mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 18:17:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tamala Sraka
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tamala Sraka  (Prebrano 31328 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #90 : četrtek, 18.01.2007 : 13:55:45 »

Bogi Leško.
Hojla, želim da čim prej okrevate.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #91 : četrtek, 18.01.2007 : 14:15:12 »

A ne kolk je ubogi, revček...?! Wink
Hvala, jaz res upam da bo vse okidoki.
En pozdrav v Laško pa en  Kiss tvoji kosmatinki!
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #92 : četrtek, 18.01.2007 : 16:16:56 »

Tudi mi poznamo to sceno, le da so bile krivi ostri listi rože.
Samo, da je Srakica vredu.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #93 : četrtek, 18.01.2007 : 18:16:12 »

Hitro okrevanje želim obema, Sraki zaradi prebave, Leškotu zaradi pogriženega repa Grin
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #94 : četrtek, 18.01.2007 : 23:57:00 »

Tudi mi poznamo to sceno, le da so bile krivi ostri listi rože.
Samo, da je Srakica vredu.
Ko morajo pa te kepice vse probat kar jim pod usta pride.  Roll Eyes Jojmene... Undecided

Bogi Leško... zdej se vsi spravljamo na njegov rep - hehe, mu paše nova frizurca (na repku). Grin Sem še pozabla povedat, da Sraka vsak dan temeljito najprej sebe umije, potem pa še Leška - ga preliže po dolgem in počez, najraje ga pa po glavi čisti. Revež se pa pusti, ker če ne muca tolk dolgo vztrajno po njem skače in ga hoče na vsak način "spucat", da ga vse skupi preveč zmatra... Tongue

Zaenkrat je Srakica vredu, malo krvi je še bilo, ampak mislim, da bo kmalu pozdravljeno. Mi pa malo pri jedi štrajka - ni preveč navdušena nad piščancem z rižem. Nekaj je jedla, ampak ne toliko kot ponavadi. Hja, jaz se striktno držim 'dohtarjevih' navodil, tako da bo že morala malo potrpeti.

Hvala vsem za lepe želje.  Kiss
Logiran
Ars
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13



« Odgovor #95 : petek, 19.01.2007 : 01:18:49 »

Mislim, da bo tvoja Srakica veliko bolj zadovoljna samo s kuhanim piščančkom, učinek bo pa isti. Če se motim, me pa popravite.  sram

LP
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #96 : nedelja, 21.01.2007 : 00:13:55 »

Ars, saj to tudi dela, barabica mala. Poje ven piščanca, riž pa pusti.  Wink Krota mala. Morš mislit, smo prefini, da bi rižeka papali.  Roll Eyes
Je bila pa danes na kontoli + injekcijo je dobila = dosti boljše, ni pa še čist ok, tak da ima v torek spet kontrolo, pa lahko da bo še eno (zadnjo) injekcijo dobila.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #97 : ponedeljek, 05.02.2007 : 16:53:26 »

Pa smo tam.  Sad Sraki bi morala iti to sredo na sterilizacijo, a se je zgleda punčka mala odločila, da je že dovolj stara za gonitveni obred.  Huh No, tak da bo treba zdaj počakat, da jo mine... Grr, prav jezna sem. Bi morala iti že konec januarja, pa je imela zdravstveni problem, tako da smo zadevo prestavili.
Revše malo.
Leško se prav skriva pred njo, ker se non-stop drgne ob njega in zahteva maksimalno pozornost...
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #98 : ponedeljek, 05.02.2007 : 16:59:57 »

Grin bogi bogi Grin
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #99 : ponedeljek, 05.02.2007 : 17:32:43 »

Ne bo šlo, kar pelji jo v sredo. Muca se neha breznat, pa se takoj spet začne ali pa se sploh ne neha.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #100 : ponedeljek, 05.02.2007 : 22:20:32 »

Pa ne bo kakšnih posledic? Veterinar je rekel naj še kak teden počakamo...
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #101 : ponedeljek, 05.02.2007 : 22:29:21 »

Glede na to da se Smetka spozna, jo bom jutri zjutraj peljala k veterinarju, pa naj jo pogleda, pa pove kdaj bo naredil poseg. Jest se sam bojim, da ne bi šlo kaj narobe... Na, pa spet ne bom mogla spat.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #102 : ponedeljek, 05.02.2007 : 22:34:20 »

Hehe, lahko spiš in ni treba k veterinarju. Prej ko jo boste sterilizirali, prej bo konec Leškovih muk  Wink. Če boš počakala kak teden, jih bo pač malo kasneje. Kar poslušaj veterinarja.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #103 : ponedeljek, 05.02.2007 : 22:51:11 »

Fijuu, kolk sem se ustrašla. Imam genetsko fobijo pred operacijami, sploh če pride kaj nepredvidenega vmes, tak da mislim, da bo muco kar Roman na operacijo peljal, ker če ne bo začutila, da je nekaj narobe, kar pa seveda nočem. Naj misli, da gre samo malo na izlet. Smiley
Hehe, Leško se mi pa nič ne smili, ker ponavadi on njo kar naprej gnjavi in vabi k igri (konstantno zahteva njeno pozornost), tak da revca čez dan bolj malo spi. Še sreča, da je ta zima bolj topla, ker potem z mamo (ki je v penziji) veliko na sprehode hodita, Sraka pa doma dremlje na veliko.  Wink
Bi ga pa morali videti kako bulji v njeno ta-zadnjo (ki mu jo zdaj tiši direkt pod nos), potem jo pa s tačko nežno obrne in jo poliže po glavi. Sraki pa nič jasno... Grin

No, sem že boljše volje in bolj pomirjena.  Smiley
Ne gre mi pa v glavo, kako je sploh prišlo do tega, pa saj je še ja tak otrok. Kolegicina muca se je začela goniti pri 10-ih mesecih (niso je dali takoj sterilizirati, ker so bili prepričani, da mora imeti vsaj enkrat mladiče Roll Eyes )... tejle naši piški gredo pa že zdaj te zadeve po glavi... jao, jao...
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #104 : sreda, 07.02.2007 : 11:06:32 »

Valda da danes odpade, ker sem jaz tako pametno zjutraj v ponedeljek klicala v ambulanto in receptorki rekla, da nič ne bo s posegom, ker se je že začela goniti. Ona seveda ni vedela, da gre za tako mlado mače, pa sva se zmenili, da bomo prestavili in naj pokličem, ko bo ok. Najin termin je pa prevzel nekdo drug.
No, ja, kaj čmo - če je človek trapast je pač trapast (leti name, jasno).

Smo se zmenili, da pridem v petek zjutraj tja, pa bo veterinar tamalo pogledal, pol se bomo pa domenili za čimprejšnji datum.

Jo je pa včeraj še kar dosti matralo, danes je pa že skoraj normalna.
Je pa rekla v ambulanti, kot si napisala ti, Smetka, da se lahko že naslednji teden spet začne isto...

Javim ko bo kaj novega, pol pa prosim na njen dan operacije (še javim kdaj bo) fejst pesti držte, da bo šlo vse lepo gladko in brez kakšnih zapletov...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tamala Sraka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines