolniku, čeprav se sicer sploh ne čoha rada, Lila se pa zraven naguzi zato, ker je attentionwhore in težko gleda, da kdo Mico čoha, nje pa ne.
Je pa res, da se sicer Lila zelo rada čoha in stiska, tako da imamo obe področji pokriti  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1633 : petek, 14.03.2014 : 08:52:35 »

Oooo, Mačja, dobrodošla v tale klub. Letos ga pogosto obiskujem...  Roll Eyes Lips Sealed Angry Pa čimprej izstopi... Ti želim hitro okrevanje!
Kar pa se tiče terapevtskih pristopov.... ob mojem zadnjem ležanju z visoko vročino pred dvema tednoma so ležali vsi z mano v postelji. Xena nad (na) glavo, Ema kjerkoli pod kovtrom nalepljena ob mene, Tačko na sosednjem povštru, Boni kjerkoli. Tigra me je gledala z raditorja....  Evil Terapevtska skupina je kar dobro opravila svoje delo. Danes spijo vsepovsod drugje, samo v postelji ne.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1634 : nedelja, 16.03.2014 : 22:10:24 »

Macja, hitro se pocajtej, ziher nimas zaloge hrane za zivali in so ze na smrt lacne!  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines